0

Swoją drogą, jak już Araujo ogarnie się z tymi nieszczęsnymi kontuzjami i jeśli uda się podpisać Erica to ciekawe czy wciąż będziemy grać na 3 stoperów. Jeśli tak, to ciekawi mnie ustawienie De Jonga, bo Holender ustawiony jako jeden ze stoperów gwarantuje płynne przejście między formacjami i świetnie tam wygląda, a z drugiej strony będzie tyłu stoperów gotowych do gry, że trochę szkoda wystawiać tam pomocnika.

Araujo i Garcia mają największy potencjał, ale nie można zapominać o Pique, Minguezie i Lenglecie. Ciężko mi sobie wyobrazić, że Pique będzie siedział na ławce, tak samo jak jedyny lewonożny stoper w kadrze. Chociaż przy formie Aruajo sprzed kontuzji i obecnej dyspozycji reszty zawodników moim zdaniem trójka stoperów to Araujo - Garcia - Lenglet.
Mingueza do rotacji z Araujo, a Pique a Lengletem i Garcią.

1

Lewy kontuzja i Niemcy nawet z Macedonią nie mogą wygrać. Nieźle

4

Ten zaciąg Hiszpański podoba mi się dużo bardziej niż Francuski.
Kolejny świetny mecz w kadrze Pedriego, Eric Garcia znów bardzo pewnie, moim zdaniem już jest stoperem nr 3 w kadrze po Ramosie i Pau Torresie, a gdyby grał regularnie to mógłby wskoczyć jako partner Ramosa spokojnie, niesamowity potencjał. Bardzo inteligentny gracz, może nie jest taką bestią motorycznie i fizycznie jak Araujo, ale świetnie by się uzupełniali. Busquets i Alba znów bardzo dobre spotkanie.
Czekam na powrót Fatiego, pasuje do tej hiszpańskiej układanki młodych graczy z Pedrim i Ericiem jak ulał. Dodając co tego Araujo, Desta, FDJ, Dembele, Trincao i naszych Amigosow wygląda to na dobry projekt sportowy

1

@Ascend ja nie mówię, że miał to obronić. Po prostu jakoś mało pewny mi się wydaje.

3

@Ratamahatta podpisuję się. Do Mounta jeszcze mu brakuje trochę w ofensywie, ale w defensywie i grze między formacjami już zjada każdego angielskiego pomocnika

2

@viscajasiek dał asystę. Piątek by szukał strzału.

4

Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że kolejny mecz Szczęsny broni jak dzban, niby nic tu nie zepsuł, ale kiedy on miał mecz, gdzie faktycznie bronił coś więcej niż bramkarz musi obronić? Nie wiem, może jestem przyzwyczajony do Matsa, ale takie strzały jak teraz na rękawicy, ta niepewność w niektórych interwencjach nie przystoi bramkarzowi Juventusu. Chociaż patrząc na to kto tam gra w pomocy to Szczęsny jakoś nie odstaje poziomem.

1

Zdążył Pedriego zdjąć i już bramkę stracili

2

@MesQueUnClub96 faktycznie twarz taka kobieca

3

Ależ Asystę mógł mieć Pedri. Idealnie przyjęciem i balansem minął dwóch gości, podprowadził 20m, wypuścił Ferrana a ten sam na sam prosto w bramkarza..

15

15 asysta Alby w tym sezonie. Do tego 5 bramek

4

@wroclawianin89 nie porównuj nawet Griezmanna z kadry do Zielińskiego z kadry bo obrażasz teraz strasznie pięknego Francuza który akurat gdzie jak gdzie, ale w drewnianej kadrze francuskiej ciągnie ten wózek razem z Mbappe

7

Po co on go faulował? Nie było żadnego zagrożenia z tej akcji, Sterling był metr od linii końcowej, piłka mu uciekała, nic by z tego nie zrobił. Bezsensowne zagranie. Jak amator.

4

Też uważacie że Thiago zaliczył niezły zjazd? W Anglii wciąż bez bramki czy asysty, a w kadrze 3 mecz z rzędu na ławce i gra za niego 18-latek.

1

@AmigoBlancos gdyby to Lenglet faulował to by z tego 3 karne były

0

Mountcik to kozak, Chelsea ma 3 bardzo dobre "10", no dwie, bo Kai się na razie kopie po czole, ale ma potencjał.
Jak widać w 3-4-2-1 którym gra Chelsea jest miejsce dla dwóch 10. Najbardziej w tym ustawieniu traci Werner który nigdy nie grał i nie nadaje się do gry jako typowa 9. Ale jak wróci na dobre Abraham to w przyszłym sezonie noga namieszać

0

@Pilka_jest_okragla Barca Barcą, ale Nabil potężny miesiąc miał

0

@lucca87 u mnie się bardzo dużo nowych bloków buduje ostatnio, ale co z tego jak za 55m2 w stanie deweloperskim liczą sobie 400k :D
Edit: a najlepsze jest to, że schodzą w tydzień

0

@BarcaInfo do tego świetne na też lewe kopyto

0

@Ghotti nieźle. Słyszałem że stal poszła strasznie ogólnie. Trzeba przyspieszyć bo tendencji spadkowej raczej nie będzie :D

8

@BarcaInfo odważne? Czyżby chodziło o pięknego Francuza?

0

@Rewolucja123 nie chce mi się szukać wideo więc na szybko statystyki:
Puig 6/6 udanych dryblingów, 11/17 wygranych pojedynków, 8 strat przy np. 29 stratach Leo.
Partey 9/23 wygrane pojedynki

1

@NaFazieHitman na wiosnę był naszym najlepszym pomocnikiem. Biorąc pod uwagę tragiczną formę Busquetsa, Frenkiego czy przede wszystkim Rakiticia nie było to trudne, ale jako jedyny dawał promyk nadziei na coś kreatywnego i tak, był najlepszy z tej 4. Zapomniałem jeszcze o Vidalu, on nie grał tak tragicznie jak tamta trójka ale też za darmo z klubu nie wyleciał.

0

@Marjando kurde z nim jest ciężko, bo jednak za Setiena był naszym najlepszym pomocnikiem i miewał dobre mecze nawet ze świetnymi zespołami jak np. bardzo dobry mecz z Atletico gdzie woził Parteya jakby to Thomas był młodzieżowcem. Gattuso po meczu Milan - Barca w presezonie był nim zachwycony i skłonny wyłożyć ogromne pieniądze żeby tylko przeszedł do Milanu
No ale nie gra, moim zdaniem powinien iść na wypożyczenie, to go zweryfikuje. Bo potencjał wydaje się mieć duży, ale zobaczymy.

6

Ale dał zmianę Riki, 6 strat w 11 minut :D. Ale widać było że wszedł z wywalonymi jajami. Jakby za karę, można go rozumieć bo pomoc w tej młodzieżówce to dno i faktycznie może czuć się lepszy a nie gra. Mimo to słabe zachowanie, kadra to kadra i jak wchodzisz na ostatnie minuty to cały kraj oczekuje że będziesz gryzł trawę a nie biegał z fochem.

5

Ten Nuno Mendes nieźle lata na lewej obronie w Portugalii. Ponoć został okrzyknięty największym talentem na lewej obronie na świecie przez wielu ekspertów. Sporting wycenił go na 60mln, zainteresowani są już Liverpool, City, United i PSG.

1

@adiczak jest Realny ale bardzo, bardzo ciężki. Musiałby odejść Cou i kilku zawodników z wysokimi pensjami jak Pjanic + udziały w Barca Corporate zapewne musiałoby zostać sprzedane na dobrych warunkach

0

Niestety w FM 2021 wybory na moim save wygrał.. Tusquets :D. Jak to się miało u was? Miał ktoś sytuacje że wygrał inny kandydat?

1

Mam wrażenie że Laporta jest gościem który będzie chciał się trochę wkupić w serca kibiców i ściągnie tu napastnika. Widzi jakie kibice mają parcie na Haalanda i jeśli faktycznie będzie taka możliwość to powalczy o jego podpis. A jak nie to jestem więcej niż pewny że przyjdzie tu jakiś Lautaro.

0

@PershingFanatykLMFCB też mi się wydaje że zawita w Manchesterze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?