messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas ja bym chciał Araujo - De Jong - Firpo
0
@LeoMessiah Nico Gonzalez i wielki nieobecny dzisiaj Jandro Orellana.
0
@kulka podpinam się do prośby
5
To niesamowite że Kapustka w każdym meczu jest wyraźnie szybszy od rywali a jak sam mówił w Leicester na testach szybkościowych miał 12 wynik w drużynie. Obok Luqinhasa moim zdaniem najlepszy piłkarz ofensywny w Legii i w całej lidze (chociaż w Legii ogromną różnicę robią te niesamowite wahadła).
Szkoda że odpadł z kadry, ma taką formę że zasługuje na szansę. Szczególnie że to jeden z nielicznych polskich piłkarzy którym nie przeszkadza piłka przy nodze
1
@cchesterr43 @Pawel13sz dla mnie to fenomen bo ta piłka szuka go niesamowicie, on może nic nie grać a i tak strzeli
0
Czeski Haaland kompletuje hattricka w 13min. Genialny zawodnik. Zawsze ustawi się tak że piłka odbije się jak od kawałka drewna i wpadnie :D
3
@Joe_Pesci ewidentnie go złapał, było widać na jednej z powtórek
2
@bartekvisca mimo wszystko 3 bramki 16 latka przy rozegranych niecałych 500min i wyniki jakie wykręcał w młodzieżówkach są chyba nieosiągalne dla 99% napastników w jego wieku
2
@BarcaInfo kibice mogą Barce B oglądać?
2
@KacperVEB szybkie 3 bramki i oddali piłkę Arsenalowi, raczej nie poprawią wyniku
0
Wiadomo że to tylko młodzieżówka, ale uważacie że Moukoko ma największy potencjał z 9 po Haalandzie czy wyżej cenicie innego młodego piłkarza?
6
Mbappe i Neymar zostają w PSG, Ronaldo do Madrytu, Haaland do Barcelony. Griezmann do Juventusu, Coutinho i Umtiti do PSG.
Tak będzie, róbcie screeny
2
@FC1899Barca obecność w tym gronie Griezmanna to kpina, było dużo gorszych transferów jak Morata do Chelsea, Kepa do Chelsea czy Pogba do United, Jovic do Realu, Militao czy Vini też
Dembele też mi się wydaje że mimo kontuzji nie powinno być w top3
3
10 godzin do meczu a Laporta jeszcze tego Hochlanda nie ogłosił
3
Haaland to kozak i maszyna do strzelania bramek, ale takiej bestii i tak kompletnego napastnika jak Suarez z pierwszych sezonów u nas i ostatnich w Live jeszcze długo nie zobaczymy
1
@Khajio tak z ciekawości ile lat miał wtedy Haaland? 18 czy 19? Bo Daka widzę że jest sporo starszy
0
@Kamiloza91 jeszcze Alaba i Mbappe
3
Pamiętacie narrację sprzed kilku miesięcy o wielkim Lechu Poznań który godnie reprezentuje nasz kraj w europejskich pucharach i teraz to już na pewno wygra ligę?
Jutro Legia może odskoczyć Lechowi na 19 punktów.
Lech może wprowadzać tych Marchwińskich czy Kamińskich, ale Legia takimi transferami jak Mladenović, Juranovic, Kapustka czy nawet Pekhart zmierza po mistrza i po kolejną możliwość walki o awans do europejskich pucharów, a Lech prawdopodobnie skończy poza top3, a jak się szybko nie ogarnie to ciężko będzie o grupę mistrzowską.
9
@jeyx77x dobry bait
0
Poleci ktoś jakąś IP TV do korzystania bezpośrednio na TV poprzez android tv?
0
Jak to jest z aplikacją kwarantanna? Muszę ją instalować i robić zdjęcia swojej facjaty czy mogę olać ten rządowy spyware?
0
@Quavosk używasz tego na android tv czy boxie?
0
Używa ktoś IP TV? Wziąłem jakieś jednodniowy testowy z allegro, lecz niestety nie buforują mi się eleven 2 i canal+ sport te w full HD, internet światłowód 100mb/s więc to raczej nie wina łącza skoro minimum to 2mb.
Kupuje ktoś może takie kody na aliexpress lub innych stronkach i może coś polecić?
5
26 lat, od 10 do 22 roku życia grałem w piłkę, od dwóch lat biegam 2-3 razy tygodniowo po 7-8km i kilka dni temu dopadło mnie to cholerstwo. Żona całe szczęście przechodzi bezobjawowo, ale ja mam czasem ciężko złapać oddech, całe szczęście że brat cioteczny jest astmatykiem i przywiózł mi aparutę z tlenem. Prawie 39 stopni gorączki od 2 dni, prócz problemów z oddychaniem i gorączki nie mam większych objawów, ale duszności są ciężkie do zniesienia. Jakbym miał wypluć płuca
Najdziwniejsze jest to, że siostra i żona nie mają najmniejszego związku ze sportem, ja uważam że mam dobrą wydolność, biegałem ponad pół życia. Brak jakichkolwiek chorób, a nigdy nie czułem się tak źle.
1
To trochę śmieszne, że hejtuje się transfery Griezmanna, Dembele i Coutinho podczas gdy w Madrycie wydano niewiele mniej na Hazarda, Viniciusa, Rodrygo, Jovicia i Mariano którzy grają tyle co Dembele z pierwszych sezonów, dają tyle co Coutinho pod formą i nawet nie wykonują połowy tej legendarnej pracy Griezmanna w destrukcji
0
@kuz owszem, gdyż jest to potężny Winicjusz Żunior
4
Zidane chce ewidentnie wdrożyć Kumanball i grę na 3 stoperów tylko chłop nie ogarnął że Vinicius to nie Leo, Mendy to nie Alba, a Lucas to nie Dest i dużo do gry w ataku nie wnoszą.
6
3-5-2 czy tam 3-4-2-1 zawsze kojarzyło mi się z Conte i futbolem włoskim stawiającym przede wszystkim na zero z tyłu. Koeman zupełnie zmienił moje i pewnie nie tylko moje spostrzeżenie na tą formacje bo ogląda się to bardzo przyjemnie. Nigdy nie lubiłem formacji z trójką w obronie, do teraz
3
z tak grającym Destem myślę, że wyrównamy rekord 18 strzelców, a jak wróci Pique to może uda mu się też 1 dorzucić. Busi też fajnie grał głową przy rożnych z PSG
0
@sendesara no widzisz, rozbierzność statystyk