0

@Criss18Barca dałbym Prime Vieire za Ronaldinho bo nie lubię grać na jednego SPD

0

@Quavosk Ajax, Sociedad, Betis, może Milan i Napoli chociaż tam Genaro zakochany w Zielińskim, może Leverkusen

1

@xBoMBoWiECx wkurzył mnie jak ugryzł Suareza

6

Przepisy PZPN to największy absurd w historii piłki nożnej.

Mamy zawodnika z rocznika 2005 którego nie możemy zarejestrować w roczniku 2002 (bo w kategoriach młodzieżowych mogą grać jedynie 2 lata młodsi), ale ten sam zawodnik może być zarejestrowany w drużynie seniorów ponieważ ukończył 16 lat.

Fuck logic

0

@Kengo zgadzam się
transfer definitywny Griezmanna jedynie jeśli przyjdzie Haaland.
Moim zdabiem do odejścia:
Neto - nie potrzeba bramkarza z taką pensją skoro w rezerwach jest dwóch kozaków
Mingueza/Lenglet - po przyjściu Garcii nie będzie miejsca dla nich dwóch więc jeden będzie musiał odejść. Nie potrzebujemy 5 stoperów. Oscar oczywiście jedynie na wypożyczenie
Umtiti - byle odszedł. Nawet za darmo.
Firpo - osobiście spróbowałbym go na stoperze w formacji z 3 obrońców i zweryfikował Balde w pierwszej drużynie. Jest Balde, Miranda i Firpo na jedno miejsce. Dwóch z nich powinno odejść się ogrywać lub definitywnie.
Pjanić i Coutinho - tak jak mówisz. Jest wielu fajnych pomocników w drugiej drużynie: Moriba, Orellana to powinna być pierwsza drużyna od przyszłego sezonu. A Roberto powinien być przesunięty do środka
Puig, Aleña - wysłałbym ich na wypożyczenie do klubu w którym będą się ogrywać
Braithwait - nie te progi
Matheus Fernandes - nie trzeba wyjaśniać

Do pierwszej drużyny:
Depay, Haaland, Garcia, Emerson, Collado, Moriba, Orellana, Miranda/Balde jeśli odejdzie Firpo

21

Depay
3 średnia ocena w lidze 7.5 (sofa)
2 najlepszy strzelec w lidze - 14
najlepszy asystent 8 (trzech graczy na pierwszym miejscu)
7/7 strzelonych karnych
Drugi zawodnik jeśli chodzi o ilości strzałów 2.5/mecz
Najwięcej stworzonych okazji (razem z Di Maria) - 15
Najwięcej kluczowych podań na mecz (razem z Di Maria) - 2.6
Bramki + asysty - drugi w lidze, 22 punkty

W każdej statystyce ofensywnej prócz udanych dryblingów na mecz (1.8) jest w top3

Jeśli ktoś uważa że nie warto go brać za darmo to ja nie mam więcej pytań.

7

@Janiama trzymaj się chłopie

0

@koszol ja też zwracam. Moim zdaniem Alba w tym sezonie to Jordi z najlepszych lat. Tak samo Busquets w ostatnich 3-4 meczach

1

@kolomen2 nikogo, tylko ballack trochę grywalny ale nie wart ceny

0

@lukaszmatusiewicz nie no #zostaje. Mało który trener wprowadziłby aż tylu młodych zawodników.
Pedri w Once De Gala, Araujo też jak jest zdrowy
Prawdziwą szansę otrzymał Mingueza, Dest, Trincao, nawet Moriba gra coraz więcej.
Odbudowany De Jong i coraz lepszy Dembele, Fati na początku grał aż miło. Nawet Busquets wygląda jak za Pepa.

Tak naprawdę wielu zawodników zaliczyło wielki, duży lub średni postęp, jedynie Lenglet się uwstecznił.

0

@batoosz z Umtitim to ja bym wygrał rywalizację. Z prostego powodu: ktokolwiek kto ma dwa sprawne kolana wygra z nim rywalizację.

Araujo ma potencjał na topowego gracza, a i tak nie ma pewności że nim będzie. Skoro Mingueza jest półkę niżej, osobiście uważam że ma potencjał na większe granie w średniaki pokroju Betisu, lub 4 stoper w Barcelonie

0

@batoosz dlaczego? Wymień mecz który dokończył i zagrał jak szef na środku obrony bo ja szczerze nie potrafię. To że ma 20 dobrych minut w meczu na czynić z niego materiał na topowego stopera?

Jeden wybitny mecz w jego wykonaniu, bo Araujo mogę ci lekką ręką wymienić 6-7 świetnych i z 5 dobrych, a chłop kontuzjowany od początku roku

0

@batoosz największą zaletą tego gościa jest szczęście, pamiętam jak walił babole grając na środku w pierwszej części sezonu. W formacji 3 obrońców już lepiej bo gra bliżej prawej strony i zawsze ma asekuracje, ale gdyby wyleciał wczoraj, a powinien i gdyby Ocampos wykorzystał ten rzut karny to narracja tutaj byłaby zupełnie inna.
Niestety samą grą na wyprzedzenie i agresywnym odbiorem świata nie zwojuje, jest sztywny jak Pinokio gdy gra przeciwko ogarniętemu skrzydłowemu i elektryczny jak Lenglet, tylko że Lenglet rozgrywa swój najgorszy sezon w tym klubie, w poprzednich był szefem w porównaniu do elektrycznego Minguezy

0

@batoosz do momentu zmiany to już go powinno nie być na boisku, bo w 30min biegał "pomarańczowy". Koeman wiedział że jak go zostawi to nie dokończy spotkania w 11. Gdyby to był Lenglet to już byłby zjedzony i wysrany na tym forum, ale Minguezie wszystko się wybacza, nieważne czy to karny w półfinale czy zmiana w 35minucie bo gra nieodpowiedzialnie jak Ramos swego czasu.

0

@mrboom Serio. Oglądałeś chociaż jeden mecz Inakiego w Barcy B? To najlepszy młody bramkarz od czasów Valdesa w klubie, to głównie dzięki niemu i Tenasowi Barca B grała w barażach.
Neto wcale nie jest lepszy, a pensje ma 3x większą.

0

@batoosz nie kwestiach technicznych bo bardzo dobrze wyprowadza piłkę, ale jest elektryczny, może grać świetne 70min po czym robi karnego jak z Sevillą, to nie przypadek że zmieniono go jeszcze w pierwszej połowie z PSG. Miał bardzo dużo głupich zachowań które na całe szczęście nie zakończyły się bramką, ale nie jest to pewny stoper.
Druga sprawa to brak zwrotności, który jest u niego zbyt widoczny by odnieść jakiś większy sukces w tym klubie, szybkościowo co najwyżej poprawny.

Jeśli chcemy grać wysoko pressingiem to potrzeba nam pewnych i szybkich stoperów jak Araujo

1

@Firestone Pjanić, zaraz za nim Umtiti. Braithwait też wysoko w hierarchii tylko on nadrabia zaangażowaniem tak jak Mingueza.
Natomiast jeśli chodzi o zbędnych graczy to dołączyłbym Neto i Matheusa, o tym drugim nic nie wiemy bo i tak nie gra, a ten pierwszy tylko blokuje rozwój dwum arcyutalentowanym GK: Inakiemu Peñi i Arnau Tenasowi

5

@regatta52 Firpo i De Jong wczoraj to dwóch szefów obrony. Wiadomo że szkoda marnować tam De Jonga, ale Firpo na połlewym stoperze chętnie zobaczę zamiast Lengleta, z prawej Araujo, a w środku Pique/Garcia

2

@masq Mbappe go wyczuł, Oscar kryje bardzo agresywnie gdy przeciwko niemu jest szybki skrzydłowy. W pierwszych 20 min grał bardzo dobrze bo mógł agresywnie doskakiwać na granicy faulu i nie dawał się obrócić Kylianowi. Natomiast po kartce było widać, że nie może tak dalej grać, bo nie skończy tego meczu. Jest dużo mniej zwrotny niż Firpo, jest też od Juniora wolniejszy. Firpo moim zdaniem nakrył w tym meczu czapką Mingueze. Nie musiał grać na granicy faulu, bo był w stanie dogonić Francuza. Nie wiem czy w ogóle raz go sfaulował, a schował przy tym Kyliana do kieszeni. Jeśli mamy grać trójką, to chętnie zobaczę trio Araujo - Pique/Garcia - Firpo. To może być strzał w 10.

Mingueze bardzo lubię i to może być fajny grajek, ale raczej na średniaków w lidze którzy grają mocno cofnięci, a nie na skrzydłowych jak Mane czy Mbappe

11

@AlwaysBlaugrana ludzie zapomnieli że to jego dwie świetne bramki w dwóch meczach z Sevillą podłączyły nas pod tlen w tym sezonie i dały szansę na puchar i ligę, bo ale 23 latek nie strzela "dobrych", bo nie były to 100% okazje (poza tą gdzie Leo świetnie go wypuścił w uliczkę). Dla mnie robi postęp i jest to zawodnik, który jako jedyny po Leo potrafi dojść do kilku sytuacji w ciągu meczu.

Ludzie chyba zapomnieli jakie setki marnował tu Suarez i Eto, którzy były wtedy w zupełnie innym etapie kariery niż Dembele.

0

@obcy też uważam, że Alaba zbędny. Osobiście dałbym szansę tam Firpo, na połprawym stoperze nakrył czapką Mbappe więc może się okazać że z lewej strony z jego zwrotnością będzie strzałem w 10, a zmiennikiem Alby mógłby być Balde z rezerw lub Miranda.

Co do Wijnalduma też nie jestem przekonany że dałby więcej niż Busquets w ostatnim czasie, a trzeba pamiętać że wraca Roberto który mógłby być na stałe przesunięty do pomocy.

Emerson też ma zadatki na bycie niezłym dzikiem i mógłby być zarówno zmiennikiem Desta jak i Erica Garcii.

11

PSG myśli że Mbappe jest szybszy od @BarcaInfo

0

@Transu96 wraca Araujo, wróci Pique za 2 tygodnie i mam nadzieję że Firpo dostanie szansę za Lengleta

0

@Bobo25 masz od tego post meczowy. La Rambla jest od wszystkiego i od niczego

16

PSG leczy się u doktora Oetkera

6

PSG myśli że Draxler to Dexter

4

@BarcaInfo Skała

7

PSG szczepi się na Katar

23

PSG parzy herbatę wodą po pierogach

10

@Bobo25 ok szefie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?