messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bruno i Cristiano razem na boisku? Dajcie karnego dla Portugalii, będzie śmiesznie jak się obaj na pewniaka ustawią do wykonania
0
@daniel32778 kumpel miał i po roku zerwał na treningu. Drugi kumpel miał innowacyjną operacje z wykorzystaniem jakiś tkanek z innego miejsca za kilkanaście tysi (wojo mu zasponsorowało, jest oficerem) i mówi że boli go jeszcze bardziej niż przed więc w tym roku ma mieć drugą operacje.
9
Zaraz Dembouz bramkę właduje
7
Ostatnie wyniki De Boera pokazują jaka robotę wykonywał tam Koeman.
W ostatnich 9 meczach gdyby były punktowane jak w lidze: 12 punktów na 27 możliwych. Bilans 3-3-3 gdzie wygrali tylko z Bośnią i 2 razy z Polską.
Niektórzy uważają że Koeman miał w reprezentacji gotowy twór oparty na graczach legendarnego Ajaxu czy VVD i Depayu. Ale to Ronald stworzył tą kadrę i wyciągnął z dużego kryzysu.
1
@Baniek jeśli ktoś nie gra a mimo to zostaje powołany do dorosłej reprezentacji Hiszpanii w wieku 19 lat to musi być dużym talentem. Pamiętaj że trenerzy widzą i wiedzą więcej
0
Do graczy FM. Odpaliłem sobie 2020 i mam pytanie. Czy taki Moukoko jest gdzieś w kodzie gry i mimo, że obecnie ma 15 lat i jest zbyt młody to za rok pojawi się gdzieś w młodzieżówce BvB czy gra losowo generuje takich graczy?
0
@zTx od groma ludzi się zgłasza. U mnie w domu jesteśmy drugi raz na kwarantannie. Pierwszy raz pół roku temu test miała tylko mama i każdy dobrze przechodził, teraz jest dużo ciężej, ojciec ledwo łapie oddech, moja żona miala wczoraj 39 stopni, ja mam tak zawalone zatoki że nawet nie wstaje z łóżka.
A do niektórych mocnych antybiotyków i środków do inhalacji potrzebny jest wynik pozytywny, dlatego ludzie, w tym my chodzą na testy.
0
@Xxxbarca4ever tak uważam. I to raczej w Championship lub w najsłabszych klubach Premier
2
Patrząc na naszą kadrę odnoszę wrażenie, że taki Puig byłby u nas gościem robiącym niesamowitą różnicę w rozegraniu. Który z naszych pomocników mógłby zagrać taką idealną asystę drugiego stopnia zewnętrzną częścią stopy jak Riki przy 6 bramce z Sociedad? Może Zieliński, ale tylko jeśli miałby na sobie koszulkę Napoli.
A przecież w Hiszpanii jest zapewne kilkunastu środkowych pomocników wyżej w hierarchii od Puiga. To samo skrzydłowi, tam nawet w młodym pokoleniu jest kilku: Fati, Gil, Ferran, Brahim.
Ciekawe czy nasze pokolenie dożyje czasów gdy będziemy mieć w kadrze kilku przebojowych skrzydłowych z porządnym dryblingiem i środkowych pomocników którym piłka nie przeszkadza.
2
@Xxxbarca4ever a ja zapomniałem o Bieliku - oczywiście powinien tu być, natomiast co do Jóźwiaka to nigdy nie byłem jego wielkim fanem, dużo wiatru w nogach i tyle. Może będzie drugim Grosickim, Szymański ma moim zdaniem dużo większy potencjał. Bartek Slisz też rozgrywa w Legii genialny sezon i słusznie został w kadrze kosztem innych pomocników
13
@DLFCB to był indywidualnie najlepszy sezon w historii piłki nożnej. Niebywałe jak on tego dokonał
2
@Xxxbarca4ever Moder, Karbownik, Walukiewicz, Slisz. To chyba tyle, no jest jeszcze Bartek Białek w Wolfsburgu i Seba Szymański, ale ten pierwszy nic wielkiego nie pokazał, a drugi musiałby się wykazać w kadrze i wybić do lepszej ligi
1
@tomek8756 mi udało się zobaczyć w jednym meczu zarówno Leo jak i Inieste i jakoś do Leo byłem przyzwyczajony że jest z innej bajki, ale oglądać z trybun ruchy Andresa to było coś niesamowitego
1
Trzeba kibicować Borussi aby zagrała w LM. Bo teraz szans na Haalanda nie ma żadnych moim zdaniem, ale jeśli Laporta pozbędzie się w kolejnych 3 okienkach zbędnych graczy jak Umtiti, Pjanic, Coutinho, Firpo itd, oraz zastąpi ich graczami do wyjęcia bez kwoty odstępnego to kwoty z transferów i oszczędności na pensjach mogą pozwolić w lato 2022 powalczyć o podpis Norwega.
Dużo sprzątania przed nim..
41
@BarcaInfo no dobra a Matheusa kto zastąpi? Bo nie podali
0
Tak w ogóle to jak my zagramy na narodowym jak tam szpital?
0
W obecnej sytuacji byłby fajną alternatywą na ostatnie 15min. Nie mamy takiego zabijaki w kadrze.
0
@LionelM95 ja wsadzam żywego na 2h na termoobieg i jest dobry.
1
@dv7wisnia szkoda że nie wyjęliśmy go prosto z Ajaxu, wtedy już było widać że to prawdziwy killer
0
@BarcaInfo prawie wszystko? Czyli czego nie? Wygrał drużynowo wszystko + złoty but, no chyba że liczył na złotą piłkę
0
@Adamski69 jeszcze Busquets na realne szanse na bramkę z taką grą więc liczę na 19, no i Pique, bo na Pjanicia, Umtitiego i Matheusa nie ma co liczyć
11
Byłem mega przeciwny Alabie, ale jeśli dalej mamy grać na 3 stoperów to taki Alaba podłączający się wysoko do rozegrania wniósłby jeszcze wyższy poziom w futbolu totalnym
2
@DonMatteo901 gratulacje dla Xabiego za pójście do lepszego klubu
0
Jeszcze 12 dni kwarantanny a właśnie zaczynam czuć straszny ból rosnącej ósemki. Zapowiada się zajebiście
3
@Tymol bo stał najbliżej?
0
@Yoshi94 ja tylko napisałem gdzie mógłby grać w tym ustawieniu. Nie jest powiedziane ze w ogóle będziemy w nim grać w przyszłym sezonie.
0
@Pawelec7 jak wyżej, to było na początku sezonu
0
@KimBassinger1 ja akurat dostałem na urodziny więc ciężko powiedzieć, miała metkę i cenę która raczej była z oficjalnego sklepu Nike bo sam bym sobie tak drogiej nie kupił :D
0
@Barcaa12 przypadkowego karnego. Jest różnica wyciąć gościa w polu karnym jak Mingueza wyciął Ocamposa przed dogrywką o finał pucharu, a nadepnąć na stopę napastnika którego się nie widzi, bo patrzy się w kierunku skrzydłowego żeby skorygować ustawienie przy dośrodkowaniu.
6
@KimBassinger1 ta czarna jest przepiękna na żywo. Mam i polecam, jeszcze gdyby była bez sponsora :D