messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kcprlxx Do tego Isco kupiony za 30mln kilka lat temu jest warty 60-70, Varane to wiadomo strzał życia, Tibo za 35 i Eden za 100? Promocja. Real ma teraz najciekawszy projekt na świecie i wcale się nie zdziwie jak za rok dołączy tam jeszcze Mbappe
8
@Katalończyk 99 No tylko potwierdzasz moje słowa. Za Asensio zapłacili 3mln, za Odeegarda też, Ceballos 15, Reguilon za darmo - teraz każdy z nich jest warty minimum 20-30mln, a Asensio dużo więcej. Nie warto inwestować w młodych zawodników?
16
Trzeba przyznać że sciągnięcie Viniciusa, Rodrygo i Kubo za 100mln euro to majstersztyk. Nawet gdyby nie wypalili to zawodnicy o tej charakterystyce zawsze będą swoje warci, Real na nich nie straci, a zyskać może bardzo dużo. Albo za 3-4 lata będzie miał genialnie obsadzony atak albo sprzeda ich za kilka mln mniej. A my po zakupie 28-letniego Griezmanna za 3-4 lata będziemy szukać następcy Leo, Antka i w międzyczasie Suareza.
Polityka transferowa Realu odnośnie ściagania zawodników młodych, perspektywicznych jest trafiona w punkt moim zdaniem. Takiego zawodnika nawet gdy nie odpali da się sprzedać z małą stratą.
0
@mientusek1407 ale kontrakt podpisał 2 lata temu, czyli zaoferowali 20 latkowi 12 mln.
0
@mientusek1407 chodziło mi o Dembele a nie o De Ligta...
1
W pierwszej drużynie porobili kominy płacowe gdzie 20 latek dostaje 12 mln rocznie a jednemu z najzdolniejszych młodych piłkarzy na świecie który mógłby przyjść praktycznie za darmo i pomógłby w ekspansji na azjatycki rynek nie chcą dać miliona.
#typowyBartek
3
Szopka z De Ligtem już powoli się kończy, chociaż oczywiście plotki będą dalej ale nie ma co panikować, przyjdzie to spoko, nie to trudno. Stoper będzie priorytetem za dwa lata jak Pique odejdzie (chyba że Todibo odpali). Z zainteresowaniem czekam natomiast na informacje o Take Kubo. Jego bardzo chciałbym zobaczyć na CN. Szczególnie, że jeśli odejdzie Malcom to młody mógłby grać w drugiej drużynie i być powoływany na mecze w pucharze króla
1
To jednak nie ma nic o Kubo czy Marca nie dała tego na pierwszą stronę?
4
Osobiście byłbym za sprzedażą Semedo, Rakiticia i Malcoma jeśli pojawią się odpowiednie oferty a uda się sprowadzić De Ligta i Griezmanna. Niestety ale te trzy transfery plus Emerson wyniosą ok 300mln euro. Budżet jakoś trzeba załatać bo kolejne okienko z rzędu tyle funduszy na minus wychodzić się nie da. Oczywiście jest Jasper, Gomes, Rafa i Denis za których też trochę grosza wpadnie, ale nie oszukujemy się, prócz Gomesa żaden z nich nie przyniesie więcej niż 20mln wpływu więc 90 mln na plus przy wydanych 300 oznacza brak pieniędzy na ewentualne wzmocnienia za rok..
0
@Kacper1432
Jasper
Roberto
Parejo/Rakitic
Rodrigo/Willian
1
@AmigoBlancos
Tibo Kurła
Stones
Asensio
Dybala
0
@ViscaBarca123 oby! nie można go odpuścić!
0
@ViscaBarca123 wiesz może jak długie kontrakty maja Simons i Fati? Jeden rok tylko?
1
@Messibestplayerintheworld ja nie uważam go za złego piłkarza, jest genialny, ale gdy gra ustawiony centralnie, śledzę dużo spotkań Atletico i Antek jest decydujący, jednak ja oceniam jedynie jego użyteczność na skrzydle, Francuz traci tam 50% swojego potencjału, a nie sądzę że przy Leo i Suarezie będzie grał w środku
2
Lubię Griezmanna, serio. Jednak mam duże wątpliwości co do poprawności tego transferu. Jeśli miałby grać na 9 lub jako ofensywny pomocnik w 4-2-3-1 to spoko. Jednak ostatnio skrzydłowy z niego żaden. Dziś przeciw potężnej Andorze ani jednego udanego dryblingu, średnia z całego sezonu to 0.5 dryblingu na mecz(!). Boczni obrońcy częściej wchodzą w drybling niż on, taki zawodnik ma robić przewagę w bocznych strefach? To byłby drugi po Cou zmarnowany talent rzucony na nieswoją pozycje. Nam właśnie brakuje kogoś kto szarpnie skrzydłem lub z głębi pola, bo prócz Leo i Dembele takiego zawodnika w kadrze nie ma, Griezmann też nim nie jest.
0
@ViscaBarca123 Isak to może być kozak, warto go śledzić. Jego kariera znacznie odżyła w Holandii
0
Ma ktoś może darmowe źródełko gdzie można obejrzeć Czarnobyl? Niestety dostępu do HBO już nie mam
1
Ktoś coś pisał o grosickim? Xd
0
@Odesseiron ogólnie uważam że ponad 50mln za bramkarza to już bardzo dużo, ale Oblak to klasa sama w sobie. Obecnie jedynie on i MATS są warci takich pieniędzy
0
Zna ktoś może jakiegoś buka gdzie można obstawiać transfery zawodników? Nigdzie nie mogę znaleźć, byłbym wdzięczny za linka na priv
0
Dobry mecz Bruno Fernandesa. Nic dziwnego że oba kluby z Manchesteru się nim interesuja
0
@Momalsino 2004 finał ME z Grecja
5
@Baaarca95 no i? Francuz jest gwiazdą drużyny, całe Atleti gra na niego, bije karne, wolne, czasem rozne. Niemiec jest jedynie elementem układanki, gra nie jest ustawiona pod niego więc ma dużo trudniej. Do tego w innych statystykach ( szczególnie dryblingach których Antek ma 0.5 na mecz jest ogromna różnica jakości)
7
Szkoda że nie interesujemy się Sane. Niemiec w tym sezonie 16 bramek i 18 asyst (udział przy 34 bramkach) na 2700 rozegranych minut. Dla porównania Griezmann 21 bramek 10 asyst (31) na 4000 minut..
0
@ViscaBarca123 myślę że jest już niestety pozamiatane jeśli chodzi i jego transfer...
4
Kurła La Liga udostępniła na FB post wposmninkowy z Marscherano u jego rzutem karnym. Ale mi tego gościa brakuje, jego wslizgi przejdą do historii. No i ta mina Suareza i Iniesty na ławce jak Javier strzelał karnego :D mam wrażenie że w klubie wtedy były dużo lepsze relacje niż teraz
3
@Marsmall akurat Miranda ma potencjał na podobnym jak nawet nie większym poziomie niż Riki. Wszystkie serwisy zgodnie oceniają jego potencjał na najwyższy na świecie jeśli chodzi o LO
0
Sprzedać jedynie z opcją wykupu po dwóch latach, a do tej pory ściągnąć Filipe Luisa. Wilk syty i owca cała. Młody miałby większą szansę na grę niż na wypożyczeniu, nowy klub mógłby zarobić na jego późniejszej sprzedaży a Barca by zyskała ogranego już zawodnika. 3 razy TAK. Byle do jakiegoś hiszpańskiego klubu lub Ajax/BvB.
0
Ciekaw jestem nowych wycen na Transfermarkt z ligi hiszpańskiej bo wygląda na to, że Real dołączy do Barcy(1.18mld) i City (1.14mld) aktualnie wyceniają Real na 965mln. Do nas dojdzie De Jong (75mln), do Realu Hazard (150) Militao (50) Jovic (60) Rodrygo (40). Więc teoretycznie wyprzedza nas o 10mln.
1
Ostatnio się zastanawialem, skoro Argentyna nie może od dłuższego czasu ogarnąć "gry piłką" usilnie uciskając "wynalazki" z rodzimych lub słabszych europejskich lig na poszczególnych pozycjach czemu nie przejdą na grę bardziej bezpośrednią? Typowe 4-2-3-1 gdzie dwóch pomocników w postaci Paradesa - Banegi, przed nimi Di Maria - Leo - Dybala i Aguero bardzo fajnie by funkcjonowało (w teorii) chętnie bym zobaczył chociaż jeden mecz tak grającej Argentyny