1

@zxcvbnmasdqwe Widzę srogie piguły weszły. Robercik jedyne co złapie to srakę po batonach Anki.

0

Przecież nie ma szans na grę. Razem z Cancelo będą większość czasu siedzieć na ławie, żeby Roberto i Lewy mogli grać

1

Lewy kolejny popis. Cały mecz problem ze znalezieniem się w dobrej sytuacji i kolejne pudła. No ale na szczęście strzelił nieprawidłowego gola z karnego (to co robi w tej chwili łapie się pod zatrzymanie przed piłką)

0

@Pawlak1992 Mi się wydaje, że wystawia go bo to jego kolega. Innej przyczyny sobie nie wyobrażam

0

Xavi to chyba powinien odejść razem ze swoim przyjacielem Roberto

0

Gdyby dało radę ściągnąć Joao Felixa w jego miejsce i do tego zaoszczędzić kasę z pensji i zarobić trochę to jestem za.

2

@BARCA1899Messi Możemy też grać Robercikiem, który obecnie jest w dużo gorszej formie niż Ferran, a do tego w tym wieku to nie wiadomo czy w ogóle wróci na poziom z zeszłego sezonu.

3

@mientusek1407 80mln za 35 letniego napastnika, który od 8 miesięcy jest bez formy?

22

Biorąc pod uwagę jego formę od mundialu to brałbym te 40mln i nawet się nie zastanawiał. Chłop w ostatnim czasie dosłownie nic nie gra, a do tego ma 35lat i lepszy nie będzie. No i jeszcze jego pensja. Problemem jest brak napastnika w klubie i to, że do Arabii Saudyjskiej to on nie pójdzie. No i Xavi go kocha i po ponad pół roku fatalnej gry nawet na chwilę nie posadził go na ławie...

1

Sprawa prosta. Jeżeli nie wyjdziemy z 1 miejsca Xavi out

1

Wiadomo dlaczego nie ma kasy na transfery :-)

1

przynajmniej blisko

2

Ma potencjał na wybitnego stopera tylko problemem mogą być kontuzje.
Trochę to dziwne, że od paru lat spora część naszych piłkarzy doznaje bardzo często urazów (głównie mięśniowych). Ogólnie nasze przygotowanie fizyczne jest strasznie słabe.
Np.: Dembele, Umtiti, Rakitić, Dest przed przyjściem do nas praktycznie bez kontuzji. Po przyjściu średnio kilka urazów na sezon (pomijam ich poziom gry, ale urazy mogły mieć na to wpływ). To samo dzieje się z młodymi piłkarzami. Fati, Pedri, Balde zagrają parę spotkań i na ławkę przez kontuzję.
To nie jest normalne...

2

Jeżeli Xavi uważa, że odejście Erica Garci i Marcosa Alonso osłabiłoby drużynę to ja już nie mam pytań odnośnie naszego trenera...

0

@ShawnC Na szczęście to tylko twoja opinia, bo większość osób widziała jak słabo grał. Ja nie wiem jak bardzo trzeba obniżyć standardy, żeby w ogóle trzymać w drużynie kogoś takiego ja Alonso i Roberto. Z poziomu top bocznych obrońców (Alba i Alves) w parę lat zjechaliśmy do grania zawodnikami, którzy odstają poziomem od średniej ligowej, a co dopiero od naszej drużyny. Dobrze, że na lewej obronie jest Balde, a na prawej będzie Cancelo, bo z takimi bokami jak w meczu z Villarealem, to utrata 2-3 bramek co mecz i zero wkładu w atak to byłaby norma...

4

@panczo W sumie racja. Przez dwa lata zagrał 1 dobry mecz i dał 2-3 dobre zmiany. To zdecydowanie powód, żeby dalej był w klubie

0

Najlepiej by było jakby całe trio Roberto, Alonso i Erick pożegnało się z klubem

0

@Ilo Wiem, przesadziłem. Nawet do KST Weszło by się nie nadawał.

23

On wczoraj zrobił źle wszystko co można było:
- brał udział przy wszystkich bramkach, szkoda tylko, że nie naszych
- bezpośrednio jego konto obciążają co najmniej 2 bramki,
- w ataku i w obronie na swojej stronie boiska nie brał udziału, przez co do tej pory zastanawiam się gdzie on spędził cały mecz, (jak atakował Villareal to na naszej prawej obronie była 20m wyrwa,
- jego próby gonienia zawodników przeciwnika wyglądają śmiesznie, bo jak startuje za kimś do kogo ma 2-3m straty, to już po kolejnych 10m biegu strata jest 2 razy większa,
Danie mu opaski kapitana to kpina z tego klubu. Na chwilę obecną jestem w 100% pewny, że nie znalazłby się w wyjściowym składzie naszych pucharowiczów (Lecha, Legi i Rakowa). Alonso zagrał słaby mecz (zresztą nie pierwszy), ale to co odwalił Sergi Roberto to jest kryminał i gdyby była taka możliwość to powinien dostać ujemną ocenę...


33

Oprócz tego, że w większości akcji jest nie tam gdzie powinien, to ma problemy ze zwykłym przyjęciem piłki i grą z jednym rywalem przy sobie, co przekłada się na brak strzałów. Trzy kolejki za nami, a Lewy ma 1 bramkę po dobitce do pustej bramki z 2m. Gdyby go oceniać obiektywnie na podstawie jego umiejętności to w żadnym meczu nie zasłużył na więcej niż 4 na 10.

5

@fenix1983 Nie wiedziałem, że 20,4mln funtów które zarabia De Bruyne to mniej niż 16mln euro...

0

3 bramka na konto Robert, to będzie jakiś rekord

3

Trio z Ekstraklasy na boisku (Eric, Roberto i Alonso)...

1

Statystyki Alonso i Roberto po pierwszej połowie:
- około 20 strat
- 2 zawinione bramki
- braki w kryciu w każdej sytuacji
- stworzone okazje dla Villarealu (naliczyłem 5)

3

Roberto i Alonso coś w ogóle robią oprócz tracenia piłek i niekrycie swoich stref?

2

Niesamowite krycie Roberto...

5

Lewandowski od Mundialu zjechał z poziomu top 3 napastników na świecie do ligowego przeciętniaka...

2

Chociaż za jedną rzecz można Xaviego pochwalić odkąd został trenerem. De Jong pod jego wodzą gra na poziomie wybitnym.

2

alonso potrafi coś oprócz tracenia piłki i faulowania?

0

Nie sądziłem, że na bokach obrony po tylu świetnych latach doczekam się zawodników prezentujących poziom Ekstraklasy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?