michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Van buyten jest starszy od puyola
0
Najgorszy zawodnik wczorajszego meczu.
0
Według portalu transfermarkt 700tyś euro
0
Kupiłbym nastasicia z City. Młody,zdolny i już doświadczony. Ma dobre warunki fizyczne i kosztowałby ok.20-25mln
0
Bardziej Pedro którego Tito "uwielbia", chociaż nie wiadomo czemu
0
Nie wiem czy niektórzy nie potrafią czytać ale te 35 mln to za Illaramendiego
0
A kto jest od Pedro gorszy? To taki nasz torres
0
Jest Montoya, który wcale nie jest gorszy od alvesa.
0
I xavi na ławkę
0
Lepiej brzmi fc qatar. I zmienimy odrazu logo na gluta z nosa
0
Właśnie o to chodzi. On ma być w przyszłości jak pinto w poprzednim sezonie a podstawowym bramkarzem będzie ter stegen
0
Strzelił 4 gole po 4 akcjach sam na sam i nie strzelił karnego. Ten mecz można porównać do meczu polska san Marino. Lewandowski też w końcu strzelił ale to nie zmienia faktu że prawie wszystkie akcje wypracowali mu koledzy. Mógłby się cieszyć gdyby strzelał mijając 4-5 zawodników a nie sam na sam. Ciekawe ile by miał goli na koncie gdyby po drugiej stronie bronił casilas
0
może i jest świetnym defensywnym pomocnikiem ale środkowym obrońcą już nie za bardzo. Świetne mecze coraz częściej przeplata średnimi i słabymi. I jak na stopera to ma bardzo kiepskie warunki fizyczne i motoryczne. Sprzedałbym go ale za ok 25 mln euro
0
To wszystko przez to że messi zaczął grać na środku ataku i zgarniać wszystkie piłki z przodu co uniemożliwia rozwinięcie skrzydeł innym. Stał się troche samolubny. Teraz gdy w dogodnej sytuacji mógłby jeszcze podać to sam wykańcza akcje. Wielokrotnie widać nie zbyt cieszących się ville, pedro i innych którzy mogli/powinni dostać podanie. Gdy grał na skrzydle w 100% wykorzystywał swoją prędkość i zbiegał do środka podając lub wbiegając w wypracowane miejsce. Teraz gdy dostanie piłke wszystko chce skończyć sam(może i dobrze mu to idzie ale reszta drużyny cierpi)
0
A alves jak nie umiał dośrodkowywać tak nie umie. Przy wzroście ofensywnych piłkarzy 169-175cm każde podanie górą których wykonuje kilka lub kilkanaście w meczu są w 100% stratami piłki. Dlatego uważam że czas go sprzedać za jeszcze dobre pieniądze np do psg za ok 25 mln i dać więcej szans montoi
0
Mam tylko nadzieję że będzie często grał a nie wchodził z ławki lub grzał ławe
0
Pedro jednym ,,dobrym" meczem katastrofalnego sezonu nie uratuje
0
Tomaszewski jest lepszy od reiny
0
Reina powinien już po tym sezonie bawić dzieci razem z valdesem
0
Reina to się nadaje do Wisły Kraków
0
I tak Pedro jest najsłabszym ogniwem drużyny
0
Przede wszystkim musi odejść Pedro i Valdes. Trzeba kupić napastnika co najmniej jednego dobrego stopera i napastnika
0
Z Pedro w składzie nie wygramy. Jak dla mnie to on jest pierwszy na sprzedaż. Totalny brak formy od 2 sezonów z 2-3 przebłyskami. Jeżeli chcemy wygrywać to nie z takimi zawodnikami
0
Trzeba przebudować cały skład. Powinniśmy sprzedać:
Pedro(katastrofalna forma od 2 sezonów)
Sanchez(jego przebłyski nic nie wnoszą)
Mascherano( niby gra dobrze w odbiorze ale nie potrafi grać głową i ciałem co jest niezbędne u stopera)
Valdes(sam zrezygnował)
Kupić:
Hummelsa/Thiago Silve/ Nastasicia
Ter Stegena/ Muslere
Gundogana/
Neymara
0
Jak dla mnie Abidal jest pewniakiem na stopera w meczu z Bayernem. Pique mając za sobą Abidala bedzie mógł wyprowadzać częściej piłkę do przodu. Wzrost i pewność siebie pomogą przy stałych fragentach gry.
0
W przypadku gdyby miał odejść sanchez/villa tello musi zostać.
0
Ma 25 lat.
0
Moim zdaniem jeżeli Barcelona zagra na w miarę przyzwoitym poziomie to szanse są wyrównane. A wtedy bayern ma problem bo nie ma messiego, który tak jak niedawno w półfinale z realem ograł całą obronę i strzelił gola.