0

Van buyten jest starszy od puyola

0

Najgorszy zawodnik wczorajszego meczu.

0

Według portalu transfermarkt 700tyś euro

0

Kupiłbym nastasicia z City. Młody,zdolny i już doświadczony. Ma dobre warunki fizyczne i kosztowałby ok.20-25mln

0

Bardziej Pedro którego Tito "uwielbia", chociaż nie wiadomo czemu

0

Nie wiem czy niektórzy nie potrafią czytać ale te 35 mln to za Illaramendiego

0

A kto jest od Pedro gorszy? To taki nasz torres

0

Jest Montoya, który wcale nie jest gorszy od alvesa.

0

I xavi na ławkę

0

Lepiej brzmi fc qatar. I zmienimy odrazu logo na gluta z nosa

0

Właśnie o to chodzi. On ma być w przyszłości jak pinto w poprzednim sezonie a podstawowym bramkarzem będzie ter stegen

0

Strzelił 4 gole po 4 akcjach sam na sam i nie strzelił karnego. Ten mecz można porównać do meczu polska san Marino. Lewandowski też w końcu strzelił ale to nie zmienia faktu że prawie wszystkie akcje wypracowali mu koledzy. Mógłby się cieszyć gdyby strzelał mijając 4-5 zawodników a nie sam na sam. Ciekawe ile by miał goli na koncie gdyby po drugiej stronie bronił casilas

0

może i jest świetnym defensywnym pomocnikiem ale środkowym obrońcą już nie za bardzo. Świetne mecze coraz częściej przeplata średnimi i słabymi. I jak na stopera to ma bardzo kiepskie warunki fizyczne i motoryczne. Sprzedałbym go ale za ok 25 mln euro

0

To wszystko przez to że messi zaczął grać na środku ataku i zgarniać wszystkie piłki z przodu co uniemożliwia rozwinięcie skrzydeł innym. Stał się troche samolubny. Teraz gdy w dogodnej sytuacji mógłby jeszcze podać to sam wykańcza akcje. Wielokrotnie widać nie zbyt cieszących się ville, pedro i innych którzy mogli/powinni dostać podanie. Gdy grał na skrzydle w 100% wykorzystywał swoją prędkość i zbiegał do środka podając lub wbiegając w wypracowane miejsce. Teraz gdy dostanie piłke wszystko chce skończyć sam(może i dobrze mu to idzie ale reszta drużyny cierpi)

0

A alves jak nie umiał dośrodkowywać tak nie umie. Przy wzroście ofensywnych piłkarzy 169-175cm każde podanie górą których wykonuje kilka lub kilkanaście w meczu są w 100% stratami piłki. Dlatego uważam że czas go sprzedać za jeszcze dobre pieniądze np do psg za ok 25 mln i dać więcej szans montoi

0

Mam tylko nadzieję że będzie często grał a nie wchodził z ławki lub grzał ławe

0

Pedro jednym ,,dobrym" meczem katastrofalnego sezonu nie uratuje

0

Tomaszewski jest lepszy od reiny

0

Reina powinien już po tym sezonie bawić dzieci razem z valdesem

0

Reina to się nadaje do Wisły Kraków

0

I tak Pedro jest najsłabszym ogniwem drużyny

0

Przede wszystkim musi odejść Pedro i Valdes. Trzeba kupić napastnika co najmniej jednego dobrego stopera i napastnika

0

Z Pedro w składzie nie wygramy. Jak dla mnie to on jest pierwszy na sprzedaż. Totalny brak formy od 2 sezonów z 2-3 przebłyskami. Jeżeli chcemy wygrywać to nie z takimi zawodnikami

0

Trzeba przebudować cały skład. Powinniśmy sprzedać:
Pedro(katastrofalna forma od 2 sezonów)
Sanchez(jego przebłyski nic nie wnoszą)
Mascherano( niby gra dobrze w odbiorze ale nie potrafi grać głową i ciałem co jest niezbędne u stopera)
Valdes(sam zrezygnował)
Kupić:
Hummelsa/Thiago Silve/ Nastasicia
Ter Stegena/ Muslere
Gundogana/
Neymara

0

Jak dla mnie Abidal jest pewniakiem na stopera w meczu z Bayernem. Pique mając za sobą Abidala bedzie mógł wyprowadzać częściej piłkę do przodu. Wzrost i pewność siebie pomogą przy stałych fragentach gry.

0

W przypadku gdyby miał odejść sanchez/villa tello musi zostać.

0

Ma 25 lat.

0

Moim zdaniem jeżeli Barcelona zagra na w miarę przyzwoitym poziomie to szanse są wyrównane. A wtedy bayern ma problem bo nie ma messiego, który tak jak niedawno w półfinale z realem ograł całą obronę i strzelił gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?