michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak ten mecz by się potoczył gdyby Sevilla dostała w 30 minucie zasłużoną czerwoną kartkę przy prowadzeniu Barcelony 1-0
0
Chyba pierwszy raz nikt z naszych zawodników nie przekroczył 50 podań w meczu. Xavi i Iniesta podawali czasem nawet po 100 razy.
0
Kolejny raz szkoda neymara bo znowu było blisko pierwszej bramki
0
W poprzednim sezonie w meczu ligowym ale nie pamiętam z kim
0
Dotknął piłkę ręką za polem karnym
0
Jeżeli nie kupimy co najmniej 2-3 zawodników w zimowym okienku to ciemno widzę faze pucharową i długi sezon ligowy
0
Weidenfeler czerwona
0
Ale znając geniusz finansowy rossela okaże się że, będziemy musieli komuś jeszcze za to zapłacić
0
Według autora to jest młody bramkarz. Ter Stegen i Courtois mają 21 lat i już grają na najwyższym poziomie
0
Adriano
0
To przez braki kadrowe i szybkościowe. Sevilla gubiła masche i pique na 3 metrach
0
Masz racje znowu będzie 100 podań ale wszystkie na boki i do tyłu i to jego spowalnianie akcji
0
Po co nam cech skoro jest starszy od valdesa
0
Już w letnim okienku zapowiadali że kupimy nawet 6 zawodników a już napewno 1-2 obrońców i co? Skończyło się na neymarze
0
Chodziło mi o piłkarzy którzy występują w meczu a nie o rezerwowych
0
Manquillo bardzo by się przydał na boku. W naszym składzie na teraz jest dwóch piłkarzy którzy mogą walczyć w powietrzu. We wszystkich klubach z światowej czołówki jest 4-5 takich piłkarzy. Głównie dlatego tracimy tyle bramek. My mamy piwie i busquetsa a np. Real Ramosa, Pepe, Ronaldo, Bale'a, Benzemę, Khedire.
0
A Tottenham kupił w tym czsie ericksena za 8-12 mln który jest wart 25-30 mln. A rosselovi szkoda kasy. Bo podobno miał do nas przyjść za thiago
0
Na Polsat sport lub Polsat sport extra pokazują mecz kilka dni po ok 20-21 wieczorem
0
Caballero chyba oglądał mecz pucharu konfederacji z Włochami i do końca pilnował swojego słupka
0
wie ktoś może co jest z grimaldo? Mimo że dopiero skończył 17 lat ma wielki talent i potencjał a nie gra już od dawna
0
Martino woli poczekać do stycznia bo przecież mamy świetnych defensorów. Tylko alba gra w obronie na jak należy.
0
Znowu gramy ten sam piach co z Bayernem. Bezsensowne dośrodkowania i klepanie piłki na własnej połowie
0
A na ławce mamy 1 obrońcę i to bocznego.
0
Do barcy B zamiast s.roberto
0
Może jeszcze ściągniemy Buffona. Trzeba stawiać na młodych np.ter stegena lub de geę. Wprawdzie każdy klub chciałby casillasa bo jest najlepszym bramkarzem na świecie ale tak jak puyol i xavi za 1 lub 2 sezony nie będzie już można od nich niczego wymagać
0
Zgadzam się. Jak stracimy do stycznia 30 bramek w 15-19 meczach to wtedy Rossel się obudzi
0
Zaprezentował to co potrafi w obronie
0
Zarząd zamiast wydusić od szejka jakieś 30mln za daniego czeka tak jak z valdesem aż za sezon lub 2 odejdzie za darmo. Od ostatnich dwóch sezonów alves nie spełnia jak dla mnie oczekiwań. Zamiast skupić się na defensywie(w końcu jest obrońcą) to szaleje na skrzydle ale nic z tego nie wynika czasem tylko bezsensowne dośrodkowanie na wysokich napastników których czego pewnie nie zauważył w tym zespole nie ma. Jak dla mnie zła decyzja trzeba było poczekać na ofertę i wyrwać np. Sakho tak jak tu kilka osób wspominało
0
chyba tylko my kupujemy pomocnika po to żeby grał na obronie
0
Bartra jest wart ok.5mln a vertonghen 25-30mln