0

Ciekawe jak ten mecz by się potoczył gdyby Sevilla dostała w 30 minucie zasłużoną czerwoną kartkę przy prowadzeniu Barcelony 1-0

0

Chyba pierwszy raz nikt z naszych zawodników nie przekroczył 50 podań w meczu. Xavi i Iniesta podawali czasem nawet po 100 razy.

0

Kolejny raz szkoda neymara bo znowu było blisko pierwszej bramki

0

W poprzednim sezonie w meczu ligowym ale nie pamiętam z kim

0

Dotknął piłkę ręką za polem karnym

0

Jeżeli nie kupimy co najmniej 2-3 zawodników w zimowym okienku to ciemno widzę faze pucharową i długi sezon ligowy

0

Weidenfeler czerwona

0

Ale znając geniusz finansowy rossela okaże się że, będziemy musieli komuś jeszcze za to zapłacić

0

Według autora to jest młody bramkarz. Ter Stegen i Courtois mają 21 lat i już grają na najwyższym poziomie

0

Adriano

0

To przez braki kadrowe i szybkościowe. Sevilla gubiła masche i pique na 3 metrach

0

Masz racje znowu będzie 100 podań ale wszystkie na boki i do tyłu i to jego spowalnianie akcji

0

Po co nam cech skoro jest starszy od valdesa

0

Już w letnim okienku zapowiadali że kupimy nawet 6 zawodników a już napewno 1-2 obrońców i co? Skończyło się na neymarze

0

Chodziło mi o piłkarzy którzy występują w meczu a nie o rezerwowych

0

Manquillo bardzo by się przydał na boku. W naszym składzie na teraz jest dwóch piłkarzy którzy mogą walczyć w powietrzu. We wszystkich klubach z światowej czołówki jest 4-5 takich piłkarzy. Głównie dlatego tracimy tyle bramek. My mamy piwie i busquetsa a np. Real Ramosa, Pepe, Ronaldo, Bale'a, Benzemę, Khedire.

0

A Tottenham kupił w tym czsie ericksena za 8-12 mln który jest wart 25-30 mln. A rosselovi szkoda kasy. Bo podobno miał do nas przyjść za thiago

0

Na Polsat sport lub Polsat sport extra pokazują mecz kilka dni po ok 20-21 wieczorem

0

Caballero chyba oglądał mecz pucharu konfederacji z Włochami i do końca pilnował swojego słupka

0

wie ktoś może co jest z grimaldo? Mimo że dopiero skończył 17 lat ma wielki talent i potencjał a nie gra już od dawna

0

Martino woli poczekać do stycznia bo przecież mamy świetnych defensorów. Tylko alba gra w obronie na jak należy.

0

Znowu gramy ten sam piach co z Bayernem. Bezsensowne dośrodkowania i klepanie piłki na własnej połowie

0

A na ławce mamy 1 obrońcę i to bocznego.

0

Do barcy B zamiast s.roberto

0

Może jeszcze ściągniemy Buffona. Trzeba stawiać na młodych np.ter stegena lub de geę. Wprawdzie każdy klub chciałby casillasa bo jest najlepszym bramkarzem na świecie ale tak jak puyol i xavi za 1 lub 2 sezony nie będzie już można od nich niczego wymagać

0

Zgadzam się. Jak stracimy do stycznia 30 bramek w 15-19 meczach to wtedy Rossel się obudzi

0

Zaprezentował to co potrafi w obronie

0

Zarząd zamiast wydusić od szejka jakieś 30mln za daniego czeka tak jak z valdesem aż za sezon lub 2 odejdzie za darmo. Od ostatnich dwóch sezonów alves nie spełnia jak dla mnie oczekiwań. Zamiast skupić się na defensywie(w końcu jest obrońcą) to szaleje na skrzydle ale nic z tego nie wynika czasem tylko bezsensowne dośrodkowanie na wysokich napastników których czego pewnie nie zauważył w tym zespole nie ma. Jak dla mnie zła decyzja trzeba było poczekać na ofertę i wyrwać np. Sakho tak jak tu kilka osób wspominało

0

chyba tylko my kupujemy pomocnika po to żeby grał na obronie

0

Bartra jest wart ok.5mln a vertonghen 25-30mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?