michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rzeczywiście się wyróżnia 4 dośrodkowania nie wiadomo do kogo i kilka strat, na plus jedynie dobry strzał
0
Bartra się zmarnuje przez przeciętnego mascherano
0
Pedro 7!! Chyba za te straty. Moim zdaniem kolejny słaby mecz. Co najwyżej 5
0
pedro wrócił do swojej ,,starej dobrej formy"
0
Pedro znowu w formie
0
A Fabregas 2 mecz z rzędu żółta kartka za pyskówke
0
Może i Courtois jest trochę lepszy i gra w lepszym klubie ale jeżeli mamy zapłacić za niego 35 mln ( murinho inaczej go nie puści) to naprawdę wole dać 8-10 mln za ter stegena
0
Nie ma to jak drewno i konus na środku obrony
0
Z taką obroną to 2 gole w plecy na pewno
0
Jeżeli zagra mascherano to nie mamy szans
0
Jeżeli zagra mascherano to przegramy
0
Mam tylko nadzieje, że bartra i cesc byli oszczędzani na gran derbi
0
na gran derbi bartra i puyol
0
mascherano do zmiany i do sprzedaży
0
myślę że to utwierdzi zarząd w sprzedaży mascherano
0
Masche powinien nie grać. Bartra jest lepszy. Po sezonie sprzedał bym Argentyńczyka.
0
Sregi Roberto powinien pomagać barcy B a nie się marnować
0
Ostatnio podawali ,że neymar zarabia 7-8 mln a nie 17
0
Nie wiem dlaczego prawie wszyscy na tym forum tak kochają masche. Przecież on nie jest środkowym obrońcą, tylko defensywnym pomocnikiem. Może i jest dobry w odbiorze ale raczej średni w kryciu i słaby w grze ciałem i głową co jest podstawą na środku obrony. I zapamiętajcie sobie , on nie jest stoperem.
0
Danilo z Porto jest lepszy. Szybki, silny, wysoki i młody ze sporym doświadczeniem
0
Za 25 mln można by kupić kogoś kto więcej będzie dawał w obronie a nie tak jak alves. On może w ataku pozycyjnym jest dobry ale za często traci piłkę, nie wraca się, słabo kryje a przecież to są jego główne zadania
0
Villa ma 174 cm wzrostu a ru chodzi o zawodnika który dobrze gra głową i jest silny fizycznie
0
moim zdaniem Fred byłby dobrą opcją
0
Atletico ma za krótką ławkę żeby wytrzymać tempo przez cały sezon
0
11 odbiorów i 0 strat. Komentarz zbędny
0
Bartra kolejny mecz z ponad 10 odbiorami i bez straty. W tym sezonie jest chyba najpewniejszym obrońcą. Już niedługo chciałbym zobaczyć przez kilka spotkań parę Puyol i Bartra.
Neymar też nie zwalnia tempa. To już chyba 6-7 bardzo dobry mecz z rzędu.
0
Bartra gra jak barwne w poprzednim sezonie
0
Musisz mieć flasha w przeglądarce
0
bartra najgorszy stoper poprzedniego sezonu wyrasta na lidera
0
Szkoda mi Sergi Roberto. Po co on go powołuje? Jak ma cały czas siedzieć na ławie to niech gra w barcy b.