0

rzeczywiście się wyróżnia 4 dośrodkowania nie wiadomo do kogo i kilka strat, na plus jedynie dobry strzał

0

Bartra się zmarnuje przez przeciętnego mascherano

0

Pedro 7!! Chyba za te straty. Moim zdaniem kolejny słaby mecz. Co najwyżej 5

0

pedro wrócił do swojej ,,starej dobrej formy"

0

Pedro znowu w formie

0

A Fabregas 2 mecz z rzędu żółta kartka za pyskówke

0

Może i Courtois jest trochę lepszy i gra w lepszym klubie ale jeżeli mamy zapłacić za niego 35 mln ( murinho inaczej go nie puści) to naprawdę wole dać 8-10 mln za ter stegena

0

Nie ma to jak drewno i konus na środku obrony

0

Z taką obroną to 2 gole w plecy na pewno

0

Jeżeli zagra mascherano to nie mamy szans

0

Jeżeli zagra mascherano to przegramy

0

Mam tylko nadzieje, że bartra i cesc byli oszczędzani na gran derbi

0

na gran derbi bartra i puyol

0

mascherano do zmiany i do sprzedaży

0

myślę że to utwierdzi zarząd w sprzedaży mascherano

0

Masche powinien nie grać. Bartra jest lepszy. Po sezonie sprzedał bym Argentyńczyka.

0

Sregi Roberto powinien pomagać barcy B a nie się marnować

0

Ostatnio podawali ,że neymar zarabia 7-8 mln a nie 17

0

Nie wiem dlaczego prawie wszyscy na tym forum tak kochają masche. Przecież on nie jest środkowym obrońcą, tylko defensywnym pomocnikiem. Może i jest dobry w odbiorze ale raczej średni w kryciu i słaby w grze ciałem i głową co jest podstawą na środku obrony. I zapamiętajcie sobie , on nie jest stoperem.

0

Danilo z Porto jest lepszy. Szybki, silny, wysoki i młody ze sporym doświadczeniem

0

Za 25 mln można by kupić kogoś kto więcej będzie dawał w obronie a nie tak jak alves. On może w ataku pozycyjnym jest dobry ale za często traci piłkę, nie wraca się, słabo kryje a przecież to są jego główne zadania

0

Villa ma 174 cm wzrostu a ru chodzi o zawodnika który dobrze gra głową i jest silny fizycznie

0

moim zdaniem Fred byłby dobrą opcją

0

Atletico ma za krótką ławkę żeby wytrzymać tempo przez cały sezon

0

11 odbiorów i 0 strat. Komentarz zbędny

0

Bartra kolejny mecz z ponad 10 odbiorami i bez straty. W tym sezonie jest chyba najpewniejszym obrońcą. Już niedługo chciałbym zobaczyć przez kilka spotkań parę Puyol i Bartra.
Neymar też nie zwalnia tempa. To już chyba 6-7 bardzo dobry mecz z rzędu.

0

Bartra gra jak barwne w poprzednim sezonie

0

Musisz mieć flasha w przeglądarce

0

bartra najgorszy stoper poprzedniego sezonu wyrasta na lidera

0

Szkoda mi Sergi Roberto. Po co on go powołuje? Jak ma cały czas siedzieć na ławie to niech gra w barcy b.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?