michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taką obroną to my daleko nie zajedziemy
0
ciekawe czy martino dalej nie potrzebuje obrońcy
0
tiki taka przestaje mieć sens
0
Mimo wielkiego szacunku dla Puyola, moim zdaniem powinien chyba skończyć karierę i zacząć szkolić młodzież. Jednak brakuje mu już bardzo dużo do optymalnej formy, a nawet przeciętnej. Jest jednym z najlepszych obrońców w historii ale jego czas się już skończył. A szkoda
0
Alexis przebiegł chyba więcej niż cała drużyna celticu
0
Ale w tym meczu wrócił stary dobry pique
0
45mln za 30 letniego piłkarza to zdecydowanie za dużo. Cardozo jest w podobnej formie i wieku a kosztowałby nas 4-5mln. Więc jak dla mnie RVP odpada
0
To już lepiej kupić Cardozo za 4-5 mln a resztę kasy wydać na śo
0
Moim zdaniem popełnia błąd. Jeśli myśli, że jak przejdzie do np. Arsenalu to będzie grał od razu w 1 składzie to się myli. Podejrzewam, że bedzie co najwyżej grzał ławę a częściej będzie na trybunach. U nas ma szansę gry w Barcy B w pierwszym składzie. To wcale nie jest taka słaba liga a w swoim wieku nie powinien oczekiwać 1 składu w najlepszych klubach europy
0
Najgorszy transfer barcy od lat to mascherano. Nic nie daje drużynie w obronie a do tego popełnia często głupie błędy
0
Mascherano 2,5 a i tak będzie grał w kluczowych spodkaniach a bartra nie
0
zauważyłem że jeżeli nie strzelimy gola w pierwszych 20 min meczu to potem jest dupa
0
ja się pytam gdzie jest bartra
0
A mówił, że nam nie potrzeba obrońców a tak naprawdę to na poziomie mamy 1 stopera- bartre. niektórzy się będą pultać ale xavi i puyol nie grają nawet w połowie tak jak jeszcze 2 sezony temu. Moim zdaniem powinni zakończyć kariere po tym sezonie i zająć się szkoleniem młodzierzy
0
chyba pierwsza porażka będzie. my nie mamy obrony jak nie gra bartra
0
Puyol zdecydowanie koniec kariery po sezonie. Jest za wolny i odstaje za bardzo od reszty
0
a najlepszy obrońca siedzi na ławce
0
I tak jest słaby.
0
Ja się pytam co Pedro robi w tym klubie?
0
Pedro to największa ciota jaką widziałem od czasów rasiaka
0
Na stroni meczyki link dhrt (900kb) prawie nigdy się nie zacina i dobra jakość
0
Tylko to nie jest pomocnik a środkowy napastnik
0
Ma dobre warunki fizyczne(180cm), techniczne też jest dobry. Potrafi grać piłką, szybkością nie odstaje od innych (ale też raczej na plus) i ogólnie jak oglądałem z nim mecze to jak na swoje 17 lat ma umiejętności a potencjał na miarę Falcao, Cavaniego
0
Wziąłbym vidala. Moim zdaniem najbardziej uniwersalny piłkarz na świecie(na tą chwilę)
0
Marzyć każdy może
0
Już uciekła
0
Napisz komentarz...puyol przymusowa emerytura
0
Xavi gra za dużo kosztem lepszego fabsa
0
Naszym problemem jest to, że boimy się sprzedać tak naprawdę przeciętnych piłkarzy(mascherano, Pedro, alvesa, affelay). Denerwuje mnie to,że nasz klub przywiązuje się do piłkarzy, nie chce ich sprzedawać nawet za zawyżoną cenę( PSG płaciło przecierz 40mln za Pedro). To jest nasz błąd w polityce transferowej!
0
rzeczywiście się wyróżnia 4 dośrodkowania nie wiadomo do kogo i kilka strat, na plus jedynie dobry strzał