michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczytajcie sobie lepiej to:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/sport-mats-hummels-w-tym-tygodniu-w-manchesterze-united/qqjg9
0
wszystkie liczące się drużyny kupują stoperów a my się uparliśmy na lewego obrońcę i to za jaką cenę
0
Fazio dobry w odbiorze ale jest wolniejszy od Pique, a dwóch wolnych stoperów to trochę ryzyko
1
Ale jak patrzę na wzmiankę o Isco to mi się go żal robi. Jeszcze nie dawno dostał nagrodę Golden Boy i myślałem, że w przyszłości zastąpi Iniestę w Hiszpanii ale poszedł do Realu i oczywiście się zmarnował, tak jak zresztą wielu piłkarzy
0
On jest takim stoperem jak macherano
0
Za 20 mln które Zubi chce wydać na Mathieu można by kupić chociażby Moreno z Espanyolu. Przez cały mundial był ostoją reprezentacji Meksyku a w klubie on jedyny trzyma obronę w ryzach. Ma 26 lat, jest szybki jak na stopera, dobrze gra głową i myślę, że zgodziłby się na rolę zmiennika. Ale zarząd woli 31- letniego przeciętnego lewego obrońcę, który czasami gra na stoperze. Ale nasz zarząd od czasów odejścia Laporty podejmuje czasami dziwne decyzje
0
Chelsea ma nowy sposób na mistrzostwo, kupi cały skład Atletico
0
Ma też 6 lat mniej, lepiej gra głową, jest stoperem na najwyższym poziomie, ma doświadczenie w LM i co najważniejsze jest w odróżnieniu od Mathieu jest stoperem a nie lewym obrońcą mogącym grać na ŚO
7
Znając Zubiego bardziej ceni umiejętności Rudego niż Hummelsa, aż żal komentować
0
Czekałem aż ty to zrobisz
6
Real zawodników na jego poziomie sprzedaje za 10-20 mln a my oddajemy ich za free. Komentarz zbyteczny
0
tylko na mundial został przemianowany na LO, najczęściej grał w Ajaxie na ŚO
0
za ile go tak na prawdę kupili to się nigdy nie dowiemy więc to nie ma znaczenia
1
20 mln za Mathieu to jest po..... i kurewstw.... Ale na szczęście na wp.pl piszą, że Vertonghen ponoć ustalił z Barcą warunki kontraktu i prawdopodobnie przejdzie za 25 mln
5
to chyba pomyliłeś sezony, tutaj jest mowa o sezonie 2013/2014 a nie 2011/12
0
w kilku gazetach pisali, że zagra
1
nie on sugeruje, że inaczej się nie da a przecież nie po to kupowaliśmy Suareza żeby siedział na ławce. niestety od wielu lat FIFA = korupcja i inaczej nic nie załatwisz
0
nas powinno bo my sprzedaliśmy Alexisa za 40 a on wcale nie jest gorszy
1
Kasy ledwo starczy na 1 miesiąc pensji Messiego
0
wypowiedź "obrońcy" barcy - w jego przypadku śmiesznie to brzmi
2
Tylko teraz niech zaoferują 30 mln za Hummelsa i będzie spokój
1
Według administratora nikt
19
Balotelli zawiezie bentleyem
1
Ja zamiast tego transferu postawiłbym bardziej na Munira albo Deulofeu. W końcu kiedyś też zaryzykowaliśmy stawiając na 17-letnigo Messiego dając mu szansę gry w pierwszym składzie ale widocznie zarząd wie lepiej
0
Według mnie Suarez jest dobrym piłkarzem ale na pewno nie wart 94 mln. Co najwyżej 50-60 mln. To już wolałbym kupić Mullera za około 40-50 mln i wydać te 44 na Hummelsa i jeszcze jakiegoś młodego stopera za 5-10 mln. Mam nadzieję, że zarząd nie da się naciągnąć na taką cenę
1
Rzeczywiście mamy gwarancję na środku. Dwóch stoperów na cały sezon. Po prostu rewelacja. Komentarz zbedny
0
Oglądając grę Munira wydaje mi się, że powinien zostać włączony do pierwszego składu. Może to i trochę wcześnie ale patrząc na jego potencjał i to w jakim wieku zaczynał Messi wydaje mi się, że by sobie poradził. Mógłby być chociażby zmiennikiem Suareza na szpicy. Tylko najpierw wpisałbym mu w klauzuli co najmniej 70-80 mln żeby odstraszyć City i PSG
4
Świetny pomysł z tym Thiago Silvą. PSG kupiło Luiza tylko po to aby razem tworzyli parę stoperów a teraz oddadzą nam jednego z podstawowych graczy? Chyba raczej nie. A po za tym Silva w październiku kończy 30 lat więc oferta za pewne 50 mln nie ma sensu. Także jak najbardziej nie!
0
Porto go już wybrało
0
do gry na skrzydle to mu daleko bo w kolejce jest za Messim (jeżeli przyjdzie Suarez), Neymarem, Deulofeu, Jeżeli zostanie to Alexisem także chyba sobie nie pogra