michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oferta specjalna dał PSG za zachowanie w stosunku do nas w okienku transferowym powinna wynosić 250 mln
0
Dalej się zastanawiam po co kupowaliśmy środkowych obrońców jeśli i tak gra Mascherano
0
Wie ktoś o której jest jutro finał w siatkówke?
0
3 -Ronaldo, 2-Hernandez, 2-Bale, 1-Rodriguez
35
to chyba Alba nie brał w tym udziału
0
znając życie będzie grał masche z pique a bartra znowu będzie na ławce
0
Teraz widać jakim słabym trenerem jest del Bosque. Wszystko co wygrał zawdzięcza poprzednikowi. Gdyby nie to, że trafił na najlepiej grających Iniestę, Xaviego, Ramosa...,to nic by nie zdobył. Takie są fakty. Mając takich zawodników jak teraz powinien chociaż dojść do półfinału MŚ
0
W związku z zakazem transferowym mięliśmy dokonać jeszcze 1-2 transferów i co? Jak zwykle nic. Skład niby mamy nawet dobry ale np. w pomocy w przypadku kontuzji kogoś z pary Rakitic i Iniesta będą znowu problemy, a w ataku jest jeszcze gorzej. Gdyby Messi albo Neymar nie mogli zagrać to zostajemy z niedoświadczonym Munirem i przeciętnym Pedro
0
powie mi ktoś jakim cudem on jest prawonożny ( tak twierdzą wszystkie strony sportowe) jeżeli podpisuje się lewą ręką
0
Enrique chyba wmawiał alvesovi żeby nie robił wyrzutek w pole karne i ten się ograniczył do jednego dośrodkowaniu. Oby tak dalej
0
Messi to jak na swój poziom to zmarnował setkę
1
Ale to jest według Enrique rewolucja, żal mi go jeżeli tak myśli
3
według ciebie Mascherano gra na stoperze lepiej od Bartry? To widzę, że ty chyba kibicujesz Barcelonie od wczoraj
0
Może kupmy jeszcze z 6 stoperów to wtedy w końcu zagrają obrońcy z prawdziwego zdarzenia a nie Mascherano, który sobie tam po prostu nie radzi i mógłby zastąpić Busiego który ma słabszy okres
1
Enrique ma do niego uraz
1
Enrique rzeczywiście przygotował wielką rewolucję. Gdyby nie Rakitić i Bravo, to nie licząc dwóch nowych wychowanków ten sam skład co rok temu. Masche zamiast na ŚPD gra na stoperze co jak dla mnie jest żenującym posunięciem trenera który się obawia rewolucji którą sam zapowiedział
0
Zarząd Atletico zdementował to 2-3 dni temu więc raczej nie ma takiej opcji
1
I znowu zaczyna się granie mascherano na stoperze, żenada. To w sumie po co nam bartra? Jakby nie mógł mascherano grać na DP a bartra na obronie. Żal mi Enrique
0
No i zaczyna się gra Mascherano na ŚO. Powodzenia Enrique
0
Suarez może zagrać, o ile go trener wystawi
0
Większość z was nie chce transferu Douglasa bo niby jest za słaby. A na jakiej podstawie to mówicie. To, że się nim interesuje taki klub jak Barcelona to już samo w sobie coś znaczy. Ilu piłkarzy przed transferami do wielkich klubów było nikim. A taki Benatia albo Costa. Kiedyś byli nikim i przechodzili do Romy i Atletico za grosze a teraz są gwiazdami światowej piłki, dlatego nie skazywał bym tego transferu od razu na niepowodzenie. Może coś jednak z tego będzie np. nowy Alves(za dawnych lat).
0
Douglas to PO
0
Suarez wraca we wrześniu!!!
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=285735
3
Suarez wraca we wrześniu!!!
0
Na razie nie ale w przyszłości jak najbardziej
19
Nie jest w klubie 10 min a już ma samochód o którym większość z nas może pomarzyć
0
w sumie to Perdo jest obunożny, nie zauważyłem żeby strzały i prowadzenie piłki lewą nogą miał gorsze od prawej
0
kto strzelił bramki?
0
Ostatnimi czasy to co grają Pedro z Pique to mówiąc łagodnie żenada. Pique zawsze spóźniony i bezradny w walce z napastnikami a Pedro niedokładny i robiący wiele zwodów i podań z których nic nie wynika
0
Rakitic był bardziej ogarnięty chociaż trenuje z drużyną 2 tygodnie a nie to co Pedro kilka lat, poza tym gra Pedro nic nie wnosi: kilka strzałów (raczej przeciętnych) i dużo głupich strat przez nieuwagę i brak dokładności, to samo Pique