michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojawią się w najbliższym tygodniu oceny za mecz z Villarealem? Bo ponoć miały być wystawiane do dwóch dni po meczu
0
rzeczywiście bardzo młody, 24 lata
0
Przy naszych brakach w obronie zakup pomocnika za około 75 mln euro to nie byłby dobry ruch. Aczkolwiek, piłkarz z niego dobry i bardzo przyszłościowy
0
na tej pozycji młodych i zdolnych nam nie brakuje: Halilovic, Samper, Suarez. Bardziej byłbym za sprowadzeniem na wypożyczenie jakiegoś młodego stopera
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,barcelona-znalazla-sposob-na-przeprowadzanie-transferow-kupi-reusa-,artykul,534985,1,459.html
Ciekawy pomysł
0
Jak zwykle najlepszy ŚO na ławce
0
Mascherano jest idealny na najlepiej grającą ze stałych fragmentów drużynę
0
Klopp jest do wyjęcia
0
Błędem naszych dwóch ostatnich trenerów ( Martino i Enrique) jest to, że za wszelką cenę chcieli kontynuować wymyśloną przez Pepa ( i po części Tito) taktykę, nie wnosząc nic nowego od siebie. Mówiąc wprost nasza drużyna prowadzi się od dwóch sezonów sama mając za sterami obserwatora a nie szkoleniowca.
0
Nie zapominajcie, że gra tam jego największy przyjaciel Cesc
0
Odkąd objął swoje stanowisko klub zaczął się powoli staczać ale teraz zaczęło to przyspieszać i efekty są widoczne
1
"Mieliśmy swoje okazje..." Jaki on mecz oglądał?
3
Na szczęście bana na sprowadzanie trenerów nie mamy. Od pewnego czasu co raz bardziej uwidacznia się nie słabość piłkarzy tylko brak pomysłów i głupota trenera. Za Tito nie przeprowadziliśmy prawie żadnych kluczowych transferów a ligę wygraliśmy bez kłopotów, odpadając co prawda w LM (Bayern był w niesamowitej formie a Tito miał już problemy zdrowotne). A Luis Enrique jest gorszy od Martino. W każdym meczu inna taktyka. Im piłkarz gra lepiej (Bartra) tym mniej dostaje szans. Nie wspominam już o beznadziejnych transferach ( Ter Stegen i Bravo są OK) np. Mathieu. Miał być super stoperem a tak naprawdę jest starym, przeciętnym, beznadziejnie grającym głową lewym obrońcą. Cała wina leży po stronie trenera, który jeśli ma jakiś honor powinien się podać do dymisji, najlepiej z całym zarządem.
0
nawet dziecko zauważy, że przeskoczył przed nogą
0
Niech idzie do Realu jak tak bardzo chce. Tylko ciekawe za kogo będzie grał? Bo jest skrzydłowym albo ofensywnym pomocnikiem więc musiałby zastąpić Jamesa, Ronaldo albo Bale, a oni raczej na grzanie ławy się nie zgodzą
0
Ja się pytam czemu on tak często siedzi na ławce?
2
A co ty masz do Villi? To był jeden z naszych 3 najlepszych napastników w ostatnich dziesięciu latach ( Eto'o, Henry). Chyba, że wydajesz taką opinię na podstawie oglądanych przez siebie spotkań z ostatnich 2-3 lat bo zapewne chodzisz jeszcze do podstawówki albo gimbazy.
1
Real standardowo, najsłabszy z możliwych przeciwników....
6
W obronie Danilo jest na poziomie Alvesa ale na ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne 184 cm wzrostu i jest silny a tego nam brakuje w zespole
0
Moim zdaniem pierwszy raz było widać brak Neymara, a przede wszystkim tego, że odciążał Messiego który miał więcej miejsca
0
Ronaldo to już chyba w tym sezonie 30% goli strzelił z karnych
0
Trzeba być odważnym żeby nie powołać najlepszego stopera
0
To po tym sezonie zostaniemy z Douglasem na prawej obronie
4
Czym wy się łudzicie, i tak nawet jak będziemy mieli 10 stoperów to zagra Mascherano
13
0
bardziej niż nad sprzedażą zastanowiłbym się nad wymianą bo w naszym przypadku transfer obrońcy za pieniądze jest niemożliwy przez najbliższy rok
1
Prawda jest taka, że kiedyś nie mięliśmy wcale lepszej obrony niż teraz. Kiedyś po prostu cały mecz cisnęliśmy przeciwnika na jego połowie tak, że nawet nie myślał o zaatakowaniu nas. Dzięki czemu traciliśmy mało bramek i strzelaliśmy dużo więcej niż teraz. A to wszystko przez braki "magi" w pomocy
0
To przez to, że nasza pomoc nie istnieje. Ile asyst mają iniesta i rakitic? Pamiętam jak jeszcze kilka sezonów temu kibice realu mówil, że messi nie istnieje bez xaviego i ineisty. A teraz messi asystuje neymarowi albo neymar messiemu, a reszta drużyny nie bierze udziału w grze ofensywnej tylko kopie piłkę w szerz boiska
0
I tak jego największym plusem jest szybkość. On jest w stanie szybko kogoś dogonić tracąc do niego 10 metrów co daje spokój przy stracie piłki
3
Widzę, że Enrique przygotowuje Montoye do odejścia Alvesa