0

Pojawią się w najbliższym tygodniu oceny za mecz z Villarealem? Bo ponoć miały być wystawiane do dwóch dni po meczu

0

rzeczywiście bardzo młody, 24 lata

0

Przy naszych brakach w obronie zakup pomocnika za około 75 mln euro to nie byłby dobry ruch. Aczkolwiek, piłkarz z niego dobry i bardzo przyszłościowy

0

na tej pozycji młodych i zdolnych nam nie brakuje: Halilovic, Samper, Suarez. Bardziej byłbym za sprowadzeniem na wypożyczenie jakiegoś młodego stopera

0

Jak zwykle najlepszy ŚO na ławce

0

Mascherano jest idealny na najlepiej grającą ze stałych fragmentów drużynę

0

Klopp jest do wyjęcia

0

Błędem naszych dwóch ostatnich trenerów ( Martino i Enrique) jest to, że za wszelką cenę chcieli kontynuować wymyśloną przez Pepa ( i po części Tito) taktykę, nie wnosząc nic nowego od siebie. Mówiąc wprost nasza drużyna prowadzi się od dwóch sezonów sama mając za sterami obserwatora a nie szkoleniowca.

0

Nie zapominajcie, że gra tam jego największy przyjaciel Cesc

0

Odkąd objął swoje stanowisko klub zaczął się powoli staczać ale teraz zaczęło to przyspieszać i efekty są widoczne

1

"Mieliśmy swoje okazje..." Jaki on mecz oglądał?

3

Na szczęście bana na sprowadzanie trenerów nie mamy. Od pewnego czasu co raz bardziej uwidacznia się nie słabość piłkarzy tylko brak pomysłów i głupota trenera. Za Tito nie przeprowadziliśmy prawie żadnych kluczowych transferów a ligę wygraliśmy bez kłopotów, odpadając co prawda w LM (Bayern był w niesamowitej formie a Tito miał już problemy zdrowotne). A Luis Enrique jest gorszy od Martino. W każdym meczu inna taktyka. Im piłkarz gra lepiej (Bartra) tym mniej dostaje szans. Nie wspominam już o beznadziejnych transferach ( Ter Stegen i Bravo są OK) np. Mathieu. Miał być super stoperem a tak naprawdę jest starym, przeciętnym, beznadziejnie grającym głową lewym obrońcą. Cała wina leży po stronie trenera, który jeśli ma jakiś honor powinien się podać do dymisji, najlepiej z całym zarządem.

0

nawet dziecko zauważy, że przeskoczył przed nogą

0

Niech idzie do Realu jak tak bardzo chce. Tylko ciekawe za kogo będzie grał? Bo jest skrzydłowym albo ofensywnym pomocnikiem więc musiałby zastąpić Jamesa, Ronaldo albo Bale, a oni raczej na grzanie ławy się nie zgodzą

0

Ja się pytam czemu on tak często siedzi na ławce?

2

A co ty masz do Villi? To był jeden z naszych 3 najlepszych napastników w ostatnich dziesięciu latach ( Eto'o, Henry). Chyba, że wydajesz taką opinię na podstawie oglądanych przez siebie spotkań z ostatnich 2-3 lat bo zapewne chodzisz jeszcze do podstawówki albo gimbazy.

1

Real standardowo, najsłabszy z możliwych przeciwników....

6

W obronie Danilo jest na poziomie Alvesa ale na ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne 184 cm wzrostu i jest silny a tego nam brakuje w zespole

0

Moim zdaniem pierwszy raz było widać brak Neymara, a przede wszystkim tego, że odciążał Messiego który miał więcej miejsca

0

Ronaldo to już chyba w tym sezonie 30% goli strzelił z karnych

0

Trzeba być odważnym żeby nie powołać najlepszego stopera

0

To po tym sezonie zostaniemy z Douglasem na prawej obronie

4

Czym wy się łudzicie, i tak nawet jak będziemy mieli 10 stoperów to zagra Mascherano

13

0

bardziej niż nad sprzedażą zastanowiłbym się nad wymianą bo w naszym przypadku transfer obrońcy za pieniądze jest niemożliwy przez najbliższy rok

1

Prawda jest taka, że kiedyś nie mięliśmy wcale lepszej obrony niż teraz. Kiedyś po prostu cały mecz cisnęliśmy przeciwnika na jego połowie tak, że nawet nie myślał o zaatakowaniu nas. Dzięki czemu traciliśmy mało bramek i strzelaliśmy dużo więcej niż teraz. A to wszystko przez braki "magi" w pomocy

0

To przez to, że nasza pomoc nie istnieje. Ile asyst mają iniesta i rakitic? Pamiętam jak jeszcze kilka sezonów temu kibice realu mówil, że messi nie istnieje bez xaviego i ineisty. A teraz messi asystuje neymarowi albo neymar messiemu, a reszta drużyny nie bierze udziału w grze ofensywnej tylko kopie piłkę w szerz boiska

0

I tak jego największym plusem jest szybkość. On jest w stanie szybko kogoś dogonić tracąc do niego 10 metrów co daje spokój przy stracie piłki

3

Widzę, że Enrique przygotowuje Montoye do odejścia Alvesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?