13

A bartra i tak pewnie nie zagra

0

Jedyne co można powiedzieć to to, że Enrique jest naszym trzecim trenerem z rzędu który nie ma własnego pomysłu na drużynę tylko lekko modyfikuje to co zrobił Guardiola

0

Czyli rozumiem, że Bartra może sobie szukać nowego klubu? Bo kolejny trener uważa Mascherano za stopera, a nasz najlepszy środkowy obrońca siedzi cały sezon na ławce

4

Mówiłem już, że jak ktoś da za niego >15 mln to mogę go zawieść do kupca rowerem

0

Pożegnali by w końcu tego Pedro bo już nic z niego nie będzie, a jak ma grać za zasługi to nie tutaj.

1

Najbardziej to mi żal po tym meczu naszego najlepszego stopera czyli Bartry, który po raz kolejny z niewiadomych przyczyn usiadł na ławce

0

Jak za piłkarza który jest wart na chwilę obecną jakieś 2-3 mln to jak za taką ofertę jestem gotów zawieść go rowerem do Londynu

1

Prawda o tym meczu jest taka, że gdyby Messi wykorzystał podanie Suareza to mięlibyśmy ustawiony mecz już do końca.

1

Mam pytanie do administratorów tej strony. Rozumiem, że przeglądów prasy już nie będzie?

1

Już go tak nie krytykuj bo raz nam dupę uratował jak się cofnął za kontrą 50 metrów. Nie zagrał tak źle

1

A od ilu sezonów on nie jest w formie. Od czasu odkąd przestał grać z Puyolem czyli od prawie 2 lat. A to już trochę długo jak na stopera w takim klubie. Tym bardziej, że zajmuje miejsce Bartrze który wciąga go w tej chwili nosem

2

Pique pokazuje w tym sezonie, że jest zerem w obronie

2

Bez Bartry na el calsico się nie odbędzie

0

Może technicznie i strzelecko jakoś bardzo od Ronaldo nie odbiega ale jeżeli chodzi o siłę fizyczną i grę głową to jest daleko z tyłu

11

Jeżeli zagramy na środku obrony Bartrą i Mathieu a na defensywnym pomocniku zagra Mascherano to czemu nie

0

Pedro coraz bardziej daje znać, że chce odejść

2

Alves i Pedro na prawej stronie to duet "marzeń"

0

Borussia chyba w tym roku powalczy o spadek

4

Ronaldo chyba w tym roku chce pobić rekord goli strzelonych z rzutów karnych

0

Moim zdaniem tak powinna na chwilę obecną wyglądać nasza defensywa. Nie wiem dlaczego Enrique nie stawia na naszego najlepszego obrońcę czyli Bartre

0

Niech Listkiewicz sędziuje to wtedy będzie najlepiej

0

Coś mi się zdaje, że chyba Neymar będzie musiał wykonywać u nas karne

0

Ogólnie mówiąc zagrali tak jak nasi z Malagą, czyli piach. Nic konstruktywnego, kilka strzałów i babol Cassilasa

0

Rozumiem, że ocen za mecz z PSG nie będzie? Z tego co pisaliście to miało to trwać max dwa dni a mija już trzeci

0

Jak tak dalej pójdzie to Real pobije rekord liczby wykonywanych karnych w sezonie

5

Nasi światowej klasy stoperzy pokazali klasę. Nie stracić gola z ogórami to nie problem ale jak przyjdzie ważniejszy mecz to totalne dno...

0

Najważniejsze to strzelić szybko gola. Wtedy Granada nie będzie mogła już przez cały mecz robić autobusu co ułatwi nam dalszą grę.

2

Chciałbym zobaczyć duet Vermaelen- Bartra, a przed nimi Mascherano

1

Ciekawe ile kosztowały te 2 "prawidłowe" karne

0

Oferta specjalna dał PSG za zachowanie w stosunku do nas w okienku transferowym powinna wynosić 250 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?