michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
A bartra i tak pewnie nie zagra
0
Jedyne co można powiedzieć to to, że Enrique jest naszym trzecim trenerem z rzędu który nie ma własnego pomysłu na drużynę tylko lekko modyfikuje to co zrobił Guardiola
0
Czyli rozumiem, że Bartra może sobie szukać nowego klubu? Bo kolejny trener uważa Mascherano za stopera, a nasz najlepszy środkowy obrońca siedzi cały sezon na ławce
4
Mówiłem już, że jak ktoś da za niego >15 mln to mogę go zawieść do kupca rowerem
0
Pożegnali by w końcu tego Pedro bo już nic z niego nie będzie, a jak ma grać za zasługi to nie tutaj.
1
Najbardziej to mi żal po tym meczu naszego najlepszego stopera czyli Bartry, który po raz kolejny z niewiadomych przyczyn usiadł na ławce
0
Jak za piłkarza który jest wart na chwilę obecną jakieś 2-3 mln to jak za taką ofertę jestem gotów zawieść go rowerem do Londynu
1
Prawda o tym meczu jest taka, że gdyby Messi wykorzystał podanie Suareza to mięlibyśmy ustawiony mecz już do końca.
1
Mam pytanie do administratorów tej strony. Rozumiem, że przeglądów prasy już nie będzie?
1
Już go tak nie krytykuj bo raz nam dupę uratował jak się cofnął za kontrą 50 metrów. Nie zagrał tak źle
1
A od ilu sezonów on nie jest w formie. Od czasu odkąd przestał grać z Puyolem czyli od prawie 2 lat. A to już trochę długo jak na stopera w takim klubie. Tym bardziej, że zajmuje miejsce Bartrze który wciąga go w tej chwili nosem
2
Pique pokazuje w tym sezonie, że jest zerem w obronie
2
Bez Bartry na el calsico się nie odbędzie
0
Może technicznie i strzelecko jakoś bardzo od Ronaldo nie odbiega ale jeżeli chodzi o siłę fizyczną i grę głową to jest daleko z tyłu
11
Jeżeli zagramy na środku obrony Bartrą i Mathieu a na defensywnym pomocniku zagra Mascherano to czemu nie
0
Pedro coraz bardziej daje znać, że chce odejść
2
Alves i Pedro na prawej stronie to duet "marzeń"
0
Borussia chyba w tym roku powalczy o spadek
4
Ronaldo chyba w tym roku chce pobić rekord goli strzelonych z rzutów karnych
0
Moim zdaniem tak powinna na chwilę obecną wyglądać nasza defensywa. Nie wiem dlaczego Enrique nie stawia na naszego najlepszego obrońcę czyli Bartre
0
Niech Listkiewicz sędziuje to wtedy będzie najlepiej
0
Coś mi się zdaje, że chyba Neymar będzie musiał wykonywać u nas karne
0
Ogólnie mówiąc zagrali tak jak nasi z Malagą, czyli piach. Nic konstruktywnego, kilka strzałów i babol Cassilasa
0
Rozumiem, że ocen za mecz z PSG nie będzie? Z tego co pisaliście to miało to trwać max dwa dni a mija już trzeci
0
Jak tak dalej pójdzie to Real pobije rekord liczby wykonywanych karnych w sezonie
5
Nasi światowej klasy stoperzy pokazali klasę. Nie stracić gola z ogórami to nie problem ale jak przyjdzie ważniejszy mecz to totalne dno...
0
Najważniejsze to strzelić szybko gola. Wtedy Granada nie będzie mogła już przez cały mecz robić autobusu co ułatwi nam dalszą grę.
2
Chciałbym zobaczyć duet Vermaelen- Bartra, a przed nimi Mascherano
1
Ciekawe ile kosztowały te 2 "prawidłowe" karne
0
Oferta specjalna dał PSG za zachowanie w stosunku do nas w okienku transferowym powinna wynosić 250 mln