1

Bardzo mnie ciekawi z jakiej racji Pedro wykonuje rożne jak on nie potrafi skończyć prostej piłki i celnie podać

3

Coś nie widzę tego składu 3-2-3-2 bez Alby. On jest za dobry żeby siedzieć na ławie

3

Pedro swoją grą potwierdza, że powinien odejść

0

Jeżeli Messi zacznie biegać bo jak nie to za podaniami nie nadąży

0

0-0 i gramy raczej średnio, ale nie jest najgorzej

0

Coś mi się wydaje, że Alba jest nawet szybszy od Robbena

1

Zubi jeszcze dopłaci

1

Patrząc na wczorajszy mecz to w naszej drużynie nie powinno być miejsca dla Pedro i Pique. Niech pogrzeją ławę przez miesiąc, dwa to może wrócą do poprzedniej formy bo na dzień dzisiejszy tylko osłabiają skład.

1

Montoya tylko się wydaje taki cienki. Potencjał ma bardzo duży ale przez ostatnie 2 sezony prawie nie grał więc nie mógł pokazać umiejętności

0

Jak dla mnie jeżeli nie przyjdzie już żaden obrońca to tak powinien wyglądać nasz blok defensywny

3

I tak Atletico zrobiło najrozsądniejszy transfer i sprowadziło Griezmanna za 30 mln. Ograny w naszej lidze, młody bramkostrzelny skrzydłowy za odpowiednie pieniądze, a nie tak jak my i Real. @0 mln za Mathieu to co najmniej dwa razy za dużo a Real sprowadził nie wypróbowanego Rodrigueza, który błysnął na mundialu za 80 mln. Może i on ma talent ale nie na taką kasę, a na pewno nie teraz. Także jak dla mnie królem polowania jest Atletico.

0

I tak widzę go jako zmiennika bartry

0

A Espanyol pewnie by się ucieszył z takiej kwoty za ostoją swojej obrony i meksykańskiej czyli Mojego, ale Zubi wie lepiej

0

Halilović bardziej do pomocy. Jak do ataku to bym wziął Munira, on jest środkowym napastnikiem ewentualnie skrzydłowym

1

Na pewno ktoś go będzie chciał odkupić ha ha ha ....

0

Już zimą na tej stronie pisali, że Garay do nas nie przyjdzie bo Real zablokuje taki transfer

2

Jak kapitan to niech go nie sprzedają

1

Ale do nas i tak nie mógł iść bo Real blokował ewentualny transfer( mają jakieś prawa do niego)

0

sory, że tak z innej paki ale działa wam FUT 14?

5

ja nie mam nic do rudego ale on jest wart w tym wieku co najwyżej 5 mln a nie 20

7

Rozumiem wszystkich którzy wierzą w umiejętności Mathieu ale zrozumcie też innych. Tu nie chodzi o to jak on gra tylko o cenę. Za 20 mln to można mieć klasowego zawodnika np. Moreno z Espanyolu, De Vrija, Rojo a nie 31-letniego zawodnika bez przyszłości

0

Za chwile będzie miał 31 lat ale to nie zmienia faktu, że nie jest wart 5 mln

0

dzięki za info bo już myślałem, że tylko mi się coś zrypało

0

sory, że tak z innej paki ale możecie się zalogować do origin?

1

transfer Mathieu to też raczej osłabienie niż wzmocnienie obrony

0

Jest lewym obrońca, który kilka razy zagrał na stoperze

1

Biorąc pod uwagę, że Hummels trafi do Manchesteru za takie same pieniądze można stwierdzić, że Zubi ma co najmniej nierówno pod sufitem

0

Ale on nie jest stoperem

0

Jeżeli Hummels pójdzie za 20 mln to my powinniśmy zapłacić za Mathieu 2-3 mln a nie 20

12

Zubi wynegocjuje 25 za mathieu,także nie ma spiny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?