michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo mnie ciekawi z jakiej racji Pedro wykonuje rożne jak on nie potrafi skończyć prostej piłki i celnie podać
3
Coś nie widzę tego składu 3-2-3-2 bez Alby. On jest za dobry żeby siedzieć na ławie
3
Pedro swoją grą potwierdza, że powinien odejść
0
Jeżeli Messi zacznie biegać bo jak nie to za podaniami nie nadąży
0
0-0 i gramy raczej średnio, ale nie jest najgorzej
0
Coś mi się wydaje, że Alba jest nawet szybszy od Robbena
1
Zubi jeszcze dopłaci
1
Patrząc na wczorajszy mecz to w naszej drużynie nie powinno być miejsca dla Pedro i Pique. Niech pogrzeją ławę przez miesiąc, dwa to może wrócą do poprzedniej formy bo na dzień dzisiejszy tylko osłabiają skład.
1
Montoya tylko się wydaje taki cienki. Potencjał ma bardzo duży ale przez ostatnie 2 sezony prawie nie grał więc nie mógł pokazać umiejętności
0
Jak dla mnie jeżeli nie przyjdzie już żaden obrońca to tak powinien wyglądać nasz blok defensywny
3
I tak Atletico zrobiło najrozsądniejszy transfer i sprowadziło Griezmanna za 30 mln. Ograny w naszej lidze, młody bramkostrzelny skrzydłowy za odpowiednie pieniądze, a nie tak jak my i Real. @0 mln za Mathieu to co najmniej dwa razy za dużo a Real sprowadził nie wypróbowanego Rodrigueza, który błysnął na mundialu za 80 mln. Może i on ma talent ale nie na taką kasę, a na pewno nie teraz. Także jak dla mnie królem polowania jest Atletico.
0
I tak widzę go jako zmiennika bartry
0
A Espanyol pewnie by się ucieszył z takiej kwoty za ostoją swojej obrony i meksykańskiej czyli Mojego, ale Zubi wie lepiej
0
Halilović bardziej do pomocy. Jak do ataku to bym wziął Munira, on jest środkowym napastnikiem ewentualnie skrzydłowym
1
Na pewno ktoś go będzie chciał odkupić ha ha ha ....
0
Już zimą na tej stronie pisali, że Garay do nas nie przyjdzie bo Real zablokuje taki transfer
2
Jak kapitan to niech go nie sprzedają
1
Ale do nas i tak nie mógł iść bo Real blokował ewentualny transfer( mają jakieś prawa do niego)
0
sory, że tak z innej paki ale działa wam FUT 14?
5
ja nie mam nic do rudego ale on jest wart w tym wieku co najwyżej 5 mln a nie 20
7
Rozumiem wszystkich którzy wierzą w umiejętności Mathieu ale zrozumcie też innych. Tu nie chodzi o to jak on gra tylko o cenę. Za 20 mln to można mieć klasowego zawodnika np. Moreno z Espanyolu, De Vrija, Rojo a nie 31-letniego zawodnika bez przyszłości
0
Za chwile będzie miał 31 lat ale to nie zmienia faktu, że nie jest wart 5 mln
0
dzięki za info bo już myślałem, że tylko mi się coś zrypało
0
sory, że tak z innej paki ale możecie się zalogować do origin?
1
transfer Mathieu to też raczej osłabienie niż wzmocnienie obrony
0
Jest lewym obrońca, który kilka razy zagrał na stoperze
1
Biorąc pod uwagę, że Hummels trafi do Manchesteru za takie same pieniądze można stwierdzić, że Zubi ma co najmniej nierówno pod sufitem
0
Ale on nie jest stoperem
0
Jeżeli Hummels pójdzie za 20 mln to my powinniśmy zapłacić za Mathieu 2-3 mln a nie 20
12
Zubi wynegocjuje 25 za mathieu,także nie ma spiny