michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wmieszaj się dalej bo cadamuro zagrał razem z martinezem tylko kilka spotkań a grał w składzie częściej jak martinez siedział jeszcze na ławie
0
W sociedad nie ma żadnego cadamuro więc o kim ty mówisz
0
Ja bym dał 10 mln i Pedro
0
Nie wiem czemu nasz klub przestał się starać o Inigo Martineza. Jest młody, organy w lidze, dobrze gra głową i myślę, że można by go pozyskać za około 25 mln a dołączając np. tello zapłacić tylko 15 mln
7
A środkowego obrońcy jak nie było tak nie ma
0
ale jak na razie tylko Brawo nie musi udowadniać swojej klasy
0
Nie rozumiem niektórych osób na tym forum które uważają Masipa za bramkarza na wysokim poziomie. Niby dlaczego on jest taki dobry. Bo zagrał kilka lepszych spotkań w drugiej lidze. To świadczy o jego talencie. Zastanówcie się lepiej najpierw zanim coś napiszecie, bo jak na razie jedynym pewnym bramkarzem jest Bravo. Gra dobrze w klubie z pierwszej ligi, grał w Lidze Mistrzów i jest ostoją reprezentacji na mundialu. Ter Stegen ma potencjał ale swoją klasę musi jeszcze udowodnić. A Masip jest co najwyżej średniakiem z niewielkim potencjałem
5
No to teraz kupimy kogoś w miejsce Xaviego, potem jakiegoś skrzydłowego, środkowego napastnika i na akońcu się okaże, że znowu nie mamy środkowego obrońcy
1
Alonso tak grając byłby średniakiem w ekstraklasie
0
Alonso jest tak wybitnym piłkarzem, że ma na razie 3 fatalne podania a jest dopiero 20 min. A tak w ogóle to dlaczego on gra ja się pytam
1
Może i statystyki nie powalają ale bez niego to Sevilla byłaby poza pierwszą dziesiątką ligi i nie wyszli by nawet z grupy w LE
0
Zubi do tych 70 mln dorzuci Messiego i Inieste w prezencie
2
Czyli Xavi dalej będzie blokował rozwój naszych młodych pomocników
0
ja bym dał za niego 5mln i dorzucił tello
0
Jeżeli zarząd naprawdę chce sprzedać Alexisa to są idiotami, a jeżeli zrobią to za mniej niż 40 mln to brak słów.
0
To ty chyba jakiś inny mecz oglądałeś
4
i kosztem kogo? Xaviego? który rozegrał najgorszy sezon od 8 lat. jeżeli będziemy stawiać na takich zawodników (z całym szacunkiem dal Xaviego za jego osiągnięcia i wkład w trofea) to skończymy jak Inter lub Milan
3
A tym czasem real oczekuje ofert za morate w wysokości 30 mln, a Zibi sprzedaje cesja za 33 i za Alexis chce 25
0
Czyli rozumiem, że Chorwacja z bonusem?
0
Akurat jak do kogo ale do Zlatana jego wrzutki pasują
0
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=281255
0
Jasne. Ale za klauzulę w kontrakcie, a jak nie to wara od niego
0
To za 35 można mieć Reusa
1
Dobrze, że wspominacie. Bo zarząd zamierza go sprzedawać i to za jakieś marne 25 mln gdzie real chce tyle za moratę
7
Prawda jest taka, że nasz zarząd nic nie potrafi dobrze zrobić. Real robi biznes na słabych piłkarzach ( chcą 25 mln za Moratę, pewnie ktoś się zgodzi) a my tym czasem sprzedajemy swoje gwiazdy (Fabregas, Alexis) za grosze (co to jest 33 mln za jednego z najlepszych rozgrywających na świecie i 25 mln za skrzydłowego który strzela w lidze 19 goli), bo mimo czasami słabszego okresu dalej są to porządni piłkarze.
1
Pique też już bardzo dawno nie był w formie którą prezentował za czasów Guardioli.
A pamiętam taki sezon chyba 2009/2010 gdzie straciliśmy w lidze 21 bramek, ale wtedy mięliśmy najlepszą parę stoperów na świecie (Pique w formie i Puyol)
0
No i będzie tak jak w tym sezonie. Przyjdzie pewnie tylko Mathieu, który należy do przeciętniaków i do tego jest już stary i znów będzie duet Mascherano Pique. A wszyscy wiedzą jak oni słabo grają w obronie
24
Munirowi trzeba wpisać klauzulę 100 mln bo potem będzie tak jak z Thiago, że odejdzie za marne pieniądze
1
Pewnie ocenił to na podstawie progresji w fifie
4
dajmy porto tello i 30 mln za mangalę