michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Druga minuta a alves ma 2 niecelne podania i już raz naraził zespół na kontrę
3
Zdecydowanie nie. To jest skrzydłowy a mię obrońca. Jak dla mnie najlepsza opcja to danilo
2
To chyba nie oglądałeś tego meczu bo Neymar strzelił bramke
0
Ciekawe w czym Alves był lepszy od Alby, chyba w stratach, więc nie wiem co jest powodem takich ocen
0
ten mecz po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu, że bartra >>>>mascherano
0
Bo w hiszpańskim j czyta się jako h
0
ale nikt z was nie wspomni o pique który nam jak na razie ratuje mecz z tyłu
0
jak na razie to pique zm a mascherano antybohater
0
Tylko cuadrado jest napastnikiem
0
Alba lub Iniesta zm
1
Ciekawe alternatywy dla alvesa. Zuniga to skrzydłowy a cuadrado to piłkarz grający jeszcze bardziej ofensywnie także brawa dla redakcji sportu. Ja najbardziej bym widział Danilo ale jeśli mamy grać 3 obrońcami to widocznie się mylę
0
alves jest w tej chwili na poziomie wawrzyniaka
0
co byście powiedzieli na danilo za alvesa od nowego sezonu. szybki, silny, wysoki, dobry w defensywie i w ofensywie.
0
dalej stawiajmy na karłów typu alves i mascherano. szczególnie alves który mimo tego że jest obrońcą to lepiej w defensywie od niego gra sanchez albo neymar
0
Chyba za 100mln
0
Muszą nam strzelić 3 bramki. Chyba aż tak źle nie będzie
0
Grę sevilli można podsumować krótko: biednemu to zawsze wiatr w oczy i ch...j w dupę
0
Alves 6. Nie zasłużył na więcej niż 4
0
Jak PSG daje 20 mln za alvesa to brać z pocałowaniem ręki
0
Ja bym wziął rakitica. Zobacz jakie ma staty i do tego w miarę młody a ma duże doświadczenie i dobre warunki fizyczne
0
Nie wiem czemu u nas strzelają tylko tello,messi i alves. Wygląda jakby reszta miała zakaz od trenera mimo dogodnych pozycji
0
Niestety nasi trenerzy nie widzą, że tiki taka nie działa na nikogo już o d 2 lat ale my dalej nic z tym nie robimy i męczymy się z ogórami
0
city przy takim ataku i naszej tak słabej obronie strzeli nam w dwumeczu 10 goli
0
Nie wiem czemu większość skazuje go na espanyol. To gracz jakiego nam trzeba i bardzo brakuje. Szybkością dorównuje Alexisowi i Pedro a siłą przewyżza Songa. Ja nie widzę przeciwwskazań. Jak najbardziej jestem na tak. Młody, tani i perspektywiczny.Jak nie wierzycie to zobaczcie http://m.youtube.com/index?gl=PL&hl=pl&desktop_uri=%2F%3Fhl%3Dpl%26gl%3DPL#
0
Chciałbym go u nas
0
Atletico już wygrywa
0
Ja wziąłbym verginiego. Może i nie jest sprawdzony ale jest tani i mógłby zastąpić masche na rezerwie. Nie kosztował by nas nawet 3 mln
0
Alves prawym obrońcą roku. Śmiech na sali
0
Alves gra na poziomie wawrzyniaka
0
Popieram. To na ten moment najsilniejszy skład