0

Druga minuta a alves ma 2 niecelne podania i już raz naraził zespół na kontrę

3

Zdecydowanie nie. To jest skrzydłowy a mię obrońca. Jak dla mnie najlepsza opcja to danilo

2

To chyba nie oglądałeś tego meczu bo Neymar strzelił bramke

0

Ciekawe w czym Alves był lepszy od Alby, chyba w stratach, więc nie wiem co jest powodem takich ocen

0

ten mecz po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu, że bartra >>>>mascherano

0

Bo w hiszpańskim j czyta się jako h

0

ale nikt z was nie wspomni o pique który nam jak na razie ratuje mecz z tyłu

0

jak na razie to pique zm a mascherano antybohater

0

Tylko cuadrado jest napastnikiem

0

Alba lub Iniesta zm

1

Ciekawe alternatywy dla alvesa. Zuniga to skrzydłowy a cuadrado to piłkarz grający jeszcze bardziej ofensywnie także brawa dla redakcji sportu. Ja najbardziej bym widział Danilo ale jeśli mamy grać 3 obrońcami to widocznie się mylę

0

alves jest w tej chwili na poziomie wawrzyniaka

0

co byście powiedzieli na danilo za alvesa od nowego sezonu. szybki, silny, wysoki, dobry w defensywie i w ofensywie.

0

dalej stawiajmy na karłów typu alves i mascherano. szczególnie alves który mimo tego że jest obrońcą to lepiej w defensywie od niego gra sanchez albo neymar

0

Chyba za 100mln

0

Muszą nam strzelić 3 bramki. Chyba aż tak źle nie będzie

0

Grę sevilli można podsumować krótko: biednemu to zawsze wiatr w oczy i ch...j w dupę

0

Alves 6. Nie zasłużył na więcej niż 4

0

Jak PSG daje 20 mln za alvesa to brać z pocałowaniem ręki

0

Ja bym wziął rakitica. Zobacz jakie ma staty i do tego w miarę młody a ma duże doświadczenie i dobre warunki fizyczne

0

Nie wiem czemu u nas strzelają tylko tello,messi i alves. Wygląda jakby reszta miała zakaz od trenera mimo dogodnych pozycji

0

Niestety nasi trenerzy nie widzą, że tiki taka nie działa na nikogo już o d 2 lat ale my dalej nic z tym nie robimy i męczymy się z ogórami

0

city przy takim ataku i naszej tak słabej obronie strzeli nam w dwumeczu 10 goli

0

Nie wiem czemu większość skazuje go na espanyol. To gracz jakiego nam trzeba i bardzo brakuje. Szybkością dorównuje Alexisowi i Pedro a siłą przewyżza Songa. Ja nie widzę przeciwwskazań. Jak najbardziej jestem na tak. Młody, tani i perspektywiczny.Jak nie wierzycie to zobaczcie http://m.youtube.com/index?gl=PL&hl=pl&desktop_uri=%2F%3Fhl%3Dpl%26gl%3DPL#

0

Chciałbym go u nas

0

Atletico już wygrywa

0

Ja wziąłbym verginiego. Może i nie jest sprawdzony ale jest tani i mógłby zastąpić masche na rezerwie. Nie kosztował by nas nawet 3 mln

0

Alves prawym obrońcą roku. Śmiech na sali

0

Alves gra na poziomie wawrzyniaka

0

Popieram. To na ten moment najsilniejszy skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?