michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na skrzydłach to my mamy kogo innego
0
I tak nie widziałbym go na obronie. Ja na miejscu zarządu zastanowiłbym się nad Colemanem z Evertonu. Najlepszy prawy obrońca ligi w poprzednim sezonie. Ma chyba 26 lat więc jeszcze wiele przed nim a co najważniejsze jest dobry w obronie co chyba jest najważniejsze na tej pozycji
0
Według "wp" United zaofeowali 50 mln za Cuadrado więc jeśli coś w tym jest to raczej do nas nie dołączy
1
Ciekawe na jaką ofertę za Alexisa zdecydował się Juventus. Pewnie zamiast 22 mln dają 25 mln. Według mnie każda kwota poniżej 40 mln jest śmieszna
2
W końcu Piszczek też kilka lat na początku kariery był napastnikiem a został jednym z najlepszych prawych obrońców, także wszystko jest możliwe. Co nie zmienia faktu, że jest to trochę dziwna decyzja
0
Liverpool chciał za Suareza 80mln a my oferujemy 90mln. Brawa dla Zubiego
1
Ciekawi mnie kto z was widział Cuadrado grającego na prawej obronie. Bo grając w Fiorentinie grał albo na boku pomocy albo jako drugi napastnik. Także ja go na obronie nie widzę co nie oznacza, że jest bardzo dobrym pilkarzem
5
David Luiz? Za co? Miał kilka dobrych interwencji ale chyba na tych mistrzostwach to lepiej w obronie od niego gra chociażby Neuer
7
I znowu będą grały nazwiska. Pedro będzie blokował rozwój Deulofeu bo Zubi tak postanowił. Moim zdaniem ten człowiek jest niespełna rozumu. On ma swoje klocki i swój świat
2
My chyba interesujemy się nim dlatego, że jest rudy. Już lepiej sprowadźmy jakiegoś żyda żeby zarządzał naszą kasą, lepiej na tym wyjdziemy
0
Zarząd powinien go po zakupie ubezpieczyć od "ugryzień" tak jak Real ubezpieczył nogi Ronaldo i na wypadek kolejnego odpału bylibyśmy bezpieczni
0
Bardzo mnie ciekawi kto będzie pierwszym bramkarzem
2
Liverpool ma chociaż honor złożyć normalną ofertę( ale i tak bym nie sprzedawał Alexisa), a nie to co Juventus 20 mln. Ale w trakcie mundialu zauważam wzrost zainteresowania naszym skrzydłowym, który ostatnimi czasy bardzo się rozwinął. Już nie jest jednym z wielu w drużynie, teraz potrafi wziąć ciężar gry na siebie i zaczyna mu to bardzo dobrze wychodzić. Także panowie dobra oferta ale wara od Alexisa
1
Ja myślę, że zarząd powinien się zainteresować Jamesem Rodriguezem a nie upierać się przy nieobliczalnym Suarezie
1
Ja bym za tą cenę ściągnął Mullera. Jest młody, nie tak agresywny a równie bramkostrzelny.A dodatkowo gra dużo lepiej głową i jest szybszy
3
Świetna myśl. Jest słabym obrońcą ma fatalne wrzutki dodatkowo jest już dosyć stary. A do tego w przyszłym roku odejdzie za darmo więc nie jest to za dobry pomysł
0
to by było nie za bardzo logiczne z jego strony. fifa przecież się zastanawiała nad dożywotnią karą i ciekawe co by wtedy zrobił, także moim zdaniem to był kolejny odpał luisa
0
*glika
0
Popieram ale niestety znając nasz zarząd prędzej dostrzegą talent u glinka.
0
Wie ktoś może jak jest teraz w lidze typerów np. z rzutami karnymi?
Bo jak chcę obstawić w meczu 2-2 to normalnie można ale jak któraś drużyna wygra w karnych to jak ja mam to obstawić? do wyniku 2-2 dodać gole z karnych?
1
Tak ku..wa 20 mln za mathieu to dobrze ale 45 mln za 10 razy lepszego i o prawie 10 lat mlodszego to za dużo. Głupota naszego zarządu jest jak studnia bez dna. Już myślałeś, że nic głupszego nie można zrobić i powiedzieć ale oni zawsze coś wymyślą
0
Ciekawe ile set razy z rzędu wygralibyśmy ligę katalońską. Jeżeli nie zostaniemy w lidze hiszpańskiej po odłączeniu się Katalonii to będzie żenada
2
Może wyjdzie w 3 sparingach na ostatnie 5-10 min żeby dobić do 100
0
PSG dawało rok temu 40 mln ale zarząd stwierdził, że Pedro nie jest na sprzedaż
1
Tak, na pewno. Oddamy obecnie jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie za przeciętnego 29-letniego Llorente który jest wart około 10 mln gdzie cena Alexisa po mistrzostwach może skoczyć do 40 mln. Niech się najpierw w łep pier...lną zanim coś zaproponują. To może my zaproponujmy Tello za Vidala
0
Jeśli to prawda to mogę go odwieść do Londynu rowerem
2
Czyli oddaliśmy Alexisa za 20mln? Brawo dla zarządu
2
Na szczęście valencia odrzuciła ofertę za rudego
6
Znając niestety nasz zarząd jeżeli włączymy Alexisa w transfer to pewnie wynegocjują za niego 20mln i będziemy musieli dopłacić 45mln. A według mnie Sanchez jest wart co najmniej 35mln
0
Dałbym max 30 mln i Alexis ( bo według mnie cena Alexisa to min 35 mln)