3

A nie możemy im dać Songa i 38mln

0

Munir się zapowiada na drugiego Leo tylko trzeba zacząć wykorzystywać lepiej jego potencjał

1

Problemem większości kibiców na tej stronie jest to, że bardziej od dobra drużyny cenią nazwiska. W końcu trzeba sobie powiedzieć, że Xavi był najlepszym rozgrywającym, ale obecnie jest raczej średnim zawodnikiem. Kiedy ostatni raz zagrał dobre spotkanie, kiedy zagrał ostatnio jakąś dobrą piłkę do napastników. Musicie się pogodzić, że Xavi był Ale już nie jest niezastąpiony. Czas generała dobiegł końca.

0

myślę, że możemy żądać za niego nawet ponad 10mln

0

A co myślicie o Seamusie Colemanie?Gra w Evertonie i nie jest taki drogi ma 25 lat i został najlepszym prawym obrońcą ligi.

2

Po co nam ponad 30 letni przeciętny LO który może grać na ŚO?

0

Moim zdaniem to on może grać na PO. I wtedy gdybyśmy kupili benatie to mielibyśmy 3 wysokich obrońców. A marquinhos zawsze mógłby zagrać na środku obrony a wtedy na prawej zostałby montoya

12

NIe wiem kto z naszego zarządu wpadł na ten świetny pomysł żeby kupić Mathieu. Przecież nam jest potrzebny stoper światowej klasy a nie jakiś
31-letni przeciętniak bez żadnej przyszłości. Jeżeli doprowadzimy do tego transferu to byłby to największy błąd ostatnich lat zaraz po transferze Ibry i sprzedaniu Toure

0

Bartra został zawodnikiem sezonu, więc czemu jak Pique był zdrowy to nie grali razem tylko grał Masche? Ale to jest logika naszej drużyny

0

22 mln euro to oni mogą dać ale jak dodadzą do tego sakho albo aggera

4

Moim zdaniem lepiej jak odejdzie Pedro, a jeżeli miałby odejść Alexis to za nie mniej niż 30 mln. W końcu strzelił 19 goli co w przypadku skrzydłowego to chyba najwięcej w Europie

10

No niestety tak się teraz gra. Ale to nie zmienia faktu, że zagraliśmy słaby sezon. Liga powinna być wygrana już 3-4 kolejki temu a my w tym czasie zaczęliśmy mieć problemy ze strzeleniem bramki i wygraniem z drużynami walczącymi o utrzymanie się. Tak naprawdę to jesteśmy sami sobie winni

1

Xavi tym podaniem podsumował cały swój sezon

0

No to cena Alexisa wzrosła o 5 mln

0

Nie chce narzekać ale od jakiś 2 miesięcy Messi nie zagrał nawet jednego spotkania na poziomie który powinien prezentować

0

raczej nie kontuzja, tylko nie grał żeby nie odnowić kontuzji. przecież on nawet nie był na boisku

18

Bardzo mnie dziwi czemu nasz najlepszy obrońca Bartra siedzi na ławie

0

To chyba nie widziałeś jak gra Luiz. On w każdym meczy( chociaż było ich nie wiele) gra za bardzo agresywnie. W lidze angielskiej to uchodzi w tłumie ale u nas w ciągu pierwszego sezonu to by dostał z 3-4 czerwone kartki. Poza tym on gra bardziej jak Mascherano czyli nie jest typowym stoperem jakiego nam potrzeba. A Benatia jest praktycznie nie do przejścia. A do tego przy warunkach fizycznych Pique( nawet z większą siłą) jest szybki i zwrotny, więc idealnie pasowałby do naszego zespołu

0

w takich klubach jak bayer i munchengladbach raczej ciężko określić poziom gry bramkarza. to tak jak w polskiej reprezentacji, często bramkarz gra dobrze a wpuszcza wiele bramek

1

A gdzie inigo martinez?

2

Tak grając to my z Atletico przegramy 5-0. Nie możemy strzelić gola beniaminkowi gdzie za czasów Guardioli i Tito strzelaliśmy tych goli co najmniej 3-4

0

Nie rozumiem dla czego nie pozwalają alexisowi strzelać wolnych

0

Tylko znając Juve to będzie oferta rzędu 15 mln co według mnie jest śmieszne bo oni chcą za Pogbe albo vidala 50mln.

0

Niby go szkoda, ale szczerze mówiąc jakie miałby szanse zagrać w jakimś meczu? Tylko w przypadku kontuzji Neuera a potem Weidenfelera, więc nic nie stracił

2

Jak on miał dobrze grać w 2 połowie sezonu jak częściej był wystawiany na środku ataku niż w pomocy. Na początku kiedy grał albo z Xavim albo z Iniestą na ŚPO to miał asyste za asystą i przeplatał to bramkami, a na środku ataku nie zagrał nawet 1 dobrego spotkania. Jako pomocnik jest jednym z 3 najlepszych rozgrywających na świecie. Ja nie widzę u niego spadku formy tylko złe wykorzystanie

0

A co do napastników, co myślicie o Alfred Finnbogason

6

Pamiętny sezon11/12 z 50 bramkami w lidze. Rekord raczej nie do pobicia

0

Alves w końcu dobre dośrodkowanie

0

Znając naszą redakcję Alves za to zagranie zostanie zawodnikiem meczu choć jak dla mnie taka akcja nic mu nie pomoże i powinien dostać co najwyżej 3

0

A gdzie był alves? W polu karnym villarealu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?