michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Pamiętam jak na początku tej sagi Barca oferowała 70 mln a Borussia mówiła, że chce 90 mln.
0
Myślę, że najlepiej zintensyfikować rozmowy 30-31 sierpnia, potem będzie pół roku na zastanowienie się i w 2018-2019 można przeprowadzić transfer
0
Jedyne co pozostaje to kupić co najmniej 2 pomocników i 2 piłkarzy ofensywnych bo nie ma u nas kto rozgrywać a w chwili obecnej w ataku jest tylko Messi.
1
Ja bym dał na miejscu zarządu z 75mln a nie biedne 40, przecież on jest bardzo przyszłościowym piłkarzem
0
najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że nie był on przez jakiś czas kontuzjowany
0
w połowie spotkań dostał kontuzji ;-)
0
po co wiązać z nim plany jak w przeciągu 1-2 tygodni dostanie na 100% jakiejś kontuzji i nie będzie mógł grać przez pół roku
0
Znając zdolności do interesów naszego zarządu to wymienią Neymara za Verrattiego i jeszcze dopłacą
1
za te 40mln można kupić eriksena który jest o kilka klas lepszy i umie rozgrywać czego nam najbardziej w tej chwili brakuje
0
Dlaczego tylko 40mln? Bartomeu chętnie da 75mln i po roku odda za darmo
1
znając umiejętności biznesowe naszego zarządu zapłacimy pewnie z 50mln i dorzucimy Neymara
1
Ciężki okres się dla nas zbliża. Real już ma mocną kadrę a jeszcze inwestuje w młodych, przyszłościowych zawodników. My oczywiście w kadrze praktycznie nikogo zdolnego nie mamy ( Rafinha i Denis to jak na razie poziom 2 ligi angielskiej) i dalej kupujemy szrot. Nie mam pojęcia dokąd obecna Barcelona zmierza, ale coraz bardziej mnie to przeraża
22
Znowu się zaczyna okres posuchy. Jak taki klub jak Barcelona może sprowadzać przeciętnego piłkarza w wieku 30 lat za 25mln? Ktoś w zarządzie chyba nie ma mózgu. Co on nam może dać jako zawodnik? Nawet się nie przebił w Ekstraklasie a w reprezentacji gra dlatego, że od 2006 roku trenerzy nie chcą nic osiągnąć bo stawiają na leszczy z rodzimej ligi i właśnie takich jak Paulinho. Ja nic do niego nie mam ale to jest pilkarz max na poziomie Ligi Europejskiej.
7
Jeżeli chodzi o typowego rozgrywającego to bym się zastanowił nad Eriksenem.
11
Marca to taka polska gazeta wyborcza, jedyne co jest w niej prawdą to data
0
Ja bym dopłacił z 5-10 mln euro i wymienił go na Hysaja
1
Czyli według tego co piszecie, to UEFA wybrała tą jedenastkę na podstawie ostatnich 6 miesięcy gry? To ma taki sens jakby ktoś oskarżony o zabójstwo mówił, że ma alibi bo 3 miesiące temu był w innym kraju. To jest absurd
1
w kurtce WESTHAMU? Zdjęcie jest jak najbardziej dobre
1
Znając zdolności negocjacyjne naszego zarządu to wymienią Neymara na Thiago Silvę i jeszcze dopłacą
1
Do Thiago Silvy nic nie mam ale biorąc pod uwagę ten sezon mamy jedną z najstarszych drużyn w czołówce lig europejskich. A kupno 31-letniego obrońcy raczej tego nie zmieni. Musimy zacząć odmładzać skład bo skończymy tak jak Milan 2-3 lata temu. Jeszcze za Guardioli średnia wieku wynosiła około 25-26 lat a teraz jest to prawie 30. Patrząc na propozycje transferowe to nie wiem do czego my zmierzamy
1
Jeżeli nie wygramy ligi to zawsze pozostanie nam chociaż jakiś rekord. W końcu jeszcze żadna drużyna która miała 10 pkt przewagi nigdy jej nie roztrwoniła
4
Wiadomo od razu, że Real trafi na Wolfsburg albo Benficę. Możemy liczyć co najwyżej na Bayern albo PSG
1
Ciekawi mnie za co Ramos znalazł się w tej jedenastce
0
suarez powinien wykonywać karne bo messi z neymarem to jak panienki się bawią zamiast przyrąbać nie do obrony
2
Znając zdolności negocjacyjne naszego klubu to za Bartrę weźmiemy pewnie 1-2 mln euro a za Sandro jeszcze dopłacimy
0
Mathieu daje do zrozumienia trenerowi, że pora wysłać go na emeryturę
0
Pique z Alvesem są zerami jeśli chodzi o grę w obronie
0
Pique i Mathieu od początku sezonu grają dno a dostają najwięcej szans, tymczasem nasz najlepszy obrońca Bartra (nie liczę kontuzjowanego Vermaelena) grzeje ławę. Alves też odkąd dostał kontrakt gra dno. Ciężko zrozumieć ostatnie decyzje Enrique w sprawie obsady obrony. Ciekawi mnie bardzo, na jakiej zasadzie są one podejmuje, bo w tej chwili grają najgorsi. A co do postawy całej drużyny to nie dość, że mamy jedną z najstarszych jedenastek z większości coś znaczących drużyn w Europie, to dalej się pogrążamy kupując takich piłkarzy jak Mathieu i Vermaelen. Ciekawe jak zarząd widzi dalszą przyszłość drużyny, stawiając na piłkarzy wypalonych, bez głodu gry (Alves, Pique), planując zakup starych gwiazd ( Nolito 29-lat) i kładąc " lachę" na największy skarb tego klubu, czyli szkułkę?
0
Nie ma co się dziwić, mamy jeden z najstarszych składów w europie i zaczyna się dziać to co w Milanie. Większość naszych piłkarzy już wszystko zdobyła i nie ma motywacji do gry np. Alves lub Pique
1
widać po Messim, że dawno nie siedział na ławce