michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Trzeba zrobić to co Klop zrobił w Liverpoolu w ciągu ostatnich 4 sezonów bo skończymy jak Milan. Jeżeli zaczną rządzić piłkarze i dalej będziemy polegać na skautingu Abidala to skończymy w Lidze Europy. Już trzeba się przygotować na odejście Messiego a nie czekać do ostatniej chwili. W najbliższych 2-3 latach połowa naszej kadry będzie na skraju kariery, bez nadziei na pozytywny wpływ na przyszłość drużyny.
Alba - lepszy nie będzie i pogra max 2 lata a następcy dalej nie ma
Pique - to samo co Alba, a do tego piłka już go za bardzo nie interesuje
Umtiti - człowiek kontuzja, powinien się zdecydować w końcu co chce osiągnąć
Sergi Roberto i Semedo - żaden z nich nie jest na poziomie Barcelony (nie odmawiam zaangażowania Roberto)
Busquets - skończył się w poprzednim sezonie i lepiej niż jest nie będzie
Rakitić - ma dobre momenty ale w tym wieku nic man już nie da
Vidal - walczak i dobry zmiennik ale tylko w perspektywie 1-2 sezonów
Suarez - to samo co Rakitić
Dembele - jak dla mnie to nie zasługuje na grę w naszym klubie (potencjał ma ale jest dzbanem)
Coutinho - ma potencjał ale do obecnego systemu gry nie pasuje
Drużynę powinniśmy budować wokół MATSa, Lengleta i De Jonga, ale to moje zdanie. Po prostu nie chciałbym doczekać tego co spotkało Milan
4
Bardzo dynamiczny środek pola. De jong będzie biegał a Rakitic z Busqetsem 90min stania w miejscu.
0
Z taką grą to my nawet Ligi Europy, w której nas widzę nie wygramy
0
Albo mi się wydaje albo nasz klub robi skauting na podstawie FIFY20
2
Pewnie i tak by nie zagrał bo w meczu z Eibarem doznałby kontuzji
3
Ja obstawiam 0:3 w plecy. Nawet Ter Stegen nas nie uratuje
0
Bardzo kreatywna linia pomocy
4
Jak nic w XI będą Ramos, Marcelo i Modrić. Dla mnie jest to żenada
3
I kolejny raz zagrał fenomenalnie w pomocy. Trzeba sobie w końcu powiedzieć wprost, Roberto to piłkarz przeciętny. To, że czasami rozegra dobry mecz nie powinno być powodem dla, którego gra w Barcelonie. To samo tyczy się Rafinchi, Denisa Suareza i Semedo.
4
Z tak stabilną formą całej drużyny i dziurawą obroną Liga Europy nasza
0
@Imperius1992 Lepiej 350 za młodego zawodnika, prawie bez kontuzji, zachowującego się jak piłkarz niż 222 za wiecznie kontuzjowaną panienkę, która nikogo i niczego nie szanuje
0
Szkoda, że w naszym klubie rządzą idioci i piłkarze
9
A ja bym chciał 1mln dolarów
0
@olek_____5 Nie chodzi mi o ocenianie człowieka, tylko o materiał i jego treść. Ale biorąc pod uwagę, że masz 5 lat to czego ja się czepiam...
0
Jak ktoś dalej chce drążyć temat Neymara to po raz 154 odsyłam do filmu Footrolla...
1
Proponuje iść filozofią Bartomeu i zaproponować mu 5-letni kontrakt za 30mln na sezon. To samo z Rakiticiem, Pique i Busquetsem. Z racji tego, że kiedyś byli wybitni należy im się. Zarząd jakoś pieniądze zorganizuje. Wprowadzi np. na zlecenie Kataru za 50mln przymusowe noszenie burek przez kobiety na stadionie albo białe podstawowe koszulki. A tak na serio, to żal patrzeć po 17 latach kibicowania do czego zmierza nasz kiedyś „więcej niż klub”...
2
Tak to jest jak zarząd i Abidal kupują sobie piłkarzy, którzy im pasują i się podobają a nie takich jakich potrzebuje trener...
3
Coś mi się wydaje, że czeka nas na wiosnę Liga Europy i walka o Ligę mistrzów w przyszłym sezonie
6
Valverde jak zwykle powie, że nic się nie stało i zasłużyliśmy na wygraną. Remis z beniaminkiem to żenada...
0
Wszyscy się podniecali 5-2 z Betisem a jak graliśmy słabo tak dalej gramy.
6
Dembele i 170mln. Gratulacje dla zarządu. Dawać około 300mln za 28 letniego, wiecznie kontuzjowanego gwiazdorka to jest kwintesencja biznesu. Jak dla mnie Nobel z ekonomii
3
Rzeczywiście Rafinha pokazał się z dobrej strony. Zmarnował tylko 2 setki i wykreował 0 sytuacji. A do tego, jaki udział w bramce Betisu miał De Jong? Dostał piłkę, której nie dało się przyjąć. Chyba redakcja oglądała inny mecz
0
Rafinha żeby trafić do bramki musiałby mieć piłkę na lini
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ten klub jest w tej chwili na żenujacym poziomie. I nie mówię tylko o grze. La Masia, koszulki w kratkę, idiotyczne transfery i trener bez wizji gry. Wg Bartomeu jest chu... ale stabilnie. Szkoda oglądać
0
@BarcaInfo mam nadzieję, że dają Messiego i De Jonga +500mln bo inaczej się nie zgodzą
0
Niech idzie na wyspy bo u nas się zmarnuje
0
@Barca_Big_Moment Hazard ma nadwagę i nie zagra przez 3 tygodnie, Jović idzie na wypożyczenie a Neymar będzie pół sezonu kontuzjowany. A do tego Zidane wcale nie jest lepszym trenerem od Valverde bo wygrał 3 razy Ligę Mistrzów mając super skład i motywację. A teraz widać jak dobrym jest trenerem.
2
Neymar idealnie pasuje do nowej koncepcji Bartomeu, czyli "mniej niż klub". Koszulki w szachownicę, olewanie i marnowanie talentów z La Masii, nieprzemyślane transfery i trener bez pomysłu na grę...
Szkoda bo czeka nas długi czas gry bez charakteru i graczy takich jak w rodzimej ekstraklasie, przepłaconych i przyjeżdżających na wakacje...
0
@Avada Kedavra Jeszcze zapomniałeś o tym, że Rafinha pewnie nigdzie nie odejdzie i będzie blokował rozwój Puiga, Aleni i Arthura