2

Chyba znowu się szykuje 7-0 w dwumeczu

1

@ZIBI88 Jak masz pożyczyć 180mln na transfer i 25-30mln przez 4-5 sezonów na pensję to napisz do zarządu. To nie Fifa, że po 2 sezonach ma się 500mln nadwyżki. My mamy długi i musimy oszczędzać, a przy okazji odmłodzić skład. Neymar ani nie jest najmłodszy a do tego cholernie drogi

1

@monsterrize Przecież my od jakiś 5-6 lat kupujemy piłkarzy po 2-3 razy większych cenach niż inni a sprzedajemy też 2-3 razy taniej. Nie ma ci się dziwić

1

@Pustelnik Problem jest taki, że musimy raczej sprzedawać niż kupować a do tego nasz styl gry nie działa już na nikogo

0

@pawel_was Zgadzam się w 100%. Skończymy jak Milan po wygranej w LM i sprzedaży Kaki. Średnia wieku podstawowej 11 była u nich w okolicach 32 lat. Już nam niewiele brakuje:
Pique, Messi, Suarez, -33
Rakitić - 32
Alba, Busquets - 31
Żaden z nich nie ma następcy, a w kasie klubu dziura tak samo w La Massi

0

Piłkarz, który ma 30 lat i słabe statystyki (3 bramki i 4 asysty w ponad 30 spotkaniach) jest wyceniony przej Juve na 70mln... Przed kryzysem można by za niego ze 30mln dać ale teraz jego realna wartość to 15-20mln. Ale mamy super zarząd to nie ma się co dziwić. Żeby uzbierać te 70mln do końca czerwca to będziemy musieli chyba sprzedać Messiego i Griezmanna

0

@lukas10 to że dostał totsa w Fifie 20 to nie znaczy, że jest taki super dobry w rzeczywistości (3 gole i 3 asysty w 25 meczach w przeciętnej lidze)

5

Znając zarząd to Pjanić za Artura i my dopłacamy 50mln. A do tego pewnie 5 letni kontrakt i 10-20mln za sezon dla 30-latka

0

@Piorun Zacznij jeść o regularnych porach bo to bardzo pomaga. Ostatni posiłek o max 20:00 i bez podjadania niczego. To powinno wystarczyć do zrzucenia jakiś 2-3kg na miesiąc

1

Z taką kadrą to możemy iść na dwójkę a nie na dublet

2

Z taką polityką transferową i płaceniem przeciętnym piłkarzom 10-20mln pensji za sezon ten klub upadnie w ciągu kilku lat. Co bardziej utalentowanych piłkarzy oddajemy za darmo albo za grosze, a w ich miejsce sprowadzamy szrot. Jeżeli chodzi o taktykę to od ponad 10 lat klepiemy tą tiki takę, którą wszyscy znają i wiedzą jak przeciwko nam grać. Od 2 lat wygrywamy tylko z zespołami, które nam na to pozwolą, nie licząc kilku wyjątków. Piłkarze którzy mają ponad 30 lat (Busquets, Pique, Rakitic, Suarez...) wnoszą do składu coraz mniej. Dobre występy przeplatają fatalnymi, a przez wysoką pensję nie mają zamiaru rozstawać się z klubem. Co na dłuższą metę poprawi kupno Lautaro? Nic. I tak na inne wzmocnienia nie ma szans, bo zarząd wydał wszystko na super talenty Dembele i Coutinho (z 5- letnimi pensjami (prawie 400mln). Do tego Griezmann, kupiony tylko dlatego, że była promocja (120 mln za takiego piłkarza to spoko cena). Co z tego, że nie ma dla niego pozycji na boisku.
Największym problemem jest to, że osoby robiące transfery nie uzgadniają ich z trenerem. Guardiola odniósł sukces bo miał wolną rękę i kupił zawodników pasujących do jego wizji. Moim zdaniem dopóki zarząd w całości się nie zmieni i trener nie dostanie wolnej ręki to nic więcej niż podarowane przez Real mistrzostwo Hiszpanii nie wygramy...

11

Wymiana Artura na Pjanicia jako odmładzanie składu jak dla mnie super :-) Wymieńmy jeszcze Lengleta na Chieliniego i Fatiego na Higuaina i będzie komplet

1

Alaba jest zbyt drogi, ale 3-4 razy droższy i mający 6-7 razy wyższą pensje Neymar już nie. Kocham tok rozumowania idiotów z zarządu

0

@wolny99991 Jakby ich tak z ostatnich 3-4 lat podliczyć to stracili w taki sposób 200-300mln, ale kto bogatemu zabroni

19

Wypożyczanie Coutinho aż mu się skończy kontrakt to idealne rozwiązanie. Potem będzie można pozwolić mu odejść za darmo. Wszystko zgodnie z duchem obecnego zarządu

0

@LuisSalvano widzę właśnie

0

150mln +30-40mln pensji rocznie przy 4-5 letnim kontrakcie to da jakieś 300mln. Jak za zawodnika, który rozegra

3

Znając zarząd dadzą Griezmanna i 200mln

1

@Memek96 Bardziej bym się obawiał, że kupią Neymara za 180mln i dadzą mu 30mln pensji a będzie grał tyle co Dembele

0

Suarez musi pograć jeszcze z 5 sezonów razem z Pique, Busqetsem i Rakiticiem. Trzeba nawiązać do działania Milanu po wygraniu LM. Myślę, że średnia wieku 33-35 lat to dobre rozwiązanie. Przecież każdy z nich co sezon jest coraz lepszy, a La Masię trzeba zaorać

0

Po tym artykule można stwierdzić, że jedyną przyczyną naszej fatalnej gry w tym sezonie jest VAR...

11

24 piłkarzy za około 900mln-1mld euro. Ich realna wartość to jakieś 250mln. Do tego sprawdziło się tylko 4-5 zawodników, co daje 20% skuteczności. Czyli mniej niż przeciętny kibic. Nawet stary pijany zrobiłby lepsze i bardziej trafne transfery. Szkoda szczempić ryja. Za taką kasę można było kupić 20-30 młodych talentów i wypożyczyć jak Chelsea. Byłby z tego na pewno większy pożytek

9

Ciekawe jak szybko dorównamy Milanowi

2

@XaviHeart jak będzie dalej w takim stanie zdrowotnym to się w ciągu 2-3 lat przeziębię na jego pogrzebie

4

To niehumanitarne go trzymać w klubie. On powinien mieszkać w szpitalu, najlepiej w izolatce

0

Jeden wart drugiego

1

Idealny zawodnik dla nas. Po 30-stce, raczej średnio dobry, nie pasuje do taktyki a do tego będzie miał wysoki kontrakt. Po prostu podsumowanie tego zarządu i talentu do transferów Abidala...

0

@Bulos11 Nie da się opierać gry tiki taką na ponad 30sto letnich Pique, Busquetsie, Rakiticiu i Suarezie. Do tego trzeba szybkich reakcji, przemieszczania się z piłką, presingu i przyspieszenia. To, że czasami jeszcze to zadziała to nie znaczy, że można tak grać cały sezon. Większość spotkań to bezsensowne klepanie i czasami coś wyjdzie. Albo trzeba wymienić pół składu albo zmienić taktykę

0

Znowu przegraliśmy wygrany mecz i znowu nic się nie stało...
Jakim k.. cudem Valverde i Bartek znaleźli się w Barcelonie?

6

Myślę, że od kwoty 750mln można zacząć negocjować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?