9

W ramach usług mogliby wszczepić jakiś mózg w pusty łeb Bartomeu

0

@kaamil1910 Obiecujący? Gościu ma 23 lata, a jak na razie miał dobrą połowę jednego sezonu. To jest dokładnie tak jak z Joviciem. Płacenie tak astronomicznej kwoty jest rozsądne w przypadku ukształtowanego zawodnika, który ma 2-3 dobre i stabilne sezony za sobą.

2

No i super. Płacić 100mln za piłkarza, który miał pół sezonu świetne a w drugiej połowie grał piach to trochę przesada. Werner był tańszy a strzelał około 20 bramek w lidze przez 3 sezony

1

Ciekawe czy zdąży powalczyć o pierwszy skład przed następną kontuzją

33

To procentowo prawie tyle ile bramek straciliśmy w ostatnim sezonie przez jego ospałość, straty i wrzucanie kolegów na konia.

0

Dlaczego operacja miałaby być niemożliwa finansowo? Przecież bartomeu zbiera na transfery i z chęcią dopłaci z 10mln żeby Umtiti odszedł z klubu

20

@PJ777 dla ciebie to dziwne, że trener kupuje piłkarza który mu pasuje do składu? Wg mnie to normalne i jeżeli chcemy coś jeszcze kiedyś wygrać to trener powinien rządzić transferami

1

Jak to co? Pójdzie za darmo, żeby ciąć pensje. Jeżeli sprzedamy kogoś za więcej niż 2mln to będzie cud

2

"Ich transfer jest uzależniony od sprzedaży przez Barcelonę zawodników" :-) Sprzedając zawodników po średnio 750k euro (Vidal i Rakitic łącznie za 1,5mln) może nam kadry nie wystarczyć żeby uzbierać to 40mln

0

@barpol11 Jeżeli Messi odejdzie to zostaniemy w ataku z Griezmannem, 18-letnim Fatim i grającym 100min na sezon Dembele. W pomocy nie mamy zawodnika, który miałby więcej niż 3-4 asysty na sezon. Nasza obrona jest właśnie na poziomie Elche jeżeli chodzi o grę defensywną. Jedyne co nas będzie ratować to bramkarz albo przeciwnik, który się nas przestraszy

0

Kalendarz kalendarzem ale cudem będzie jak znajdziemy się w top 4

10

Szkoda, że nie dopłacimy Sevilli z 10-20mln. To by się bardziej wpisywało w naszą politykę transferową

3

Messi na 99% odejdzie. Wolałbym żeby zakończył u nas karierę, ale jak nie chce to trzeba to uszanować. Jest niewielka szansa żeby na nim zarobić i dostać 2-3 w miarę dobrych graczy. Może i nie zastąpią oni Messiego ale zawsze lepsze to niż nic. No ale kretyn Bartomeu stwierdził, że lepie żeby odszedł za darmo pokłócony z klubem....

0

Busquets gra na poziomie max Ekstraklasy. Pique ma pół sezonu średnie a pół fatalne. Roberto jest co najwyżej średniakiem z przebłyskami a Alba mecze dobre przeplata fatalnymi

1

Szkoda, że to nie trener planuje jedenastkę tylko dyrekcja sportowa

1

@speed1 Pique i Busquets mogą się przydać co najwyżej do tarcia chrzanu

0

Szkoda, że nie zdążył ściągnąć Sara za darmo i dopiero nie odszedł

7

Złe podania ter Stegena wynikały głównie z tego, że nie miał do kogo podać, a dodatkowo stoperzy często wsadzali go na konia. Co on niby miał zrobić jeżeli Bayern spędził połowę meczu w naszym polu karnym?

0

@Andy83 W ilu akcjach miał szanse na obronę? 4-5 razy wjechali mu z piłką do bramki a przy pozostałych strzałach miał małe szanse na dobrą interwencję

1

Pique ma przed sobą lata gry :-) Ten człowiek jest co najmniej niedorozwinięty umysłowo. Pique i Busquets nie powinni od co najmniej kilku lat grać

0

@Pstryk po takim wpisie można stwierdzić, że nie za bardzo oglądasz mecze Barcy. W jaki sposób zawinił Ter Stegen? Bo w 5-6 bramkach nie miał szansy a to, że pare razy niecelnie wybił to wina obrony. Nie oczekuj od bramkarza, że jak będziesz do niego podawał kiedy w polu karnym jest 3-4 przeciwników i go pressują to on celnie wybije. Cały problem tego zespołu to zawodnicy po 30-stce. Pique, Busquets, Suarez, Alba... nadają się najwyżej do ekstraklasy albo do tarcia chrzanu

3

Jak dla mnie żeby coś się zmieniło to w klubie powinni zostać: MATS, Lenglet, De Jong, Puig, Fati, Trincao i Pedri a reszta do widzenia. Bo odejście 2-3 zawodników i przyjście jednego juniora nic nie zmieni

1

@Patry10 Mimo kryzysu można za Griezmanna, Dembele, Coutinho, Rakiticia, Busquetsa, Pique, Suareza... wyciągnąć jakieś 250-300mln i kupić 6-7 młodych piłkarzy po 30/40mln

2

@lukbed232 Pique (choć uważam tak samo jak ty) miał jeszcze parę przebłysków. A co można powiedzieć o Busquetsie? Facet jest od jakiś 2-3 lat na poziomie ekstraklasy i to jak ma szczyt formy

2

Nie oszukujmy się, i tak w przyszłym sezonie Pique, Busquets, Rakitic, Alba i Suarez będą grać w podstawowym składzie. Dojdzie 1-2 młodych piłkarzy i tak będzie wyglądać rewolucja. Jedyną szansą żeby mieć nadzieje na poprawę jest rozwiązanie kontraktów z tymi panami i dymisja całego zarządu

4

Tylko ktoś kto nie zna się na piłce liczył na coś więcej. Ta drużyna w obronie nie istnieje a w ataku 90% zależy od Messiego

2

Ten mecz na szczęście nie może się skończyć źle. Jak wygramy to super a jak przegramy to odejdzie Setien i Bartek nie ma już czego szukać w Barcelonie :-)

5

Pique nie był przygotowany na taką sytuację i nie należy go za to obwiniać... Zawodowy piłkarz z 15 letnim doświadczeniem, zarabiający > niż 10 mln za sezon nie był gotowy interweniować w 2 min spotkania. Rzeczywiście, od jakiś 3-4 sezonów królewna Pique coraz częściej nie jest gotowa. Jakby usiadł na ławce na miesiąc to byłby gotowy już w tunelu przed meczem

0

@Maniek9444 Tak. Jestem za produkcją, dystrybucją i masturbacją zgodnie z filmowym tekstem

7

Szkoda, że zarząd chce go wypchać za wszelką cenę bo dobrze się zapowiada. Staty ma za sezon jedne z lepszych wśród bocznych w całej lidze. No ale Bartek i te jego interesy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?