michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli każdy użytkownik dołoży się 10k euro to może go kupią
1
Ale gramy z Realem, ligowym średniakiem :-)
0
Od 70mln to się zacznie licytacja za De Ligta
1
A to on ma jakąś karierę?
3
Potrzebny bo nie dość, że jest ograny, dosyć młody i ma zadatki na dobrego piłkarza to praktycznie darmowy transfer. Rakieta, Busquets i Vidal mają 30stkę na karku i trzeba szukać zastępstwa. A co szkodzi sprowadzić piłkarza za 10mln, którego będzie można sprzedać od ręki za 30-40mln?
1
Dlatego odpuściłbym De Ligta bo skończy się na 100mln i 20mln za sezon a na to nas nie stać
0
Przy takiej gówno burzy na rynku transferowym nawet nie ma co się za niego zabierać. Jest wielu chętnych więc pewnie będzie licytacja, która skończy się na 100k a za 19-latka to za dużo. A z takim agentem to pewnie będzie chciał 20mln za sezon...
12
Trudne pytanie w tytule artykułu :-) Wiadomo, że gra słabo jeżeli nie łapie się do jedenastki średniej Valencji...
7
Piszcie kiedy Vermaelen jest zdrowy to będziecie mieli mniej roboty
3
Już wydajemy więcej na pensje niż 95% klubów ma w rocznym budżecie ale widzę, że zarządowi to nie przeszkadza. Plan to chyba przekroczenie miliarda euro na pensje do 2025r...
1
A masz dołożyć ze 150mln? Każdy z tych trzech to max 50mln a Tottenham jasno powiedział, że za mniej niż 200 nie sprzeda
2
Kreatywność nade wszystko...
7
A gdzie odpowiedź „kopnąć Pique w dupę”?
6
Ja to bym się zaczął zastanawiać nad jego sprzedażą np. do Chin bo ostatnio ma grę w piłkę w dup...
1
Nie jest młody bo ma już 25 lat więc powinien być już ukształtowanym piłkarzem.
2
Rafa rzeczywiście jest młody i potrzebuje minut... Jedyne czego mu trzeba to nowy klub bo nie jest ani młody ani dobry
0
Od dawna się zastanawiam jak ten klub ma lepiej funkcjonować jeżeli dalej stawiamy na Roberto w pomocy, Pique nie siada na ławce i nie ma konkurenta tak samo jak Suarez. Dopóki będą grały święte krowy, które nie mają presji na ławce i co roku są im podnoszone pensje i przedłużane kontrakty to cienko z naszą przyszłością
0
Roberto w pomocy i Pique w formie. Jeżeli wygramy to będzie cud
0
Problemem od zeszłego sezonu jest Pique. Do tego Suarez jest bez formy a Busquets i Rakitic grają raczej średnio. Można dodać próbę gry na siłę nie działającą od kilku lat tiki taką. Zatrudniamy trenerów bez wizji i osiągnięć, żeby czasem nie zmienili stylu gry, co byłoby dobre dla nas ale na to się nie zanosi...
2
Valverde i jego granie na czas przy prowadzeniu 1-0
0
Brawa dla Pique. Pierwsza bramka spacer po polu karnym i nic nie robienie a do tego "samobój"
1
No, bardzo się poprzewracało. Wymaganie kreatywnej gry z przeciętną drużyną to rzeczywiście za dużo dla nich...
12
kolejny mecz, który pokazał potencjał rafinhy i roberto w pomcy...
15
Bardzo kreatywna pomoc. Messi będzie musiał rozgrywać bo od Rafinhy ani Roberto podań do przodu wymagać nie można. W końcu jak niektórzy twierdzą to młodzi i perspektywiczni zawodnicy, do 30stki nauczą się grać na wysokim poziomie w pomocy
0
Najbardziej szkoda, że przygotowujemy się na granie w przyszłości Lengletem i Pique
0
Pique od dwóch sezonów potrafi tylko ręce rozkładać. Jak dla mnie to on gra tylko za nazwisko
0
Porto, Lyon i Club Brugge i będzie gitara
0
Wiadomo, że Valladolid zrobił to specjalnie licząc chociaż na 1 pkt. Komisja ligi powinna karać takie coś ujemnymi punktami to na 100% w każdym meczu murawa byłaby gotowa i nadająca się do gry
2
lepsze 4-4-2 niż sergi roberto jako pomocnik
2
Proponuję każdy mecz sezonu rozegrać w innym kraju. Jedyny warunek to odległość od Hiszpanii minimum 5000 km