0

Mierne Atletico? To Barca jest poniżej dna chyba

1

W sumie jak nie awansujemy do LM to może w końcu coś się zmieni w tym klubie

0

Roberto, Pique i Busquets będą grali regularnie dopóki ktoś ich z tego klubu nie wywali

11

Nie wiem jakiej przyszłości naszego klubu chcą osoby, dla których jedynym celem jest pozostanie Messiego. Może i jest jednym z najlepszych na świecie (najlepszy już na pewno nie jest), ale ma już 33 lata. Lepszy nie będzie a już widać, że jest coraz gorzej (choć i tak jest bardzo dobrym zawodnikiem). Jego zarobki niszczą budżet klubu, a wymagania nie pozwalają trenerom nic zrobić bez jego zgody. Wg was jak przyjdzie Xavi to nagle zaczniemy wygrywać mając w składzie Pique i Busquetsa. Ten klub potrzebuje gruntownej zmiany a nie kolesiostwa.

4

Niech mu zaproponują ze 30mln na sezon. To się będzie wpisywać w strategię upadłościową klubu. Do tego nowe umowy dla Busquetsa i Pique. Myślę, że tak po 15-20mln na sezon, na 5-10 lat

0

@burza1982 Jeżeli weźmiemy pod uwagę pesymistyczny scenariusz to 100-200 mln (pewnie tyle zechce Paryż) długu więcej do tych 1,4mld jakie mamy to rzeczywiście niewiele

0

@Greenalley Za Messiego zarobimy 0€, za Dembele 50-60mln to max, za Griezmanna 70-80. Biorąc pod uwagę, że w najbliższym czasie musimy spłacić 190mln długu to trzeba będzie jeszcze dołożyć z 50mln. Czyli rzeczywiście stać nas na Neymara, który by kosztował pewnie grubo ponad 100mln a do tego zależy mu tylko na kasie i nie za bardzo lubi Barce

0

@Krzyszt8f_xd Po pierwsze to nie fifa a po drugie to ten pan z Brazylii za to co zrobił przy odejściu z klubu powinien już tu nigdy nie zagrać

14

Trzeba się śpieszyć żeby zdążyć przed ogłoszeniem upadłości finansowej

1

Dopóki nie wymienimy całej obrony (oprócz Desta), to nie ma co liczyć na więcej niż miejsca 3-4 w lidze i max ćwierćfinał LM

0

Fajnie by było gdyby Pique i Busquets już w Barcy nie zagrali

0

My od 4 lat wszystko robimy dobrze

0

Z takim składem do Ligii Europy awansujemy

0

Dest był najlepsz w meczu z Realem dlatego w tym sezonie już nie zagra?

27

Dest za bardzo się wyróżniał dlatego siedzi na ławce

14

Po tym meczu zdecydowanie trzeba przedłużyć kontrakt Pique i Busquetsowi o jakieś 10 lat bo widać, że będą stanowić o sile obronnej druzyny

0

Karny dla Realu to zależy od interpretacji. Mógł go Lenglet za koszulkę nie ciągnąć. Najbardziej to szkoda sytuacji z Messim gdzie sędzia nawet nie zobaczył powtórki a tam na 100% był karny. To jest największy błąd Varu. Sędzia decyduje czy oglądać czy nie. Powinny być 2-3 prośby dla każdego trenera w meczu o sprawdzenie powtórki tak jak to jest w tenisie

1

W ataku to my jeszcze coś jesteśmy w stanie zrobić, ale obrona to dramat. Pique powinien nie przedłużać kontrakt a odejść z klubu. Lenglet to co najwyżej rezerwowy. Alba potrzebuje zmiennika. Bez 2 transferów klasowych obrońców my możemy się bić max o pierwszą czwórkę w lidze i o wyjście z 2 miejsca z grupy w LM

2

Pique odwdzięcza się za przedłużenie kontraktu

41

Koeman aleś ty mnie chłopie w tej chwili zaimponował

1

Sędzia wysłał go tam gdzie powinien być od 2 lat

0

@Mandriell Pique daje spokój w obronie. Chyba przeciwnikowi gwarantując mu 1-2 bramki na mecz. Widziałeś może wczorajsze spotkanie? Porusza się jak wóz z węglem. Niepotrzebnie fauluje i kryje nie tych zawodników których powinien. On co najwyżej może grać w 2 lidze chyba, że Barcelona zamierza walczyć o utrzymanie

2

Pique za dwa ostatnie sezony powinien dostać pensje Messiego i kontrakt do 2050r. W końcu jest przyszłością tego zespołu razem z rozwijającym się Busquetsem

19

Barcelona chciała minimum 16 mln za Rafinhę po czym oddaje go za darmo...

0

@MESSIah16 Lautaro jest tak samo dobry jak Jović

0

I my dopłacamy 100mln?

0

Dest i Depay i można zaczynać ligę

10

Chyba za 3,5 euro a nie 3,5mln

30

W Betisie jest nasz PO z największą ilością asyst wśród obrońców w lidze. Ale niestety zarząd jedyne co chce z nim zrobić to go sprzedać...

3



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?