michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mierne Atletico? To Barca jest poniżej dna chyba
1
W sumie jak nie awansujemy do LM to może w końcu coś się zmieni w tym klubie
0
Roberto, Pique i Busquets będą grali regularnie dopóki ktoś ich z tego klubu nie wywali
11
Nie wiem jakiej przyszłości naszego klubu chcą osoby, dla których jedynym celem jest pozostanie Messiego. Może i jest jednym z najlepszych na świecie (najlepszy już na pewno nie jest), ale ma już 33 lata. Lepszy nie będzie a już widać, że jest coraz gorzej (choć i tak jest bardzo dobrym zawodnikiem). Jego zarobki niszczą budżet klubu, a wymagania nie pozwalają trenerom nic zrobić bez jego zgody. Wg was jak przyjdzie Xavi to nagle zaczniemy wygrywać mając w składzie Pique i Busquetsa. Ten klub potrzebuje gruntownej zmiany a nie kolesiostwa.
4
Niech mu zaproponują ze 30mln na sezon. To się będzie wpisywać w strategię upadłościową klubu. Do tego nowe umowy dla Busquetsa i Pique. Myślę, że tak po 15-20mln na sezon, na 5-10 lat
0
@burza1982 Jeżeli weźmiemy pod uwagę pesymistyczny scenariusz to 100-200 mln (pewnie tyle zechce Paryż) długu więcej do tych 1,4mld jakie mamy to rzeczywiście niewiele
0
@Greenalley Za Messiego zarobimy 0€, za Dembele 50-60mln to max, za Griezmanna 70-80. Biorąc pod uwagę, że w najbliższym czasie musimy spłacić 190mln długu to trzeba będzie jeszcze dołożyć z 50mln. Czyli rzeczywiście stać nas na Neymara, który by kosztował pewnie grubo ponad 100mln a do tego zależy mu tylko na kasie i nie za bardzo lubi Barce
0
@Krzyszt8f_xd Po pierwsze to nie fifa a po drugie to ten pan z Brazylii za to co zrobił przy odejściu z klubu powinien już tu nigdy nie zagrać
14
Trzeba się śpieszyć żeby zdążyć przed ogłoszeniem upadłości finansowej
1
Dopóki nie wymienimy całej obrony (oprócz Desta), to nie ma co liczyć na więcej niż miejsca 3-4 w lidze i max ćwierćfinał LM
0
Fajnie by było gdyby Pique i Busquets już w Barcy nie zagrali
0
My od 4 lat wszystko robimy dobrze
0
Z takim składem do Ligii Europy awansujemy
0
Dest był najlepsz w meczu z Realem dlatego w tym sezonie już nie zagra?
27
Dest za bardzo się wyróżniał dlatego siedzi na ławce
14
Po tym meczu zdecydowanie trzeba przedłużyć kontrakt Pique i Busquetsowi o jakieś 10 lat bo widać, że będą stanowić o sile obronnej druzyny
0
Karny dla Realu to zależy od interpretacji. Mógł go Lenglet za koszulkę nie ciągnąć. Najbardziej to szkoda sytuacji z Messim gdzie sędzia nawet nie zobaczył powtórki a tam na 100% był karny. To jest największy błąd Varu. Sędzia decyduje czy oglądać czy nie. Powinny być 2-3 prośby dla każdego trenera w meczu o sprawdzenie powtórki tak jak to jest w tenisie
1
W ataku to my jeszcze coś jesteśmy w stanie zrobić, ale obrona to dramat. Pique powinien nie przedłużać kontrakt a odejść z klubu. Lenglet to co najwyżej rezerwowy. Alba potrzebuje zmiennika. Bez 2 transferów klasowych obrońców my możemy się bić max o pierwszą czwórkę w lidze i o wyjście z 2 miejsca z grupy w LM
2
Pique odwdzięcza się za przedłużenie kontraktu
41
Koeman aleś ty mnie chłopie w tej chwili zaimponował
1
Sędzia wysłał go tam gdzie powinien być od 2 lat
0
@Mandriell Pique daje spokój w obronie. Chyba przeciwnikowi gwarantując mu 1-2 bramki na mecz. Widziałeś może wczorajsze spotkanie? Porusza się jak wóz z węglem. Niepotrzebnie fauluje i kryje nie tych zawodników których powinien. On co najwyżej może grać w 2 lidze chyba, że Barcelona zamierza walczyć o utrzymanie
2
Pique za dwa ostatnie sezony powinien dostać pensje Messiego i kontrakt do 2050r. W końcu jest przyszłością tego zespołu razem z rozwijającym się Busquetsem
19
Barcelona chciała minimum 16 mln za Rafinhę po czym oddaje go za darmo...
0
@MESSIah16 Lautaro jest tak samo dobry jak Jović
0
I my dopłacamy 100mln?
0
Dest i Depay i można zaczynać ligę
10
Chyba za 3,5 euro a nie 3,5mln
30
W Betisie jest nasz PO z największą ilością asyst wśród obrońców w lidze. Ale niestety zarząd jedyne co chce z nim zrobić to go sprzedać...
3