michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny Douglas do kolekcji. Jego statystyki w słabej lidze brazylijskiej znacznie odbiegają od przeciętnych "talentów" ze Europy i do tego już ma 21 lat. Jak dla mnie to będzie na 99% stracone 40mln.
0
kaleka vidal wszedł na boisko
0
będzie to co zawsze z chelsea, zacznie się murowanie bramki
0
Postawa Getafe żenująca ale skuteczna. Nic innego o tym spotkaniu powiedzieć nie można.
42
Mam nadzieję, że z Coutinho nie będzie tego samego co było z Fabregasem. Grał na nie swojej pozycji i w końcu zdecydował się odejść. On powinien grać na LS albo ŚPO bo widać, że na PP się męczy i nie pokazuje swojego potencjału
1
Zarząd Barcy jest chyba jakiś upośledzony. Nie potrafią sprzedać piłkarzy tylko wszystkich po kolei oddają na bezsensowne wypożyczenia. Real za Turana, Deulofeu i Rafinię zarobiłby spokojnie 75mln a my jedyne co zrobimy to zaoszczędzimy na pensjach. Jeżeli chodzi o robienie interesów to jesteśmy głęboko w d.. za całą europejską czołówką
2
Jeżeli do nas trafi, to z miejsca powinien dostać klauzulę 150mln żeby potem problemów nie było
17
Ostatnie zdanie w pełni uzasadnia dlaczego wg mnie Pele nie jest najlepszym piłkarzem w historii. To, że zdobył 3 razy mistrzostwo świata w czasach gdy po prostu reprezentacja Brazylii nie miała praktycznie żadnego rywala nie świadczy wcale o byciu naj w obliczu takich piłkarzy jak Messi, Ronaldo czy Maradona. On całą karierę grał w lidze ogórkowej i strzelił niewiele więcej bramek niż ww piłkarze. Może i był gwiazdą 3 mistrzostw i strzelił nieoficjalnie ponad 1000 bramek ale moim zdaniem nie znajduje się nawet w pierwszej 5 najlepszych zawodników w historii. Ale to tylko moje zdanie...
0
Patrząc na to jaką formę prezentuje w ostatnich miesiącach to bym się nad tym bardzo zastanowił. Trzeba mu dać do myślenia, obniżyć pensję albo zagrozić sprzedażą to może zacznie grać. A nie, kolejny z niebotyczną pensją która będzie obowiązywać do 40-stki
1
Jeżeli Semedo ma grać okazyjnie to lepiej niech go sprzedadzą bo marnują mu karierę
0
Po co nam kolejny piłkarz uzdolniony tak jak Douglas? Gdyby miał talent chociaż na miarę ekstraklasy to już powinien grać od dawna w Europie. Jeżeli ktoś nie wie jaki jest poziom gry w obronie w Ameryce południowej to 1000 goli Pelego powinno mu to uświadomić
0
Widzę, że Semedo się będzie marnował w tym sezonie
1
Trzeba jak najszybciej znaleźć następcę dla Pique to może w końcu się obudzi
0
Najgorszy to był Pique, który tak jak stwierdził komentator, gra w chwili obecnej za nazwisko. Żeby przemyśleć swoją postawę powinien kilka spotkań spędzić na ławce albo na trybunach
1
Jedyne co jest ciekawe to ile my dopłacimy
0
Pique na chwilę obecną przegrywa pojedynki główkowe z zawodnikami którzy mają 180 cm wzrostu
0
once de gala to chyba bez Pique, bo lepszy na tą chwilę jest każdy z naszych stoperów
0
Vidal prezentuje poziom Deulofeu, czyli kompletne zero
9
Semedo chyba ma dostać informację, że sobie u nas w klubie nie pogra mimo iż jest naszym najlepszym Po
81
Juventus we wtorek zweryfikuje formę naszej drużyny a szczególnie obrony
0
Nie wszystkie drużyny są zadowolone z 4 miejsca i muszą czasami więcej zapłacić
0
I tak u nas w zespole tylko Iniesta potrafi mieć asystę z pomocników więc nic nie tracimy
13
To jest pokłosie rządów idiotów od kilku lat. Kupujemy starych piłkarzy bez perspektyw, dajemy im wysokie kontrakty i dziwimy się, że nie chcą odchodzić. Mathieu- zmarnowane jakieś 30 mln euro razem z pensją, Douglas- piłkarz o potencjale B-klasy albo okręgówki dostaje 2mln na sezon, Turan- niby grał dobrze ale w ogóle nie pasował do stylu, powinien być sprzedany po roku a stracimy na nim jakieś 40mln o ile go sprzedamy kiedyś. Kolejny, Andre Gomes- grał przeciętnie w średniaku ligowym, płacimy za niego 40 mln. Teraz będzie problem żeby odszedł za 25. W ciągu 2-3 lat straciliśmy 100-120 mln zamiast wydać na 5-6 młodych piłkarzy i wzmocnić La Masie która ma widocznie jakiś kryzys obecnie. No ale w zarządzie raczej nikt mózgu nie ma i na chwilę obecną mamy dobry ale bardzo stary skład bez jakiegokolwiek obiecującego zmiennika ( Rafinha i Suarez gdyby mieli coś osiągnąć byłoby to już widać a teraz to grają na poziomie max Barcy B). Trochę szkoda bo szykują się długie lata posuchy bo skład ze średnią 30 lat przyszłości nie ma...
56
Informacja dnia to fakt, że Vermaelen zagrał mecz i nie doznał kontuzji! :-)
1
Powinni napisać "Barcelona rezygnuje z zarządu"
12
Robiąc takie statystyki można wywnioskować, że drużyny z budżetem > 200mln euro częściej wygrywają puchary
0
Czyli zostaniemy z ręką w nocniku. Liverpool Coutinho nie sprzeda, bo nie kupił zastępcy, więc po ptokach. Lemar też nie dla nas. Zostaje Di Maria, którego P$G sprzeda albo nas wydyma i nawet Pucharu Króla nie wygramy
0
Brać i dziękować. Na chwilę obecną nic więcej niż z Bojana z niego nie będzie
3
wracamy do "złotych" czasów Taty Martino
1
Zapewne dostanie klauzulę 150-200 min i za rok odejdzie