2

On jest tak dobry, że nikogo nie stać :-)

0

on się nie nadaje do profesjonalnej piłki na chwilę obecną

0

Biorąc pod uwagę tych, których nie wymieniliście to jest jakieś 10% szans, że się sprawdzi

0

Sprzedać Paulinho, dołożyć 60mln i Rafinhe i uzbiera się na Milinkovica

2

Lazio chce za niego 150mln wiec raczej 140mln + Gomes (bo taka jest jego realna cena)

3

Jak szuka pracy to sezon zbieractwa się zaczął, czereśnie itp czekają

0

Gdyby tak było to Rakitic błąkałby się po wypożyczeniach

0

Środek tabeli to miejsca raczej 8-12 ale może jeszcze na matematyce nie przerabiałeś. A to, że grali w tych klubach na poziomie co najwyżej średnim nic nie znaczy. Jako ofensywni pomocnicy po ile mieli asyst i bramek w sezonie? Może jakby liczyć staty razem to dobry piłkarz by się z tego zrobił, ale na pewno nie ktoś kto ma grać w klubie top 5-10 Europy...

5

Ani on ani Denis nie prezentują poziomu nawet średniaka La Liga a młodość mają za sobą. Teraz to oni powinni mieć realny wpływ na grę a nie liczyć, że trener z litości da im szansę nr 150 na udowodnienie umiejętności. Jak dla mnie to jeden i drugi na sprzedaż.

0

Jestem jak najbardziej na tak, ale kto dołoży do tych 100mln z Griezmanna lub Eriksena kolejne 75? Bo Lazio za mniej niż 150-175 go nie puści

5

Gdyby Liverpool miał na bramce ręcznik zamiast szmaty to mógłby powalczyć

2

Yery Mina zagrał w 1,5 spotkania i jego przyszłość jest niewiadoma a Denis Suarez, Andre Gomes i Aleixs Vidal zagrali po 20-30 fatalnych spotkań i dalej mają pewne miejsce na ławce albo w składzie...

0

Na dzisiejsze standardy są już raczej piłkarzami nierozwojowymi. Tym bardziej, że musieliby mieć super wzrost formy i umiejętności żeby być na poziomie zadowalającym

1

Ten mecz jest ostatecznym potwierdzeniem, że Andre Gomes, Denis Suarez i Aleix Vidal powinni opuścić Barcelonę w trybie natychmiastowym. Prezentują poziom 2 ligi a nie drużyny która ma walczyć o puchary w każdym sezonie...

1

Gomes i Suarez są obecnie na poziomie Legi albo Jagieloni...

0

Zdecydowanie, jeden i drugi mają mniej niż 170cm wzrostu i siłę piątoklasisty. Na śpd musi grać ktoś nie do przejścia, z dobrymi warunkami fizycznymi a nie "knypek" który czasami potrafi odbierać piłkę

2

Iniesta to przyszłość tej drużyny więc musi się zgrywać z kolegami a do tego zmusza Coutinho do nauki gry na mniej lubianej pozycji. Same pozytywy

4

Żenada to jedyne co można powiedzieć o składzie

0

Największy problemem jest to, że my nie potrafimy sprzedać nikogo. Nawet słabiaków typu Vidal i Gomes. Zamiast w ich miejsce sprowadzić jakiś piłkarzy 18-20 lat to trzymamy takie beztalencia...

4

Oglądam Barcę od 2003 roku i to jest jedno z najgorszych spotkań z tych 15 lat

0

Na chwilę obecną szanse Realu na wygranie Ligi Mistrzów wzrosły z 95 do 100%

3

Niech Roma awansuje bo my z taką grą na półfinał nie zasługujemy

1

iniesta gra jedno z najbardziej żenujących spotkań w całej karierze

0

a trzeba było iść za przeczuciem i postawić 200zł na romę

0

Gramy dokładnie jak PSG rok temu, za wszelką cenę chcemy przegrać...

2

Moim zdaniem chcą przedłużyć z nim kontrakt, żeby móc go jeszcze wypożyczać przez najbliższe 10-15 sezonów i opłacać jego pensję. Tak jak w przypadku 95% piłkarzy których "pozbyliśmy się" ostatnio. Real zarabia na wszystkich a my prowadzimy wypożyczalnię...

1

Trzeba wziąć pod uwagę, że Atletico ma 24 bramki mniej strzelone niż my bo bronią całą drużyną i w mniejszy sposób narażają Oblaka na groźne strzały. Jak dla mnie to Ter Stegen jest odrobinę lepszy

1

Rzut karny dla Las Palmas był, nie ma co się oszukiwać bo to zależało tylko od interpretacji sędziego. Szkoda tylko, że jak piłkarz gospodarzy zagrał ręką dużo bardziej ewidentnie to nie użył gwizdka, tak samo jak za zagranie bramkarza za polem karnym. Nie wspominając o 2-3 czerwonych które spokojnie mógł pokazać zespołowi z kanarów. No ale do żenującego poziomu sędziów który wypacza wiele spotkań już się przyzwyczailiśmy

1

Jedyne co można powiedzieć po tym meczu to to, że Lahoz to idiota

1

Kolejny Douglas do kolekcji. Jego statystyki w słabej lidze brazylijskiej znacznie odbiegają od przeciętnych "talentów" ze Europy i do tego już ma 21 lat. Jak dla mnie to będzie na 99% stracone 40mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?