1

Chyba zaliczymy najgorszy presezon w historii

1

Ciekawe czy to stanie obrony na 5 metrze to część taktyki?

1

Po tym meczu można stwierdzić tylko jedno, że z młodych zawodników do pierwszego składu nadaje się tylko Sandro i ewentualnie Samper. Reszta powinna jeszcze się ograć bo trochę jednak odstają od pierwszej drużyny

0

Ponoć Wenger chce wpłacić klauzulę za Sampera (12 mln)

0

W końcu jakieś porządne sparingi

3

35 mln za 28 letniego piłkarza, który jest raczej średnim rozgrywającym to trochę przesada. Lepiej było kupić Eriksena albo Kovacicia. Oni przynajmniej są młodzi

9

Proponuję 4 lata bez transferów

0

na 100%, w końcu Reus gra w Primera Division

18

Zdecydowanie lepiej kupić Eriksena albo Coutinho. Ich transfer kosztowałby około 30mln a bardziej pasują profilem do naszej drużyny ( lepiej rozgrywają).

10

Pele i jego śmieszne 1000 bramek w bambusowej lidze. Rozumiem, że zdobywał mistrzostwo świata i był gwiazdą swojej reprezentacji przez wiele lat ale czy to pozwala nazywać go najlepszym piłkarzem w historii? W jego czasach w przeciętnym meczu padało 5-6 bramek a gra w obronie praktycznie nie istniała. Maradona mimo tego, że grał w prawie tym samym okresie występował chociaż w europejskich ligach. A Messi? Nie ma ich co do niego porównywać. Może i nie odcisnął takiego piętna na swojej reprezentacji ale biorąc pod uwagę ilość bramek jaką strzela i ile razy rozstrzyga mecze w tak trudnych dla napastników czasach bez większego zastanowienia pozwala nazwać go najlepszym w historii. A po nim jest Cristiano Ronaldo, na następnych miejscach być może Pele i Maradona

2

Ja oddałbym go do Interu razem z Montoyą a niech do nas przyjdzie Kovacic

1

Obserwując kilka ostatnich meczów Pedro można stwierdzić, że na chwilę obecną jest na poziomie 2 ligi i nie nadaje się do naszej drużyny. Niektórzy napiszą, że ma chwilowo słabszą formę, ale niech się zastanowią kiedy Pedro zagrał 2-3 dobre mecze z rzędu. 2-3 lata temu? To się nie godzi w takiej drużynie

0

Jedyne co się ciśnie na usta to żenujący poziom naszych rozgrywających. Zarząd zamiast skupiać się na kupnie Pogby (do którego osobiście nic nie mam) powinien pomyśleć o kimś kto będzie wykonywał ostatnie podanie i uspokoi naszą grę w środku. Bo z taką pomocą to z wielkim szczęściem wygramy może Puchar Króla, bo o lidze i LM możemy zapomnieć

0

Wszyscy tak chcecie Pogbę ale właściwie to nie wiem jaką waszym zdaniem miałby on pełnić rolę? Bo rozgrywającym to on za dobrym nie jest a właśnie takiego piłkarza nam trzeba. Wolałbym za miast niego De Bruyne'a albo Eriksena

0

Zawiesili nam bana na transfery!!!!!!!!!

0

Veratti jest bardziej defensywnym pomocnikiem niż ofensywnym a i statystyki ma raczej kiepskie

0

Zamiast ładować 100 mln na Pogbę kupiłbym De Bruyne'a za 50 mln, który jest piłkarzem o wiele bardziej kreatywnym a takiego nam potrzeba. Przede wszystkim przemawiają za nim statystyki, bo na obecną chwilę jest najlepiej asystującym piłkarzem w Europie

11

Bardziej od Pogby wolałbym De Bruyne'a. Jest bardziej kreatywny, szybszy i przemawiają za nim statystyki. A nam właśnie potrzeba rozgrywającego z ostatnim podaniem, a patrząc na to:24 asysty w 38 meczach to na teraz nie ma pomocnika, który bardziej by do nas pasował

1

Ciekawe czy chociaż widziałeś jak gra, że tak o nim mówisz. Po pierwsze to nie siedzi cały czas na ławie no rozegrał prawie wszystkie mecze i to w podstawowym składzie. A poza tym, to na chwilę obecną jest lepszy niż Rafinha a do tego dużo silniejszy i szybszy. Jeżeli można oceniać w tym sezonie pozytywnie jakiegoś piłkarza Interu to właśnie jego.

0

A ci zawodnicy nie są warci 200 mln chyba, że tak samo jak Pogba z pensjami

1

Mimo, że Pogba jest bardzo dobry i młody to za te 200 mln można kupić 3-4 porządnych i przyszłościowych zawodników np. Eriksena, De Bruyne'a albo Calhanoglu i jakiś obrońców np. De Sciglio i Laporte'a

0

Widziałem, ale to nie zmienia faktu, że Messi nie powinien być zawodnikiem meczu. Gdyby rozstrzygnął dwumecz strzelając karnego to jak najbardziej, ale pomylił się w najważniejszym momencie

6

Gdyby Messi strzelił karnego to mógłby zostać zawodnikiem meczu, ale w takiej sytuacji to trochę naciągane. Niby ciągnął drużynę do przodu ale to Suarez zadecydował o zwycięstwie i dlatego to on powinien być zawodnikiem meczu

0

Ciekawe za co Busquets dostał 3,5

2

Dzięki Alvesowi przegraliśmy mecz a on dostaje jedną z najlepszych ocen, trochę to śmieszne i żenujące. Wystawiacie mu taką ocenę tylko dlatego, że my użytkownicy już go wystarczająco skrytykowaliśmy?

0

Już teraz widać po co został kupiony Mathieu. Dzięki niemu Bartra ma szanse się ''rozwijać"

0

My chyba powinniśmy sprzedać Mathieu dla dobra Bartry

34

To nie jest fifa 15

0

Rakitić też grał w ligowym średniaku, a jednak go kupiliśmy. Widać, że nie oglądasz Bundesligi. Bender jest podstawowym i najlepszym pomocnikiem w klubie który gra regularnie w europejskich pucharach. A do tego jest młody i już doświadczony, więc wprowadziłby większą rywalizację w naszej linii pomocy i poszerzyłby kadrę co w walce na tylu frontach jest bardzo istotne

0

Alves wyciąga średnio hat-tricka na mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?