michal1899
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba zaliczymy najgorszy presezon w historii
1
Ciekawe czy to stanie obrony na 5 metrze to część taktyki?
1
Po tym meczu można stwierdzić tylko jedno, że z młodych zawodników do pierwszego składu nadaje się tylko Sandro i ewentualnie Samper. Reszta powinna jeszcze się ograć bo trochę jednak odstają od pierwszej drużyny
0
Ponoć Wenger chce wpłacić klauzulę za Sampera (12 mln)
0
W końcu jakieś porządne sparingi
3
35 mln za 28 letniego piłkarza, który jest raczej średnim rozgrywającym to trochę przesada. Lepiej było kupić Eriksena albo Kovacicia. Oni przynajmniej są młodzi
9
Proponuję 4 lata bez transferów
0
na 100%, w końcu Reus gra w Primera Division
18
Zdecydowanie lepiej kupić Eriksena albo Coutinho. Ich transfer kosztowałby około 30mln a bardziej pasują profilem do naszej drużyny ( lepiej rozgrywają).
10
Pele i jego śmieszne 1000 bramek w bambusowej lidze. Rozumiem, że zdobywał mistrzostwo świata i był gwiazdą swojej reprezentacji przez wiele lat ale czy to pozwala nazywać go najlepszym piłkarzem w historii? W jego czasach w przeciętnym meczu padało 5-6 bramek a gra w obronie praktycznie nie istniała. Maradona mimo tego, że grał w prawie tym samym okresie występował chociaż w europejskich ligach. A Messi? Nie ma ich co do niego porównywać. Może i nie odcisnął takiego piętna na swojej reprezentacji ale biorąc pod uwagę ilość bramek jaką strzela i ile razy rozstrzyga mecze w tak trudnych dla napastników czasach bez większego zastanowienia pozwala nazwać go najlepszym w historii. A po nim jest Cristiano Ronaldo, na następnych miejscach być może Pele i Maradona
2
Ja oddałbym go do Interu razem z Montoyą a niech do nas przyjdzie Kovacic
1
Obserwując kilka ostatnich meczów Pedro można stwierdzić, że na chwilę obecną jest na poziomie 2 ligi i nie nadaje się do naszej drużyny. Niektórzy napiszą, że ma chwilowo słabszą formę, ale niech się zastanowią kiedy Pedro zagrał 2-3 dobre mecze z rzędu. 2-3 lata temu? To się nie godzi w takiej drużynie
0
Jedyne co się ciśnie na usta to żenujący poziom naszych rozgrywających. Zarząd zamiast skupiać się na kupnie Pogby (do którego osobiście nic nie mam) powinien pomyśleć o kimś kto będzie wykonywał ostatnie podanie i uspokoi naszą grę w środku. Bo z taką pomocą to z wielkim szczęściem wygramy może Puchar Króla, bo o lidze i LM możemy zapomnieć
0
Wszyscy tak chcecie Pogbę ale właściwie to nie wiem jaką waszym zdaniem miałby on pełnić rolę? Bo rozgrywającym to on za dobrym nie jest a właśnie takiego piłkarza nam trzeba. Wolałbym za miast niego De Bruyne'a albo Eriksena
0
Zawiesili nam bana na transfery!!!!!!!!!
0
Veratti jest bardziej defensywnym pomocnikiem niż ofensywnym a i statystyki ma raczej kiepskie
0
Zamiast ładować 100 mln na Pogbę kupiłbym De Bruyne'a za 50 mln, który jest piłkarzem o wiele bardziej kreatywnym a takiego nam potrzeba. Przede wszystkim przemawiają za nim statystyki, bo na obecną chwilę jest najlepiej asystującym piłkarzem w Europie
11
Bardziej od Pogby wolałbym De Bruyne'a. Jest bardziej kreatywny, szybszy i przemawiają za nim statystyki. A nam właśnie potrzeba rozgrywającego z ostatnim podaniem, a patrząc na to:24 asysty w 38 meczach to na teraz nie ma pomocnika, który bardziej by do nas pasował
1
Ciekawe czy chociaż widziałeś jak gra, że tak o nim mówisz. Po pierwsze to nie siedzi cały czas na ławie no rozegrał prawie wszystkie mecze i to w podstawowym składzie. A poza tym, to na chwilę obecną jest lepszy niż Rafinha a do tego dużo silniejszy i szybszy. Jeżeli można oceniać w tym sezonie pozytywnie jakiegoś piłkarza Interu to właśnie jego.
0
A ci zawodnicy nie są warci 200 mln chyba, że tak samo jak Pogba z pensjami
1
Mimo, że Pogba jest bardzo dobry i młody to za te 200 mln można kupić 3-4 porządnych i przyszłościowych zawodników np. Eriksena, De Bruyne'a albo Calhanoglu i jakiś obrońców np. De Sciglio i Laporte'a
0
Widziałem, ale to nie zmienia faktu, że Messi nie powinien być zawodnikiem meczu. Gdyby rozstrzygnął dwumecz strzelając karnego to jak najbardziej, ale pomylił się w najważniejszym momencie
6
Gdyby Messi strzelił karnego to mógłby zostać zawodnikiem meczu, ale w takiej sytuacji to trochę naciągane. Niby ciągnął drużynę do przodu ale to Suarez zadecydował o zwycięstwie i dlatego to on powinien być zawodnikiem meczu
0
Ciekawe za co Busquets dostał 3,5
2
Dzięki Alvesowi przegraliśmy mecz a on dostaje jedną z najlepszych ocen, trochę to śmieszne i żenujące. Wystawiacie mu taką ocenę tylko dlatego, że my użytkownicy już go wystarczająco skrytykowaliśmy?
0
Już teraz widać po co został kupiony Mathieu. Dzięki niemu Bartra ma szanse się ''rozwijać"
0
My chyba powinniśmy sprzedać Mathieu dla dobra Bartry
34
To nie jest fifa 15
0
Rakitić też grał w ligowym średniaku, a jednak go kupiliśmy. Widać, że nie oglądasz Bundesligi. Bender jest podstawowym i najlepszym pomocnikiem w klubie który gra regularnie w europejskich pucharach. A do tego jest młody i już doświadczony, więc wprowadziłby większą rywalizację w naszej linii pomocy i poszerzyłby kadrę co w walce na tylu frontach jest bardzo istotne
0
Alves wyciąga średnio hat-tricka na mecz