michcioz1
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Widać że chciał popisać sie przed swoja kobieta "
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
denis suarez gra dzis niesamowity mecz
5
po co vidal dostaje szanse na gre ? jest beznadziejny
0
to bedzie ten meczy czy nie ?
4
Leo stosuje pressing w momencie gdy wie że może tym sprawić zagrożenie dla przeciwnika a nie głupio latać na boisku bez myślenia
0
Poprostu oszczędzał się na przyszłe spotkania. Po co miałby z girona dawać z siebie 100 %
4
Zwykle nie ogladam meczow realu madryt ale dzis sie zdazylo i real traci u siebie 3 pkt .Chyba zaczne ich czesciej ogladac
0
Ide na 5 minut do toalety
1
Juz tak glodnego messiego dawno nie widzialem
0
Nie wiem czy można sobie wymarzyć lepszy mecz. Poezja
0
lul ?
xddddd
1
dembele jakie przyspiszenie dzik !!
0
Suarez cos sie zablokowal
0
tak porywajacego meczu argentyny dawno nie oglądałem :)
1
Di Maria kompletne zeroooooooo az szkoda gadac
0
Gdzie jestes lucho moj przyjacielu
0
Neymar jeszcze bedzie zalowal oj bedzie
1
Neymar Neymarem a ja dalej sie zastanawiam co robi vidal w tym meczu
2
Takiej pajacerki to juz dawno nie bylo, ale nie Ney robi sobie co chce skończy w PSG jak Ronaldinho kiedy odchodzil z Barcy tego jestem pewien
1
Barca gra naprawde dobrze aż miło sie to ogląda :)
0
neymar poprostu poezja
1
Mascherano razem ze wszystkimi cos pieknego !
1
neymar pajacyk
0
Rakieta dzisiaj zaimponowal
2
Tak szczerze to przy ostatnim golu mecz wygral nam sergi roberto chlopak ma gaz w koncowce
0
jezus maria zawal to gomes !
1
wreszcie to zero zchodzi z boiska
0
Andre gomes na boisku i gramy w 10
9
Dobrze sie czujesz ?