0

"Widać że chciał popisać sie przed swoja kobieta "

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

denis suarez gra dzis niesamowity mecz

5

po co vidal dostaje szanse na gre ? jest beznadziejny

0

to bedzie ten meczy czy nie ?

4

Leo stosuje pressing w momencie gdy wie że może tym sprawić zagrożenie dla przeciwnika a nie głupio latać na boisku bez myślenia

0

Poprostu oszczędzał się na przyszłe spotkania. Po co miałby z girona dawać z siebie 100 %

4

Zwykle nie ogladam meczow realu madryt ale dzis sie zdazylo i real traci u siebie 3 pkt .Chyba zaczne ich czesciej ogladac

0

Ide na 5 minut do toalety

1

Juz tak glodnego messiego dawno nie widzialem

0

Nie wiem czy można sobie wymarzyć lepszy mecz. Poezja

0

lul ?
xddddd

1

dembele jakie przyspiszenie dzik !!

0

Suarez cos sie zablokowal

0

tak porywajacego meczu argentyny dawno nie oglądałem :)

1

Di Maria kompletne zeroooooooo az szkoda gadac

0

Gdzie jestes lucho moj przyjacielu

0

Neymar jeszcze bedzie zalowal oj bedzie

1

Neymar Neymarem a ja dalej sie zastanawiam co robi vidal w tym meczu

2

Takiej pajacerki to juz dawno nie bylo, ale nie Ney robi sobie co chce skończy w PSG jak Ronaldinho kiedy odchodzil z Barcy tego jestem pewien

1

Barca gra naprawde dobrze aż miło sie to ogląda :)

0

neymar poprostu poezja

1

Mascherano razem ze wszystkimi cos pieknego !

1

neymar pajacyk

0

Rakieta dzisiaj zaimponowal

2

Tak szczerze to przy ostatnim golu mecz wygral nam sergi roberto chlopak ma gaz w koncowce

0

jezus maria zawal to gomes !

1

wreszcie to zero zchodzi z boiska

0

Andre gomes na boisku i gramy w 10

9

Dobrze sie czujesz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?