0

Ten mecz przejdzie do historii...

2

Ale zawalił rogala cud miód elegancja francja

6

Przy takich meczach wyczekuje placz na realmadryt.pl i nie wiem jak wy , ale mi to sprawia dużą przyjemność:D

0

No i elegancko...

1

gdy Messi wykonywał rzut karny ze zbliżonego miejsca, co wcześniej Neymar, jednak tym razem Argentyńczyk koncertowo skiksował?????????????

0

koniec meczu dziekuje dobranoc

1

Leo Messi jest Leo Messi !!!!!!!

0

Komentarz usunięty

1

Zdobywałby lepsze

7

Komentarz usunięty

5

hahahahaahahahahhahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahahahaahhaahahahhahaahahahahahahahahahahahahah.................... ha XD

5

Ronaldo płakał jak grał....

22

Was też tak wkurwiał Pedro?

1

Messi zasługuje na ocene ponad skalą!!!!!

0

Trzeba przyznać że będzie się działo!

2

Messi oddaje hat tricka . Wielki człowiek!!!!

0

Mimo tego przydała by się jakaś przerwa

0

Kto to mess ?

2

Jak masz cos takiego wypisywać to lepiej wogóle nic nie pisz....

1

To sie ceni....

0

potwierdzam bardzo dobra strona :)

0

Widać że leo jest naprawde w dobrej formie:)

0

Oby utrzymali tą dobrą formę.

0

Noi to mi sie podoba !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?