michcioz1
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co lucho widzi w tym gomesie ale co ja tam moge wiedzec ...
1
Moim zdaniem Unzue bylby bardzo dobrym trenerem i nie widze puki co lepszej opcji
0
andre gomes jest totalnie useless sprzedac chocby za darmo
2
Tym golem wygrales wszystko juz nigdy w ciebie nie zwatpie!!!
1
Awsasdfwehetdrejhtetfghehrehtrhrth to wszystko wyjasnia
0
Juz sprzedaja Marca .... wes wyjdz
0
takkkkkkkkkkkkkkkkk
0
jak dreptał to prawie zawału dostałem
0
Czysta poezja co tu duzo mowić ....
1
Czlowieku zastanow sie co ty piszesz .Wstyd mi za takich ludzi jak ty
0
Pieprzony autobus
0
Jedyne co messi moze zrobic to samotny rajd pojechac 2 i 3 i podac na slepo liczac ze jakas sierota bedzie w polu karnym i dobije. Kompletne zero zgrania argentyny i messi ktory sam nie jest w stanie nic zrobic.
0
Sam messi gry nie wygra ...
43
Król messi zastal Barcelone drewniana a zostawił murowaną
1
punkty w turbo kozaku by dostal przynajmniej ...
3
Ja bym juz sprzedawał
0
To obrażac pilkarzy mozna a juz sie bronic to nie ? Zalosne....
6
Brawo wracaj xddddddd
1
messi czy strzela czy podaje i tak zawsze jest decydujacy :D
0
To niech teraz poćwiczy nad dryblingiem
2
Gdyby wrócił jego stary drybling wtedy trofeów mu nikt nie odbierze
0
Ten drybling to nie to co teraz
1
Z roku na rok messi coraz bardziej się cofa coraz bardziej korzysta z podań niz swojego magicznego dryblingu
1
A najgorsze jest to ,ze messi to juz bardziej pomocnik niz napastnik Jak oglądam w ilu sytuacjach miał możliwosć uzycia dryblingu i w ilu ich użył to niestety dramat
0
kolejny wslizg na wage zlota
0
Mathieu przeciętnie? Koleś już nie raz ratował nam spotkanie strzelajac gola wiec ja bym go tak od razu nie skreślał ^^
2
fajki od rudego
3
Dobrze mówisz Alves dobrze mowisz
1
Raz się wygrywa raz się przegrywa głową do góry :)
0
Nieeee rudy.....dlaczego?