1

Co lucho widzi w tym gomesie ale co ja tam moge wiedzec ...

1

Moim zdaniem Unzue bylby bardzo dobrym trenerem i nie widze puki co lepszej opcji

0

andre gomes jest totalnie useless sprzedac chocby za darmo

2

Tym golem wygrales wszystko juz nigdy w ciebie nie zwatpie!!!

1

Awsasdfwehetdrejhtetfghehrehtrhrth to wszystko wyjasnia

0

Juz sprzedaja Marca .... wes wyjdz

0

takkkkkkkkkkkkkkkkk

0

jak dreptał to prawie zawału dostałem

0

Czysta poezja co tu duzo mowić ....

1

Czlowieku zastanow sie co ty piszesz .Wstyd mi za takich ludzi jak ty

0

Pieprzony autobus

0

Jedyne co messi moze zrobic to samotny rajd pojechac 2 i 3 i podac na slepo liczac ze jakas sierota bedzie w polu karnym i dobije. Kompletne zero zgrania argentyny i messi ktory sam nie jest w stanie nic zrobic.

0

Sam messi gry nie wygra ...

43

Król messi zastal Barcelone drewniana a zostawił murowaną

1

punkty w turbo kozaku by dostal przynajmniej ...

3

Ja bym juz sprzedawał

0

To obrażac pilkarzy mozna a juz sie bronic to nie ? Zalosne....

6

Brawo wracaj xddddddd

1

messi czy strzela czy podaje i tak zawsze jest decydujacy :D

0

To niech teraz poćwiczy nad dryblingiem

2

Gdyby wrócił jego stary drybling wtedy trofeów mu nikt nie odbierze

0

Ten drybling to nie to co teraz

1

Z roku na rok messi coraz bardziej się cofa coraz bardziej korzysta z podań niz swojego magicznego dryblingu

1

A najgorsze jest to ,ze messi to juz bardziej pomocnik niz napastnik Jak oglądam w ilu sytuacjach miał możliwosć uzycia dryblingu i w ilu ich użył to niestety dramat

0

kolejny wslizg na wage zlota

0

Mathieu przeciętnie? Koleś już nie raz ratował nam spotkanie strzelajac gola wiec ja bym go tak od razu nie skreślał ^^

2

fajki od rudego

3

Dobrze mówisz Alves dobrze mowisz

1

Raz się wygrywa raz się przegrywa głową do góry :)

0

Nieeee rudy.....dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?