1

@Damiain
srodek pola kreatywny jak w B klasie. Madryckie drewniaki

0

@Bobo25
Oczywiście, że nie ale po finale z Liverpoolem czy dwumeczach z City to cierpieli i pokazalo mental(tu chyba chodzi o choroby psychiczne). Wtedy prasa pisze, ze to jest Real Madryt xD

1

jak bysmy jutro grali z tymi oszustami z Madrytu to kolo szósteczki bysmy sie zakręcili po pierwszej polowie. Narzkaja na Atletico ze graja autobus, a samo grqja dokladnie to samo. Sami fizyczni zawodnicy

0

pomoc Realu oprocz biegania niewiele potrafi, a i to dzisiaj nie wychodzi

21

w jakiej grze jest niby Vinicius? Chyba w Tibie

0

@Comfortable_
maja wybieganą pomoc, nasza pomoc jest tez wybiegana

0

@LambiPL
no jest PSG na przyklad gra bez :)

4

Uwazam, ze poradzilibysmy sobie z Liverpoilem i PSG tez. Fizycznie nie odstajemy. Nasz napad w gazie, a pomoca aktualnie to kazdego czapka nakrywamy

1

ale spozniaja te podania do dembele. Wczesniej byl niepilnowany a ten portugalski racuch czekal za dlugo

5

pomocnicy Liverpoolu to takie placki

1

Dumfries jak zawsze fauluje to dzisiaj bez faulu. Zart jakis

3

Donnaruma to taki chrupek i nagle okazuje sie ze bronic umie xd

0

Nunez nieslychany placek

0

Salah dziwnie sie porusza jakby 15 minut temu z wozka inwalidzkiego wstal

0

@SinMistico
Inigo nie jezdzi na repki

2

Balde od jakiegoś czasu gra jak najlepszy Lo na swiecie

0

jak juz te freaki chodza tak na psy to mogli by chociaz jakies sensowne zestawienia dawac. Lizak vs Bad Boy z Torunia

0

Jak nazywa sie stronka na ktorej mozna zobacxyc statystyki danego zespolu? aona wyglada w taki sposob ze wybiera sie zespol i wybieramy statystyke jaka chcemy i wtedy pokazuje ostatnie mecze i jak wygladala ta statystyka. NP zaznaczamy Barcelone over 2.5 i pokazuje ostatnie mecze i liczbe goli druzyn i jak bylo over 2.5 to podswietla na zielono. Potrzebuje tego help

0

araujo nie ma kartki jak cos

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty

1

@DonCarletto
nie wiem tak se napisalem xD

1

@DonCarletto
boli i ma bolec

0

taka srake grac i miec tyle szczęścia i wygrać to tylko Real umie

0

dobra ja rozumiem ze stracili 2 gole w koncowce, ale zepsute 3 sytuacje 200 procentowr i jedna setka

0

mam wrazenie ze te dogrania Balde sa od paru miesiecy coraz lepsze i lepsze

0

@Debfc
ja chyba bym te hot sogi zostawil na przerwe

0

dwa buble cale Atletico

5

na rm.com twierdza, ze maja problem ze skutecznością. Ja uważam, ze sa skuteczni ponad stan

0

zobaczymy :)
przecież on z balkonu skoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?