mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Damiain
srodek pola kreatywny jak w B klasie. Madryckie drewniaki
0
@Bobo25
Oczywiście, że nie ale po finale z Liverpoolem czy dwumeczach z City to cierpieli i pokazalo mental(tu chyba chodzi o choroby psychiczne). Wtedy prasa pisze, ze to jest Real Madryt xD
1
jak bysmy jutro grali z tymi oszustami z Madrytu to kolo szósteczki bysmy sie zakręcili po pierwszej polowie. Narzkaja na Atletico ze graja autobus, a samo grqja dokladnie to samo. Sami fizyczni zawodnicy
0
pomoc Realu oprocz biegania niewiele potrafi, a i to dzisiaj nie wychodzi
21
w jakiej grze jest niby Vinicius? Chyba w Tibie
0
@Comfortable_
maja wybieganą pomoc, nasza pomoc jest tez wybiegana
0
@LambiPL
no jest PSG na przyklad gra bez :)
4
Uwazam, ze poradzilibysmy sobie z Liverpoilem i PSG tez. Fizycznie nie odstajemy. Nasz napad w gazie, a pomoca aktualnie to kazdego czapka nakrywamy
1
ale spozniaja te podania do dembele. Wczesniej byl niepilnowany a ten portugalski racuch czekal za dlugo
5
pomocnicy Liverpoolu to takie placki
1
Dumfries jak zawsze fauluje to dzisiaj bez faulu. Zart jakis
3
Donnaruma to taki chrupek i nagle okazuje sie ze bronic umie xd
0
Nunez nieslychany placek
0
Salah dziwnie sie porusza jakby 15 minut temu z wozka inwalidzkiego wstal
0
@SinMistico
Inigo nie jezdzi na repki
2
Balde od jakiegoś czasu gra jak najlepszy Lo na swiecie
0
jak juz te freaki chodza tak na psy to mogli by chociaz jakies sensowne zestawienia dawac. Lizak vs Bad Boy z Torunia
0
Jak nazywa sie stronka na ktorej mozna zobacxyc statystyki danego zespolu? aona wyglada w taki sposob ze wybiera sie zespol i wybieramy statystyke jaka chcemy i wtedy pokazuje ostatnie mecze i jak wygladala ta statystyka. NP zaznaczamy Barcelone over 2.5 i pokazuje ostatnie mecze i liczbe goli druzyn i jak bylo over 2.5 to podswietla na zielono. Potrzebuje tego help
0
araujo nie ma kartki jak cos
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Komentarz usunięty
1
@DonCarletto
nie wiem tak se napisalem xD
1
@DonCarletto
boli i ma bolec
0
taka srake grac i miec tyle szczęścia i wygrać to tylko Real umie
0
dobra ja rozumiem ze stracili 2 gole w koncowce, ale zepsute 3 sytuacje 200 procentowr i jedna setka
0
mam wrazenie ze te dogrania Balde sa od paru miesiecy coraz lepsze i lepsze
0
@Debfc
ja chyba bym te hot sogi zostawil na przerwe
0
dwa buble cale Atletico
5
na rm.com twierdza, ze maja problem ze skutecznością. Ja uważam, ze sa skuteczni ponad stan
0
zobaczymy :)
przecież on z balkonu skoczy