mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0
tylko nie pamiętam takiego sezonu, że Real miał takie problemy w LM. Praktycznie z każdym lepszym rywalem w trąbe i to boleśnie w tym z nami. Mi ten sezon przypomina ten sezon post Cristiano gdzie odpadli w 1/8 od razu a w Lidze mieli z 12 przegranych
1
@Rewolucja123
Jak ma nic nie zrobic jak niedawno z nimi poradzil wobie Espanyol, a w LM przegrywali z Lille, Milanem i Liverpoolem i ledwo ze szczesciem wygrali z Atalanta
0
@mrboom
wlasnie mam wrazenie ze on po prostu zastapil Viniciusa bo tersz to Brazylijczyk wyglada slabo.
najwieksza beka jest na rm.pl bo tam ludzie pisza. „przepraszam ze watpilem”
„ najwiekszy flop w historii haha i co?”
0
i co Kylian żappe chyba sie zadomowil w Realu. 27 goli w tym sezonie. Fakt jest taki, ze to niewiele zmienia w samym Realu bo duzo slabiej gra Vinicius, a sam Real nie bryluje i trafiajac na taki Leverkusen bedzie mial mega ciezary
0
@Pedri16Future
zwykly buc. sportowo wyrobnik. Ja w nim nie widzr wielkiego gracza. Taki Milner na sterydach. wszedzie go pelna ale walorow czysto pilkarskich nie ma za wiele
1
@mrboom to dobrze powiedzialem
1
@jacobFCB
próbuje złapac i nie moge xD
Czyli pierwszy mąż dody ma żonę i ona miała byłego męża a ten były mąż ma byłą partnerkę i z nią wstawił zdjęcie były mąż dody. WTF
0
@Pedri16Future
widac ze taki cham. Mnie sama jego twarz drazni. Drazni mnie tez ze robi sie z niego super grajka a opeocz biegania i kopania to nic nie umie
0
Ale ten Kopacz Valverde jest irytujący
0
@ShawnC
o prosze
a jakie umiejetnosci ma Camavinga a co wiecej Tchouameni bo oni to chyba nawet tego nie maja xD
3
@Azazel_Pazuzu
ja bylem w szoku ze Gavi i Pedri sa wyceniani ponizej 100 baniek a ta dwojka z Madrytu wlasnie 100.
0
@Kapitan hawk
Byłaby szansa, bo Real jest słaby, ale no własnie, City też jest słabe. My czy taki Liverpool, a moze nawet Bayern nie mielibyśmy większych problemów z przescieradłami
0
Myslicie, ze Betis poradzilby sobie z wczorajszym City? Czy może wystarczyl by Real Valladolid?
2
mecz uposledzonych
0
mam wrażenie, ze my bysmy Real w takiej dyspozycji ograli z 5:0 do przerwy
16
nie no co wy porownujecie jakiegos Asencio do Cubarsiego. Ile jeden a ile drugi pogral w seniorskiej pilce? Fizycznie jeden to dojrzaly facet, a drugi to chlopiec. Za 3 lata to Cubarsi takimi Asenciami to bedzie podlogr wycierał
1
@Destroyer_of_Worlds
punchable face
1
@pacynator
to wlasnie mialem na mysli
0
Asencio wyrasta na jednego z moich ulubiencow
0
to jest oczywiste. lepiej grac ze slabszhm niz silniejszym
0
@Danny Gaucho
Czyli 44 G/A przy 36G/A naszego cracka. To Rapha go pyknie bez problemu
0
@Kidd @Danny Gaucho
Okej to w takim razie vinicius w swoim najlepszym sezonie jakie mial statystyki?
Tez pewnie z 4-6 oczek mnniej
5
Raphinha w 2 pierwszych sezonach Barcelony 45 G/A
Raphinha w 3 sezonie w barwach Barcelony 38G/A do początku lutego. To juz więcej niz Vinicius w zeszłym sezonie- Ballon D;or Season
Przypomne tylko ze Vinicius w swoim najlepszym sezonie liczbowo miał 23 gole i 21 asyst. Raphinha juz ma 23 gole i 15 asyst. Myslę, że przeskoczy Madrycioka ze sporym zapasem
1
@mekston
Gadam z ojcem i mowie ze chcialbym PSG, bo jestesmy mocni, a On pyta nie lepiej latwiejszy rywal? Barcelona tak gra ze moze przegrac z kazdym jak Palmas czy Leganes.
Ja mówie- ale wygrac tez moze z kazdym. Ojciec przyznal racje
1
fermin moze nie jest uzdelniony technicznie jak Pedri, ale chlop co ma ciag na bramke. Podoba mi sie to, ze jest tak mocno ofensywny wzgledem naszych pomocnikow
0
w 15 meczach w tym sezonie strzelaliśmy 4+ goli. Niesamowite
5
i Wojtek i Pena nie wygladaja dobrze.
jaka jest roznica? Wojtek nie ma rytmu meczowego a Pena po prostu jest slaby
0
@Azrik tak
był jakis Kendrick, było paru fajnych wykonawców indie albo rockowych. Bylo kiedys RHCP, Gorillaz. Był Asap rocky. Teraz jest świeżo. Dzisiaj ogłosili tą laske co wygrała Grammy i sie nia zachwycaja w USA, ale ja bym wolał, żeby ogłosili np Nelly Furtado jak w Poznaniu na tym nowym festiwalu
1
@Rupert_Haubica
To prawda, Robert czy taki Salah czy Drogba
0
@dv7wisnia
Nie wiem, ale mam wrażenia że same piosenkarki z tik toka z ckliwymi pioseneczkami