mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87
Mnie bawi to, ze ludzieto komentuja i dają sie baitować. Bo ja ani go nie sledze ani go nie komentuje xD
0
@MesQueUnClub_87
jaki masz problem?
0
@Pressinho
Mógłbys mi w tym pomóc?
0
@Szymemdymek
Co ty piszesz xD
0
@clyde
no tak wiem
0
@Szymemdymek
euro było latem. Problem w tym ze od lata nie gra jak na euro ;)
@gaucho104
oczywiscie ze lepszy, ale ja uwazam ze troche brak mu jakości
0
Nie możliwe to jest xd
0
Wie ktoś gdzie kupie pady do ps4? Wiem, ze sa na media markt i expert, ale pytam czy jest możliwość, żeby kupić za mniej niż 250 zł. Ma ktoś doświadczenie w tym?
1
@Krzysztof1987
Statystyki są na korzyść Yamala. Do tego mówimy tu o 17 latku i 22 latku
2 nie powiedziane że styl będzie mu pasował, ani że te skrzydła rozwinie bo dźwignie presję
3. Tu się zgodzę defensywnie sporo daje, w sumę u nas każdy skrzydłowy coś tam robi w obronie
4. Oby chociaż ja trochę nie czuję tego
0
@Safrani
Fakt granie nim na skrzydle to ryzyko
6
@Zoker
To solidny gracz ale nic więcej. Zmiennik w topowym klubie to max
3
Co ludzie widzą w tym Williamsie? W 20 meczach 3 gole i 5 asyst. To miałby być nasz gamechanger na skrzydle? XD.
Ktoś tu pisał o Lookmanie. Pewnie byłby w podobnej kasie, a jakoś większa
0
Się nie dziwię. Nie idzie mu to mógłby być dla niego ratunek, bo nikt już tak przychylnie nie patrzy na niego kiedy ma taki słaby sezon
0
@Mow_mi_Douglas
Po prostu Salah jest bardzo niepozorny. Patrzac jak układa sie do strzału po prostu nie powiedziałbyś, że ta piła poleci z taką siła w okno XD i tylko o to mi chodzi bo jakim piłkarzem jest to chyba każdy wie.
2
@Zoker
Racja nikt nie pusci Isaka za 60, ale tez nikt go za wiecej niz 60 nie kupi :D
0
@kanver_
Ogólnie dobrze jakby strzelił, ale zebysmy my strzelili więcej
1
@Lordzi
Nie nie chciałbym
0
@GigiAmoroso
@partymaker
Wiedzialem ze sie pojawia takie komentarze i juz uprzedziłem.
Jego strzały są dziwne xD takie niesygnalizowane jakby bez sily ciagniete z biodra po ziemi jak kij golfowy xD.
Mi sie wydaje chlopaczki ze te komentarze napisaliście pod zielone bo napisałem dużo wcześniej, że umiejetnosci piłkarskich mu nie odbieram. Po prostu sie porusza Salah i strzela jakby gral z jakims wrodzonym defektem xD
0
Mbappe porusza sie jak pokraka. Poza tym, ze jest szybki to ma mało atutów. Ani ta pila sie nogi nie klei jakoś. Zawsze mnie zastanawiało, że np on i Salah takie liczby robią bo wyglądaja jakoś tak koślawo XD. Nie odbieram im umiejętności, ale ich sposób poruszania sie wygląda jakby mieli jakieś dysfunkcje. Mbappe jak robi stepover to macha tymi nogami tak nieskoordynowanie xD
PS. Ja wiem z to super piłkarze i zaraz ktoś coś pewnie o tym napisze, ale nawet Szczęsny gdzieś mówił, że te strzały salaha taki ciagniete z biodra na treningach to ciezej bylo puscic niz obronic.
13
@FcPortoFan1999
Nie no nie przesadzaj. Raphinha jednak w 2 sezony zaliczył dwa razy double double. Antony nie byl nawet blisko
0
@Kuczek
do jednego z najlepszych na świecie
1
@KamQiX
No tak. Ja uwazam ,że teraz mamy zły czas, ale realnie na świecie lepszych druzyn jest od nas moze 10-15. Jesteśmy średniakiem to sie zgadza. Nie wiem co u nas zawodzi. Bo kulture piłkarską mamy. Taka Holandia gdzie jest 4 razy mniej ludzi czy taki Urugwaj gdzie wogole zyje z 4 mln czy biedna Argentyna czy Portugalia potrafia sobie stworzyc takie kadry.
0
W drugiej połowie meczu z Espanyolem coś się zmieniło i odmieniło się dopiero wczoraj w meczu z Mallorca. Oby na stałe, bo powrotów mamy co raz więcej i jak rzuciłem okiem na naszą ławkę, to jak wróci Araujo i Christensen będzie wyglądać ona całkiem nieźle
0
Edit powinno być jednak 4
2
@Rust_Cohle
Bo z 2 sytuacji nie było strzalub
0
Torresa to powinien teraz jakiś snajper odstrzelić
2
Zabierzcie mi go z oczu błagam
0
Olmo dzisiaj bardzo cieniutki
0
@Lokusekpl
Czyli finał raczej będzie na drukarce?
0
@paweldunajecfcb
Oj tak właśnie tak z pół roku temu się przesiadłem i różnica jest bardzo znacząca