0

Wg kibiców Realu to Mendy na spokojnie powinien sobie z Yamalem poradzic, wiec moze lepiej go wgl nie wystawiać, bo po co xD

0

@Kamazinho
Ja nic nie pisałem o Neymarze xD

2

to o to chodziło temu Buddzie, że znika z youtuba?

0

@Zbyszard taka jego wartość ;)

2

@Gacek5
Nikt sie nie spodziewał, że Flick poukłada tak zespół

4

@RoberDzik no to nie jest na sprzedaż i nie musimy go póki co sprzedawać. 20-30 to kompletnie nie opłacalny deal. Połowa jego wartości rynkowej to jest

0

ile moglibyśmy skasować, za takiego Fermina? z 50-60 baniek?

0

@Borneo
Zobaczymy jak to bedzie wygladalo. tak naprawde ten rygor flicka czyli te pilnowanie diety odpoczynku to będzie widać długofalowo pewnie pod koniec sezonu lub w następnym

0

@Borneo
Podobnie fizycznie tam tylko jeden zawodnik sie prezentuje Rudiger. Jest podobnie szybki, nie jest tak silny i gorzej gra piłką tylko jest bardizej poukładany ale fakt jest starszy 6 lat. Araujo moze byc absolutnym kozakiem. Kiedy on jest na boisku nie boje sie ze przegra pojedynek fizyczny. Ja nawet teraz ogądałem zdjęcia i filmiki z jego powrotu do zdoria. Typ ma 193 wzrostu i widać że wagi pewnie koło stówki

1

@Borneo
Dokładnie. Np Van Dijk lepiej gra piłką. Ale taki Araujo jak będzie w tym elemencie poprawny to i tak wystarczy. Fizycznie moze jest ze 2-3 obroncow co moze sie z nim rownac to samo jezeli chodzi o kwestie szybkościowe czy element gry glowa. To jest taki fizyczne monstrum ze jak ogarnie łeb to spokojnie moze byc top 1 top 2-3 obronca na swiecie bez wiekszego zawachania

0

@VegetaPolska
To sie nieźle skupiał na klubie tylko tym w Szwecji

1

@David_Martin
David byłby na bank dobrą opcją. We Francji w tkaim klubie juz ktorys sezon z rzędu radzi sobie dobrze. Ja bym go chętnie zobaczył u nas jak będzie sobie radził w zespole gdzie ma jeszcze wiecej sytuacji

1

@MesQueUnClub_87
@Arden
Właśnie moim zdaniem sie bardzo Araujo poprawił względem nie wiem 2-3 lat.
Może u flicka nie będzie musiał tak grac. Myślę, że on będzie tam u Flicka dobrze leżał. To tylko u anss takie wymysły są, że bramkarz dobrze nogami musi grać albo obrońca. Wiadomo to wielki atut w rozegraniu u takiego Inigo czy Cubarsiego to nieoceniony nawet, ale takie tartaki jak Rudiger czy Courtois sobie radza :D

7

@JohnnySilverhand
Ludzie ogarnęli, że jednak nie masakrował

1

A ten znów to samo.

0

@Greenalley
Oczywiście że tak. Pedri 80. Kounde tylko 5 w górę ale już Vinicius czy Valverde 20

21

Aha to stąd te opóźnienia

1

@LeoMessiiBarcaPepa
Nie no piękna nie jest Warszawa se tam nie dodawaj xD

1

@Marian_Pazdzioch
A tak całkiem poważnie chyba Warszawa byle nie Wrocław

0

@Marian_Pazdzioch
Endrick: Olsztyn

2

@escarabajo
nie no pamietam ten mecz to coś tam ssie właśnie stało ze strupem i leciała mu krew. Normalnie to wygląda :D

2

@escarabajo zwykly strupek

0

0

@Messibestplayerintheworld
Szok że te drewniaki Valverde i Rudiger tyle mają

2

@Zbyszard to nie jest praca, w której wracasz o 16 do domu i jest tak pon pt wolne weekendy. Tutaj masz ciagle wyjazdy do tego zoobowiazania reklamowe turnieje z reprezentacja. On mowi tu o relacjach nie o pieniądzach

0

@addept
moze w parze z Inigo Araujo by popełniał mniej błędów bo widać, że potrzebuje bata nad sobą

0

@Szymemdymek
Prawda Inigo jest w tym momencie nie do tkniecia. W obronie top, dowodzenie obroną też super, do tego piłką gra kilka poziomów wyzej niż Ronald

0

Wiadomo coś kiedy wraca christensen?

0

@grzekrk96
Najlepiej to jakbyś dopytał na komendzie czy coś

2

@Rust_Cohle
Kto pytał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?