0

@AmigoBlancos
Myślę że bobi skończy jak roque

1

@bartas97
Leszczyk

1

@Arden
Oby tego nie przeczytał, bo się zacznie stresować. Logiczne jest to że jak za 15 dni dostanie zielone światło to nie będzie od razu grał całych meczy ale od listopada czyli za jakieś 60 dni 2 msc może już grać sporo minut. Myślę że przyczepiasz się aby się przyczepić

0

Gavi wygląda na troche większego. Ja mysle, ze realnie tak do gry wróci w połowie października pod koniec może. Od listopada będzie bardzo ważny bo juz zlapie troche rytmu. Niesamowite wzmocnienie bardzo go brakowało. Jeszcze jakby wrocił de Jong i Christensen plus Fermin to ta kadra wygląda naprawde niezle

0

@Encore
I dalej nic nie wygrał

0

@cules100pro
Jeden i drugi to ogór co to za różnica

0

@gaucho104
Moim zdaniem przy dzisiejszych obciazeniach to i Zidane czy Henry by miał problem. Dzisiejsi piłkarze są szybsi silniejsi i bardziej wytrzymali. Piszesz jakbys mial góra 10-12 lat

0

@Benz
Brat probował sprytnie powiedzieć, że Ronaldo jest na tym samym poziomie co Messi. Sprytne

0

@gaucho104
Co tu robi Terry Ferdinand i Pique? To jakiś żarty czy jak?
Co z Beckenbauberem Baresim?
Pirlo był dobry, ale bruh.
CR7 za Ronaldinho Maradona Pele za R9/suareza

1

@Kinginiesta
Jezeli otrzyma to bezapelacyjnie tak. Blisko mu jednak do Owena czy takiego Nedveda

0

Ten napad brazylii to smiechu wart. Brazylijsko- Madryckie ogórki juz nie pierwszy raz daja D

0

Da się ogarnąć assistance za granicę na wynajmowane auto? Tzn wiem że się da, ale wszędzie w ubezpieczalniach mówią że tylko do 7 osób. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym?

0

@Mattems
To sto lat ziomek!

0

@Safrani

I to mnie bardzo zdziwiło. Ciekawe za jaki czas ich dogonimy. 3-5 lat?

1

@bartas97
Myslalem, że mamy bardzo zbliżone zarobki do Hiszpanów

0

@Mattems rozumiem, ze urodziny miales wczoraj?

9

@MichuZ44
Ja ci powiem tak. W Ostro w Gdańsku na starówce w jednej z najlepszych pizzeri w Polsce tylko jedna pozycja przekracza cene 50 zł. Mówimy tu o absolutnie zajebistej pizzeri topowej z renomą i marką i jest to właśnie pizza z Burratą.
50 zł za pizze to dużo. Taką Pizze tak swoją drogą w takiej sycyli zjesz za mniej niz 10 euro powiedzmy 7-9 i te składniki będa jeszcze lepszej jakości. Pozdrawiam

3

@MichuZ44
domowa pizza z dobrymi składnikami(nawet lepszymi) rzeczywiście wyjdzie cie 50 zł. Jak zaprosisz na obiad rodziców i młodsza siostre

2

@Kgorecki2500 no ponad 5 dych za placka z serem to jest drogo xD

5

@Coutinho007
Nawet raphinha ma lepsze staty xD

2

12

Reprezentacje:

Yamal 16 meczów 3 gole i 9 asyst - 16 meczów =12g/a

Vinicius 34 mecze 5 goli i 5 asyst - 34 mecze = 10 g/a

Rodrygo 28 meczów 7 goli i 1 asysta - 28 meczów = 8 g/a

Richarlison 48 meczów 20 goli i 8 asyst - 48 meczów= 28g/a

Ależ te Madrycioki w kadrze to są takie Placuszki. Dziwne, że dalej powołują- bo po co

4

@cules100pro
4k euro na dziecko w kazdym kraju to jest kupa siana i na pewno Matka też ma dobrze

0

@PanMietek
Ja też bym celował w ultraboosty. Przewiewne w miare to są buty z siatki. Jeżeli chodzi o lekkie buty to teraz dużo ludzi ma adidasy gazele i speziale. Ja myśle, że zwykłe trampki DC, Converse czy Vansa tez będą spoko

0

@Herato
Nawet głową. Ten strzał Modricia to leciał i płakał, a to co zrobił skorup to xD

0

@maroon
No i w ilu drużynach grają? 2-3?

0

@szymonekk
@bartas97
Dobra bo ogarnalem go dla ojca. On nie jest komputerowy za bardzo. W takim podstawowym fm jakie ligi polskie mam? Do którego szczebla?

0

Czy fm24 jest po polski i do jakiego szczepla są polskie ligi?

2

Yamal w top 10 zp powinien się znaleźć raczej

1

@gaucho104
Phelps pływanie
Schumacher f1
Falcao futsal
LeBron koszykowka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?