mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy 6 pomocników (nawet 7) na 3 pozycje, Pedri Olmo De Jong Casado Gavi Fermin i pewnie wróci Bernal który też może być włączony do pierwszej drużyny . Czy latem będą jakieś sprzedaże? Jak obstawiacie?
3
Moim marzeniem jest żeby Fatiego po zimie nie było w klubie
0
Niech się nie zesra. Bo pewnie znów przez 10 lat będą w papę dostawać
11
Pytanie do kibiców Realu.
Czy żeby założyć konto na rm.com to trzeba mieć jakieś zaświadczenie o żółtych papierach albo od psychiatry?
1
@Kapitan hawk
Mam nadzieję że zrewanżują się z nawiązką i to gruba
1
Widać była że ta woda mega nam przeszkadzała
2
Jak na taką bandę nieudaczników to niezły wynik
3
Tak słabego Realu nie widziałem od wtorku
0
@Danny Gaucho
XD.
1
@Stinger_
I co takiemu głupiemu Brazolowi przyświeca żeby iść do Chelsea czy nawet City. Kasy wcale większej nie dostanie niż u nas Roque. Szkoda mega że ten Estevao będzie w tej chelsea. Nie dość że wypożyczenia go pochłonął i będzie jednym z wielu
0
@Danny Gaucho
A jak terez to wygląda bez karnych? :)
2
@MesQueUnClub_87
4 for sure
1
@SelloutCrowd
Też sie zgodze. Mbappe to po prostu lepszy zawodnik. obaj bazuja na szybkości z tym, że Mbappe ma jeszcze taką siłe nie wiem jak to nazwać. Widać to chociażby było na 2 world cupach. Vini to nie Mbappe to nie ten kaliber po prostu
1
@Jakchcesz
moim zdaniem Mbappe to mimo formy jest poziom wyzej niz Brazylijczyk :)
0
Po przerwie na repki ma wrócić bodajże Araujo
2
Co jak co Hansi jako rodowity Niemiec zna się na strzelaniu
2
Gavi na relację wrzucił Cubarsiego. Widać parę szwów na policzku
13
Może i Lewy jest zajebisty, ale za to Raphinha też jest zajebisty
12
Raphinha:
-Po 4 kolejkach LM najwyższa średnia ocena meczowa 8.35 whoscored i 8.45 sofascored
- najwięcej goli w LM ex aequo z 3 innymi piłkarzami w tym z Lewym
- najwięcej GA w LM - 7
- 3 najwyżej oceniony zawodnik w top 5 ligach whoscored 7.99 Sofascore 8.09
(Wyżej tylko Kane i Marmoush)
-2 najlepszy strzelec la ligi i 2 najlepszy asystent
CHŁOP NIE STRZELA KARNYCH
RAPHA JEST NIESAMOWITY
25
Narazie idziemy z zespołami z Madrytu łeb w łeb
W lidze my 40 goli, a oni 39
W lidze mistrzów my 15 goli oni 14
3
55 goli w tym sezonie. Mamy dopiero listopad.
Idąc tą średnią zakładając że jest 60 meczy w sezonie daje to 210 goli XD
1
Ale
Placek na bramce kropka
0
Akurat ban tygodniowy przypadł na mecze z Realem i Bayernem. Lepiej być nie mogło
0
Bycie kibicem Realu? Wstyd
Borussi? Jeszcze większy
1
Takie gołe tracą zespoły z B klasy
1
@Dari0G
Z nami takie walenie na pałę w pole karne nie przejdzie
5
Tak słaby Real powinniśmy naklepać bez problemu nie oszukujmy się
3
Nikt mnie nie wkurwia bardziej od tego zjeba Viniego
1
W Madrycie zapomnieli chyba że w polu karnym nie ma już Cristiano Bale ani Benzemy tylko średnia wzrostu 170
0
Mendy powinien mieć conajmniej żółtą już