0

Mamy 6 pomocników (nawet 7) na 3 pozycje, Pedri Olmo De Jong Casado Gavi Fermin i pewnie wróci Bernal który też może być włączony do pierwszej drużyny . Czy latem będą jakieś sprzedaże? Jak obstawiacie?

3

Moim marzeniem jest żeby Fatiego po zimie nie było w klubie

0

Niech się nie zesra. Bo pewnie znów przez 10 lat będą w papę dostawać

11

Pytanie do kibiców Realu.
Czy żeby założyć konto na rm.com to trzeba mieć jakieś zaświadczenie o żółtych papierach albo od psychiatry?

1

@Kapitan hawk
Mam nadzieję że zrewanżują się z nawiązką i to gruba

1

Widać była że ta woda mega nam przeszkadzała

2

Jak na taką bandę nieudaczników to niezły wynik

3

Tak słabego Realu nie widziałem od wtorku

0

1

@Stinger_
I co takiemu głupiemu Brazolowi przyświeca żeby iść do Chelsea czy nawet City. Kasy wcale większej nie dostanie niż u nas Roque. Szkoda mega że ten Estevao będzie w tej chelsea. Nie dość że wypożyczenia go pochłonął i będzie jednym z wielu

0

@Danny Gaucho
A jak terez to wygląda bez karnych? :)

2

@MesQueUnClub_87
4 for sure

1

@SelloutCrowd
Też sie zgodze. Mbappe to po prostu lepszy zawodnik. obaj bazuja na szybkości z tym, że Mbappe ma jeszcze taką siłe nie wiem jak to nazwać. Widać to chociażby było na 2 world cupach. Vini to nie Mbappe to nie ten kaliber po prostu

1

@Jakchcesz
moim zdaniem Mbappe to mimo formy jest poziom wyzej niz Brazylijczyk :)

0

Po przerwie na repki ma wrócić bodajże Araujo

2

Co jak co Hansi jako rodowity Niemiec zna się na strzelaniu

2

Gavi na relację wrzucił Cubarsiego. Widać parę szwów na policzku

13

Może i Lewy jest zajebisty, ale za to Raphinha też jest zajebisty

12

Raphinha:
-Po 4 kolejkach LM najwyższa średnia ocena meczowa 8.35 whoscored i 8.45 sofascored
- najwięcej goli w LM ex aequo z 3 innymi piłkarzami w tym z Lewym
- najwięcej GA w LM - 7
- 3 najwyżej oceniony zawodnik w top 5 ligach whoscored 7.99 Sofascore 8.09
(Wyżej tylko Kane i Marmoush)
-2 najlepszy strzelec la ligi i 2 najlepszy asystent


CHŁOP NIE STRZELA KARNYCH
RAPHA JEST NIESAMOWITY

25

Narazie idziemy z zespołami z Madrytu łeb w łeb
W lidze my 40 goli, a oni 39
W lidze mistrzów my 15 goli oni 14

3

55 goli w tym sezonie. Mamy dopiero listopad.
Idąc tą średnią zakładając że jest 60 meczy w sezonie daje to 210 goli XD

1

Ale
Placek na bramce kropka

0

Akurat ban tygodniowy przypadł na mecze z Realem i Bayernem. Lepiej być nie mogło

0

Bycie kibicem Realu? Wstyd
Borussi? Jeszcze większy

1

Takie gołe tracą zespoły z B klasy

1

@Dari0G
Z nami takie walenie na pałę w pole karne nie przejdzie

5

Tak słaby Real powinniśmy naklepać bez problemu nie oszukujmy się

3

Nikt mnie nie wkurwia bardziej od tego zjeba Viniego

1

W Madrycie zapomnieli chyba że w polu karnym nie ma już Cristiano Bale ani Benzemy tylko średnia wzrostu 170

0

Mendy powinien mieć conajmniej żółtą już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?