mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kondziubarca
Ale bez przesady. Mamy słabszy okres, ale gadanie ze my nie mamy zupełnie pieniedzy nie jest prawda. Ograniczają nas limity. Przecież Barcelona generuje 800-900 mln przychodu rocznie wiec o czym on gada. Może i wygrał 5 trofeów ale nie zapowiada sie, żeby były kolejne ;(
PS. Poza tym wiadomo, że to zwykły burak który gada, żeby gadać. Nigdy nie zapomne jego zaczerwienionej mordy po przegranej z Ajaxem w LM. Piekne to było
0
@TheNekro94
Luz tez nie wiem jak mozna go stawiać nawet blisko Leo. Zdublował go w trofeach indywidualnych druzynowych i w statystykach, a w karierze miedzynarodowej osiagnal przynajmniej tyle co on jak nie wiecej.
0
@PizzerMan
a ostatnio rzadko tutaj bywam, ale dobrze. A twój?
2
@Kondziubarca
Ale go boly dupka
1
@BezglutenowyPedri
Emerson chyba to byl
0
@Kinginiesta
Tak wiem.
Tylko z Celta było słabo z Betisem było słabo z Sociedad było słabo. Z Leganes graliśmy super z Atletico też pięknie. Taki okres. Oby na wiosnę było dobrze bo zawsze tego brakowało
9
Ale wy odklejusy jesteście. Taka porażka musi nadejść. Z taką grą na luzie wygramy trofea. 6 pkt to nie dużo co pokazała nasza przewaga. Mamy mecze z Realem i Atletico a została jeszcze połowa ligi. Gramy kapitalnie ale przegraliśmy. Zdarza się
2
@norbi77
Dokładnie tak jak z Leganes byłem wściekły tak dzisiaj też. To powinny być 2 wygrane
1
Grać taką piękną piłkę i przegrać. Słuchajcie jak będziemy grał grać to wygramy dużo nie bójcie się. Ten mecz to był 1 na 100
0
Atletico dzisiaj zgniecione jak kleszcz ale to my będziemy mieli 6 pkt straty
0
Ktoś kto śledzi te nasze młode perły jest w stanie coś powiedzieć o Shanie Kluivercie?
0
Ogólnie to każdemu zespołowi trafiają się słabe okresy xD.
U nas to wygląda dziwnie bo pokonujemy Borussie która nie przegrała u siebie od kwietnia, a 3 dni później porażka z Leganes. Fakt jest taki, że wczoraj mieliśmy szans tyle, że mogło być i z 4/5:1 to samo z Las Palmas. Te mecze powinniśmy wygrać. Natomiast z Betisem i Celta byliśmy ewidentnie gorsi
5
Nie ma lepszego meczu na przełamanie niż te ogórki z United
0
@Rewolucja123
Kolejna sprawa jest taka, że skoro Balde nie jest jednym z najbardziej utalentowanych na swojej pozycji to wymien takich 2 chociaz
1
@Rewolucja123
Nie mówie, ze jest najwiekszym talentem, ale jednym z. Słuchaj fakt mamy młody skład, ale mamy też doświadczonych graczy. Taka hybryda ma prawo zadziałac. Mająć takich graczy w składzie czas tylko działa na nasza korzyść. Jeżeli będą mądre transfery latem i na przestrzeni lat to dobrze skończymy
2
@Luciano99
Też bym go widział w jakimś Getafe czy innej Gironie
0
@Rewolucja123
Fakt tylko, Balde Cubarsi Casado Pedri to największe talenty na swoich pozycjach, a Yamal to jeden z najlepszych graczy na świecie. Casado w samej Barcelonie pod względem umiejętności jest trzeci
0
@ali3gator z Atalanta gramy w Barcelonie jednak. Uważam, ze możemy wygrać obydwa mecze i powiem szczerze, ze fajnie jakby tak bylo
1
@Stinger_
jak wygramy jeszcze jeden mecz to powinno byc te 2 miejsce, mysle ze Atalante ogramy z Benfica moze byc problem. Jakis remis bym bral w ciemno
0
@Mitch_Atleta
Który napastnik w klubach takich jak Borussia czy Salbzurg czy w reprezentacji narodowej ma 0,90+ G/M
2
@Mitch_Atleta
@mmaciass
W tym sezonie 22 meczy 18 goli
W City na 120 meczy 108 goli
W BVB na 89 meczy 86 goli
W Salzburgu na 27 meczt 29 goli
W repce na 39 meczy 38 goli
Mówcie co chcecie ale to nie jest żadna kłoda i dobijak :D
w 4 druzynach ma takie staty gdzie nikt czegos takiego nie widział sorry
0
W tym sezonie widać że Barcelona zrobiła krok na przód. Od początku pandemii wygrywaliśmy ze słabszymi zespołami, ale z Bayernem PSG City Realem zawsze byliśmy underdogami. Potkniecie z taką Borussia by nikogo nie dziwiło. Wcześniej myślałem sobie. Nie no nie będziemy w finale LM bo gra jeszcze ten ten i ten który pokonał tego tego i tego. Teraz jak sobie o tym myślę, to w głowie mam „Kurde ciężko będzie, ale czemu nie. Pokonaliśmy tego tego i tego to czemu mamy nie dojść do finału”. Fajnie się tą kartą odwróciła bo ostatni sezon gdzie pokonywaliśmy naprawdę takie mocne drużyny był koło 8-9 lat temu kiedy wygrywaliśmy tryplet. Cieszy to że skład jest młody. Brakuje u nas kosmetycznych zmian, tj napastnik z ławki skrzydłowy i boczny obrońca. Wszystko da się pozyskać z wolnego rynku
0
@tbas w ostatnich 8 meczach w 7 az straciliśmy gole. Wyjatek to mecz z Brestem a tez swoje okazje mieli. Ogólnie uwazam, że to chwilowe załamanie i sie odbijemy, ale myśle, że warto rotować. Wrócił nasz w teorii najlepszy stoper. Na pewno da to oddech Cubarsiemu bo strzelam, że za niego wejdzie Ronald
0
@tbas ilu mamy zdrowych środkowych obrońców? Którzy zawodnicy mają najwięcej minut w tym sezonie w nogach?
0
Nie moge sie doczekać araujo. Myslę, ze z nim ta gra znów może wrócic do normy i będziemy rozjezdzać.
0
@Kondziubarca moze
1
@VegetaPolska
Ogólnie piszesz jakby to było coś nowego
0
@Encore
Był underdogiem w tym meczu
0
Bellingham w ostatnich 8 meczach Realu strzelał w 7 meczach
0
@Pressinho
właśnie na ps4 nie moglem znaleźć, dlatego pytam czy ty moglbys zobaczyc