2

@Kondziubarca
Ale bez przesady. Mamy słabszy okres, ale gadanie ze my nie mamy zupełnie pieniedzy nie jest prawda. Ograniczają nas limity. Przecież Barcelona generuje 800-900 mln przychodu rocznie wiec o czym on gada. Może i wygrał 5 trofeów ale nie zapowiada sie, żeby były kolejne ;(

PS. Poza tym wiadomo, że to zwykły burak który gada, żeby gadać. Nigdy nie zapomne jego zaczerwienionej mordy po przegranej z Ajaxem w LM. Piekne to było

0

@TheNekro94
Luz tez nie wiem jak mozna go stawiać nawet blisko Leo. Zdublował go w trofeach indywidualnych druzynowych i w statystykach, a w karierze miedzynarodowej osiagnal przynajmniej tyle co on jak nie wiecej.

0

@PizzerMan
a ostatnio rzadko tutaj bywam, ale dobrze. A twój?

2

@Kondziubarca
Ale go boly dupka

1

@BezglutenowyPedri
Emerson chyba to byl

0

@Kinginiesta
Tak wiem.
Tylko z Celta było słabo z Betisem było słabo z Sociedad było słabo. Z Leganes graliśmy super z Atletico też pięknie. Taki okres. Oby na wiosnę było dobrze bo zawsze tego brakowało

9

Ale wy odklejusy jesteście. Taka porażka musi nadejść. Z taką grą na luzie wygramy trofea. 6 pkt to nie dużo co pokazała nasza przewaga. Mamy mecze z Realem i Atletico a została jeszcze połowa ligi. Gramy kapitalnie ale przegraliśmy. Zdarza się

2

@norbi77
Dokładnie tak jak z Leganes byłem wściekły tak dzisiaj też. To powinny być 2 wygrane

1

Grać taką piękną piłkę i przegrać. Słuchajcie jak będziemy grał grać to wygramy dużo nie bójcie się. Ten mecz to był 1 na 100

0

Atletico dzisiaj zgniecione jak kleszcz ale to my będziemy mieli 6 pkt straty

0

Ktoś kto śledzi te nasze młode perły jest w stanie coś powiedzieć o Shanie Kluivercie?

0

Ogólnie to każdemu zespołowi trafiają się słabe okresy xD.
U nas to wygląda dziwnie bo pokonujemy Borussie która nie przegrała u siebie od kwietnia, a 3 dni później porażka z Leganes. Fakt jest taki, że wczoraj mieliśmy szans tyle, że mogło być i z 4/5:1 to samo z Las Palmas. Te mecze powinniśmy wygrać. Natomiast z Betisem i Celta byliśmy ewidentnie gorsi

5

Nie ma lepszego meczu na przełamanie niż te ogórki z United

0

@Rewolucja123
Kolejna sprawa jest taka, że skoro Balde nie jest jednym z najbardziej utalentowanych na swojej pozycji to wymien takich 2 chociaz

1

@Rewolucja123
Nie mówie, ze jest najwiekszym talentem, ale jednym z. Słuchaj fakt mamy młody skład, ale mamy też doświadczonych graczy. Taka hybryda ma prawo zadziałac. Mająć takich graczy w składzie czas tylko działa na nasza korzyść. Jeżeli będą mądre transfery latem i na przestrzeni lat to dobrze skończymy

2

@Luciano99
Też bym go widział w jakimś Getafe czy innej Gironie

0

@Rewolucja123
Fakt tylko, Balde Cubarsi Casado Pedri to największe talenty na swoich pozycjach, a Yamal to jeden z najlepszych graczy na świecie. Casado w samej Barcelonie pod względem umiejętności jest trzeci

0

@ali3gator z Atalanta gramy w Barcelonie jednak. Uważam, ze możemy wygrać obydwa mecze i powiem szczerze, ze fajnie jakby tak bylo

1

@Stinger_
jak wygramy jeszcze jeden mecz to powinno byc te 2 miejsce, mysle ze Atalante ogramy z Benfica moze byc problem. Jakis remis bym bral w ciemno

0

@Mitch_Atleta
Który napastnik w klubach takich jak Borussia czy Salbzurg czy w reprezentacji narodowej ma 0,90+ G/M

2

@Mitch_Atleta
@mmaciass
W tym sezonie 22 meczy 18 goli
W City na 120 meczy 108 goli
W BVB na 89 meczy 86 goli
W Salzburgu na 27 meczt 29 goli
W repce na 39 meczy 38 goli

Mówcie co chcecie ale to nie jest żadna kłoda i dobijak :D
w 4 druzynach ma takie staty gdzie nikt czegos takiego nie widział sorry

0

W tym sezonie widać że Barcelona zrobiła krok na przód. Od początku pandemii wygrywaliśmy ze słabszymi zespołami, ale z Bayernem PSG City Realem zawsze byliśmy underdogami. Potkniecie z taką Borussia by nikogo nie dziwiło. Wcześniej myślałem sobie. Nie no nie będziemy w finale LM bo gra jeszcze ten ten i ten który pokonał tego tego i tego. Teraz jak sobie o tym myślę, to w głowie mam „Kurde ciężko będzie, ale czemu nie. Pokonaliśmy tego tego i tego to czemu mamy nie dojść do finału”. Fajnie się tą kartą odwróciła bo ostatni sezon gdzie pokonywaliśmy naprawdę takie mocne drużyny był koło 8-9 lat temu kiedy wygrywaliśmy tryplet. Cieszy to że skład jest młody. Brakuje u nas kosmetycznych zmian, tj napastnik z ławki skrzydłowy i boczny obrońca. Wszystko da się pozyskać z wolnego rynku

0

@tbas w ostatnich 8 meczach w 7 az straciliśmy gole. Wyjatek to mecz z Brestem a tez swoje okazje mieli. Ogólnie uwazam, że to chwilowe załamanie i sie odbijemy, ale myśle, że warto rotować. Wrócił nasz w teorii najlepszy stoper. Na pewno da to oddech Cubarsiemu bo strzelam, że za niego wejdzie Ronald

0

@tbas ilu mamy zdrowych środkowych obrońców? Którzy zawodnicy mają najwięcej minut w tym sezonie w nogach?

0

Nie moge sie doczekać araujo. Myslę, ze z nim ta gra znów może wrócic do normy i będziemy rozjezdzać.

0

1

@VegetaPolska
Ogólnie piszesz jakby to było coś nowego

0

@Encore
Był underdogiem w tym meczu

0

Bellingham w ostatnich 8 meczach Realu strzelał w 7 meczach

0

@Pressinho
właśnie na ps4 nie moglem znaleźć, dlatego pytam czy ty moglbys zobaczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?