mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mendy to totalny ogórek
0
@Herato
Trudne jakieś
0
@Kubsoleon
obrońca jest lepszym to prawda
0
@don'T.R.I.P.e
Ty no Rudiger jest wyższy 3 cm a lżejszy ponad 10 kg. Strona Barcy podaje 188 wzrostu Araujo i 97 kg xD a Rudiger waży koło 85 i ma 191.
@Eto'o9 R10
Oczywiście A CZEMU NIE?
1
@Herato
Do tego trener, który za bardzo nie ma pojęcia co robi
1
Kto jest szybszy i silniejszy. Araujo czy Rudiger i dlaczego Araujo?
1
@cinero1996
Kiedy przyjdzie następca lewego po sezonie i młodszy z braci williamsów to nikt nie bedzie nam mogl sie równać. Cała kadra mloda i jakościowa
0
@alone49
Pena nie daje stabilizacji. Jak stracimy bramke to pójdzie to seriami z mocniejszym rywalem. Sytuacja sprzed roku już to pokazała gdzie Hiszpan w 2 msc puścił więcej bramek niz Ter Sgen przez caly sezon
8
@alone49
ale on nie spisuje sie dobrze. Jest mega nie pewny, widać że nie daje drużynie spokoju z tyłu. To jest totalny placek maks na rezerwowego zesppolu z dołu tabeli la ligi a nie w Barcelonie
1
@budel17
Został rzucony na głęboką wodę. Nie kazdy jest Guardiola ze w wieku 30 paru lat po jednym sezonie z Barca B wygrywa sie Lige mistrzów i wogóle 6 pucharów.
@Kinginiesta
Moim zdaniem kadre Xavi miał lepszą. To znaczy patrząc co flick wyciąga z zawodników to może już i nie
1
@mmaciass
Zabrakło mu warsztatu piłkarskiego. Dużo wgl zabrakło. Słabo wyglądaliśmy pod kątem planu na mecz nie wspominajac o przygotowaniu fizycznym, które było fatalne
1
@Ronin47
On i Cubarsi grają piłka tak dobrze, że mam wrażenie że mogliby operować na jakiejkolwiek pozycji
51
Mam wrażenie, że Flick jest kimś, kim chcieliśmy by był dla nas Xavi
1
@Marcelinho99
Kimmich
3
Pedri dzisiaj był zjawiskowy
2
O mamo. Co pograli
3
O czym wy gadacie normalnie typ wleciał kolanem w łydkę xD
2
@Rust_Cohle
@Cule2013
@tadzik447
Super chłopaki z la rambli zawsze pomocni
0
@Krzysztof1987
Ile razy takie Kadry jak Albania czy Mołdawia z nami wygrały? Właśnie. Tak jak Sociedad czasami przegra z jakimś Valladolid, tak czasami takie City przegra z Burnley - analogicznie my z mołdawią i Anglia z Grecją. Nie przegrywamy notorycznie. Ja powiem szczerze, że jestem zadowolony z wyników naszej kadry, bo lepsze wyniki od nas mają reprezentacje ktore maja lepszych piłkarzy ;)
1
Szukam piosenki (zwał jak zwał), która była grana na pianinie. Nie potrafie jej znaleźć.
Kojarzy mi sie z filmików jakichs takich, że to były ważne wydarzenia w piłce czy w sporcie i chyba z jakiejs reklamy nie pamiętam nawet czego. Ogólnie był taki fajny build up tam. Pls help xD
0
@Krzysztof1987
Oczywiście, wymagania są wygórowane. Nikt Villarealu czy innego Sociedad nie krytykuje za to, że przegrywa z Realem czy Barceloną. Mają gorszych zawodników gorszego trenera. To samo odnosi sie do rywali Polaków takich jak nie wiem. Portugalia, Belgia, Francja jakaś Anglia i inne reprezentacje z TOP 10 powiedzmy.
0
@Blanco16
Zależy od regionu. Ten z Newcastle brzmi tragicznie. Tak samo ten z Birmingham przez to nie przebrnąłem przez Peaky Blinders
2
@Zoker
40 mln xD
0
@BorzyKrzys
to jest chajzer nie wymagaj od niego za wiele
2
@Sysia11
słowo klucz to było dla mnie. Myśle, że fakt moglby grać w kazdym najlepszym klubie na świecie ale max połówke. tam trzeba biegać, a on już tego nie robi od dawna i to bardziej niż zwykle
2
Budda dzieciak 997 pzdr
0
@VegetaPolska
Nie wiem, imo na bokach bym upatrywał naszej szansy do tego w większej intensywności i w dominacji w środku pola.
1
@VegetaPolska
Jak szybką kartke zlapie to sie uspokoi. Mendy patykiem nie jest ale Yamal to przede wszystkim wybitny drybler a nie szybkościowiec jak Mbappe czy Vinicius. On ta pilke tak szybko przeklada. Poza tym Yamal czesto tez schodzi do środka. Ja bym sie martwił bardziej jak obie Vazquez poradzi z Raphinha plus Balde a mysle, ze nie poradzi xD
0
Wg kibiców Realu to Mendy na spokojnie powinien sobie z Yamalem poradzic, wiec moze lepiej go wgl nie wystawiać, bo po co xD
0
@Kamazinho
Ja nic nie pisałem o Neymarze xD