0

@pokrywek dokad ten kod?

0

@Rewolucja123
słuchaj no nie ma co wszystkich swoją miarą mierzyć. W opisie bana wspominali o 4krotności tej granicy

0

@Rust_Cohle
Niestety dla Ciebie. Nie napisałem tego bez powodu, bo jakimś cudem mi tez udało się tą wygórowaną granice 30iq przeskoczyć. Aczkolwiek możesz być z siebie dumny bo wśród kibiców Liverpoolu to też jak 4listna koniczyna :D

0

@Rewolucja123 xDD
to troche autodis

0

@Rust_Cohle
Dzięki za rade. Dobrze, że ty już to sprawdziłeś :3

0

@MESSIah16
@bartas97
Mi przypomina troche takiego Rakitica który był u nas. Z tym ze Fede umie biegać xD a Chorwat był wolny. A i chorwat umiał rozgrywać Fede w tym jest słaby.
No co no wyrobił sie typek, jest jednym z najlepszych na świecie i moim zdaniem w lini pomocy Realu nikt obok niego nawet blisko nie stał.

5

na realmadryt.com limit iq to max 30 tak zakładam. Powyżej już raczej niemile widziani

0

@pt9
Tak też myślałem. No nic, może kiedys nasi też będą chcieli organizować koncerty i wszyscy podążą drogą realu i zrobią te hale. Tylko mi sie wydaje, ze jak tam sie coś spier to koszty będą astronomiczne xD. Dodatkowa sprawa to rzeczywiście te telebimy to nie jest jakis bardzo duży wydatek i moglibyśmy to zrobić to to wydaje się zrobione pod koncerty. Tak czy innaczej z zewnątrz wygląda to jak basenik do którego sikałem jak miałem operacje w szpitalu xD

0

@pt9
Niby eksperyment ale oni szacuja ze duzo hajsu zarobią przez to. Na stronce której podałęś oni szacują kolo 400 mln rocznie z tego my 350 a mamy duzo miejsc więcej. Te telebimy moim zdaniem na przestrzeni lat mogą wejść akurat jezeli tam sie do czegoś nadadzą. Nasz stadion tak wogole będzie jednym z nowocześniejszych czy stadion Realu to teraz wyznacznik?

0

@pt9
Ciekawe czy tak jak i Real damy rade ten stadion unowocześnić. W środku jak i na zewnątrz nasz stadion wygląda o wiele lepiej, ale szkoda, że nie ma tych telebimów 360. ta chowana murawa tez w przyszlosci wchodzi w gre?
@Rust_Cohle
Na takich jak ty pierwszy w kolejce do rozprucia jestem.

2

Komentarz usunięty

0

@JarekS
Możliwe. Jak widzę ja jestem od Ciebie sporo młodszy, więc takiego doświadczenia nie mam

0

Jak masz stadion będzie się miał do tego madryckiego kibla? Tam są jakieś kamery 360 stopni chowane trybuny i murawa. Jak to u nas będzie wyglądało?

0

@JarekS
Ja też bylem pare razy we wloszech. za dzieciaka w wieku nastoletnim i teraz. z 2-3 lata temu bylem na wakacjach u kuzyna poznałem grupe włochów w moim wieku -20 pare lat. I oczywiście tam krotki wywiad ciśnięcie beki z pizzy z ananasem (nie cierpie jej). Oni pytali jak robie spaghetti bo poznali niemcow co zamiast pomidorów daja keczup itp. Później jak sie zgadalismy na jedzenie i zobaczylem, ze na 8 osob 5 je ta pizze albo z frytkami albo z kiełbachą to zaniemówiłem. Przysięgam byłem tak rozczarowany, bo zawsze jedzenie wloskie nawet jak mi nie smakowalo to bylo w mojej glowie top jakość i ogólnie zawsze dobre połączenia, a tu takie za przeproszeniem gówno XD. Oni traktowali to totalnie jak normalną pizze, a jak dla mnie to jeszcze większa patola niz pizza z ananasem.

1

@Rewolucja123
Szkoda ze nie traktuja tak samo pizzy z frytkami czy z parowkami tylko wpie***laja na potęge. To byl moj najwiekszy kulinarny zawod we wloszech

0

@PizzerMan
Zdrówka

0

@RoberDzik
Oczywiście, że tak bo Rodri jak zły trener by nie był to podnosi poziom zespołu. Poza tym flick był wolny a Rodri byl nie do sprowadzenia, wiec predzej czy pozniej ta zmiana by nastapiła

0

@Kgorecki2500
Mi też się podobają

0

@tbas
no gra dlateg ow takiej trudnej sytuacji gdzie Olmo może grać na 8 taki Fermin w systemie flicka bardzo sie przyda. Możemy teraz grać Fermin Pedri/Olmo Casado lub Lub Pedri/Olmo Olmo/Pedri Casado. To nas troche ratuje to jest naprawde dobry pracowity pomocnik. byle leszcz nie wali tyle goli i to w 1 sezonie.

4

@tbas
Ciekawostka Fermin z ławy strzelił więcej goli niż Olmo w jakimkolwiek swoim seniorskim sezonie w Lipsku? XD
Przypomnijmy że Fermin grał swój pierwszy sezon.

Ps. Poza tym nie ma Balde a mógłby sobie spokojnie na tej lewej pograć

1

Balde>> Ogórella

0

@DonCarletto @bartas97
Nie no ja nie mam problemu z tym poważnie. Nawet chętnie, że są tu kibice Realu czy innych drużyn. Ale to znaczy, że jednak interesuje Cie troche Barcelona skoro spęzdasz tu czas. Kibicuje Barcelonie, ale interesuje sie co w Madrycie czy to Realu czy Atletico. Może nie żyje tym, ale sprawdzam

0

@Lucyfffer
Lucyferze * :D

1

@Lucyfffer
Chlopie on ma 17 lat i żyje jak rówiesnicy. Ty mowisz ze masz z 30 pare lat zostałeś wychowany w innym świecie. To, żeby nie poplynal tyczy sie każdego mlodego chłopaka

0

@Gall
Ale piłka nozna to show. Te różne cieszynki to część show. Mądrzy ludzie to rozumiejąć. Poza tym każdy madry pilkarz przy ciezkim momencie nie będzie sie wyglupiać

0

@Lucyfffer
Skąd ta pewnośc, że jestem za młody

0

@Linnox
Dziękuje prosze pozdrowić Dawida mimo wszystko

1

@Matt_i1992
Raphinha jak widac ma wielką technikę użytkową. Ma genialny strzał ma bardzo precyzyjne podanie moim zdaniem on pasuje na takiego box to box albo dyszke

2

@BorzyKrzys
Nie od dzisiaj wiadomo, że Osimhen to straszne buraczysko jest. Pozyskali jednego buraka z Belgii i pozbywaja sie kolejnego z nigerii.

1

@Lucyfffer
Bo tylko u nas jest takie pierdo....
jestesmy wicemistrzem hiszpani. Mamy najlepsze talenty na swiecie i paru graczy z topu. Pewnie, że sie liczymy rok temu byliśmy wśród 8 najlepszych drużyn, a ludzie komentujący tu traktują Barcelone jakby to co najwyzej zespół ekstraklapy był. ja wiem ze te lata z Iniesta i Xavim czy Messim rozpieściły, ale niech ludzie troche ochłoną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?