0

@LukaszFan
I to bez większych sukcesów w Europie

1

@Kidd
No problemmej est pensja Lewego i De Jonga. Razem te Pensje to 60 mln brutto ponad. A dodać do Tego Fatiego i Lengleta to prawie 100 mln brutto. Taką pensja można by było sobie zatrudnić prawie 4 de bruynów ;), albo 6 innych klasy światowej graczy....

1

@Kidd
Ja tylko czekam, ąz te kontrakty Fatusów, De Jongów Lengletów czy Lewandowskich wygasna i bedize mozna normalnie fuknjonować ale to ze 2 lata jeszcze...

0

Gdyby Barcelona była człowiekiem to byłaby najłatwiejsza kobietą na świecie. Każdy nas robi jak chce

0

@Hawajczyk
Już w pierwszym meczu widzę to o czym mówiłem. Nie ma pomocnika który umie regulować tempo gry i brak napastnika który w takich ciężkich warunkach umie gdzieś nogę wcisnąć
To tak bije po oczach

1

Vini super drybler 3/9

0

@Hawajczyk
No i co?

1

@tbas
nie no lolz mamy mega slaba kadre. Nie licząc Realu i City i Arsenalu to Chelsea PSG i Bayern maja droższą kadre od naszej. Do tego Chelsea ma 43 graczy xD PSG 34. Nie wiem o co my mamy grać. Ale mnie bawią takie komentarze jak bysmy na nic totalnie nie mieli szans. Real rok temu wypadł najlepszy na swiecie bramkarz do tego dwoch srodkowych obroncow na caly sezon. Nie mieli nawet 9 nikt nie stawial, ze cokolwiek wygraja na początku sezonu bo przegrali sezon wczesniej lige z nami a z city dostali 4-0, a przed sezonem doszedł Jude a odeszło wielu ważnych graczy. To jest piłka nozna nie wiemy jak to sie potoczy. Moze wszyscy wróca do zdrowia i sie to ułoży. Mamy czołowych piłkarzy a wy zakladacie ze juz przegrane wszystko.

@Bajson
Z tym sie moge zgodzić. Jeżeli chodzi o same rejestracje wygląda to źle

0

Nie no Hansi nie mów tak bo na la bambli twierdzą, że ty nie możesz byc zadowolony. Mamy skład na poziomie rakowa przecież

0

@Hawajczyk
Ja to wogole sie bede śmiał jak po tym całym pie@@@niu Real sie zesra i nic nie wygra xd i gdzie wtedy będzie ten mbambe czy Vinicius. Jedziemy z nimi :)

0

@Hawajczyk
Dobra zobaczymy. Dla mnie ten Real nie jest lepszy od nas i mówię to świadomie. Nie mogę się doczekać na mecz z nimi i bardzo mnie to niecierpliwi. Bardzo słaba mało kreatywna pomoc to tam gdzie bym upatrywał szansy naszej. Będzie ja dużo łatwiej zdominować

1

Ja nie kumam. Ma syna milionera to po chuy mu się z jakimiś menelami użera.

0

@Jonyx
Bo 3 jest kontuzjowanych a jeden ma wakacje

0

@Hawajczyk
Co do meczy ligowych to były mecze totalnie na styku gdzie w jednym naprawdę bylo poczucie niedosytu i wcale nie grali z nami na luzie.
Śmieszne jest to co piszesz. Co było 2 sezony wcześniej? Wyjaśniliśmy ich gdzie się dało z jeszcze słabsza kadra m. Jesteś totalnym pesymistą. Pokonamy tych śmierdzieli zobaczysz

0

@Hawajczyk
Chłopie piszesz że mamy słaby skład a u nich w głębi wymieniasz jakiegoś brahima XD i Frana. Alaba wraca po roku nie grania. Obronę mamy na podobnym poziomie tu nawet nie ma dyskusji. W pomocy oni mają bolączkę bo nie mają kreatora gry my nie mamy pozycji nr 6. Atak u nas rzeczywiście opiera się na 17 latku i to jest problem. To jest główna różnica między nami i nimi. Oni z przodu mają najlepszych zawodników na świecie a my mamy wypaloną gwiazdę i zwykłych zawodników i tylko ten yamal który fakt jest najlepszym youngsterem na świecie. Życie kołem się toczy. Skoro wcześniej wszystko skończyło się na Galacticos i Zaczęło na Messim to czemu nie może się zacząć teraz na Yamalu a skończyć na terazniejszym galacticos. Ja naprawdę czekam już na mecze z nimi żeby im dokopac. Takie gwiazdeczki co oni mają nie tworzą drużyny. Tam ego aż kipi to nie tworzy druzyny

0

@tbas
Racja to subiektywna opinia, ale można się z nią zgodzić. Jeżeli chodzi o szkolenie i aktualnie posiadana młodzież w zespole plasujemy się w ścisłej czołówce na całym świecie. Oprócz tego dajemy wiele szans młodym. Mi się podoba w którą stronę idziemy

1

@J4no
Tylko że powiedzmy siły są rozłożone tak że 40 do 60 na korzyść Realu a nie 10 do 90

0

Oczywiście że 6 najwyżej wyceniana kadra na świecie nie ma na co liczyć w kontekście pucharów. Po co my wogole gramy. W składzie mamy w sumie tylko pewnie z 20 reprezentantów 4 mistrzów Europy i najbardziej utalentowana młodzież. Ja to bym wogole nie wpuszczał tych starych kotów tylko wogole grał szkolka. Niech się uczą chłopaki. Z Realem już przegramy bo oni mają takie świetne nazwiska i tak super grają. No nic może kiedyś

0

@Hawajczyk
Nie wiem ja szanse oceniam 50 na 50. Mieliśmy dużo lepszy skład niż oni i jakoś nie wygraliśmy nie wiadomo czego. Mają z przodu Mbappe Viniciusa Rodrygo ale nie wiem jak to będzie wyglądało w trakcie sezonu. Ponoć ich wygląda też kapitalnie ale niestety jest bardzo słabo kreatywna. Obrona nie ma głębi składu. Ja nie uważam żebyśmy mieli znacznie słabszy skład niż oni. Niby jest taka różnica poziomów a przegrywamy z nimi 2 mecze ligowe w doliczonym czasie gry gdzie wynik mógł pójść w obie strony ale przecież oni są 30 lvl wyżej niż my. Kompletnie tego nie kumam i mam nadzieję że ich po prostu wgnieciemy w ziemię i wy wszyscy się osmarkacie. Największe sukcesy święciliśmy z wychowankami i teraz zaczyna się nasza kolejna era pozdrawiam

0

@soleslover
71830

0

@soleslover
Mnie w przypadku porażki realu i naszej wygranej cieszy to że takim osobom jak Ty uciera się nosa

0

@KacperVEB
No a kto

0

@bartekvisca
Chłopie oni nie mają ani 9 ani prawego skrzydłowego a do tego stracili najbardziej kreatywnego pomocnika w historii tego klubu. Zajedźcie na ziemię

0

@TheNekro94
No oczywiście że masz rację. Ich gra zawsze wygląda tak że grają tak jak przeciwnik lub gorzej tylko im te strzały wpadają. Chodzi o to, że my mamy naprawdę dobry zespół i moim zdaniem lajtowo możemy wygrywać w tym sezonie

2

@bartekvisca
Ale widzisz oni przegrywaja sparingi to jest ok, a my przegrywamy z Monaco i nie nadajemy sie do niczego? Jakimi standardami się kierujemy w końcu?

1

@xvcWinterSoldier
Typ chyba chemola codziennie z wiadra na śniadanie konsumuje

3

Real na tournée cieniował i przegrał z naszymi rezerwami, my graliśmy całkiem ok i wtopiliśmy z Monaco gdzie zaraz zaczyna się liga i rozumiem że oni to są takim faworytem że my już nie mamy po co grać tak? XD ludzie mało żeście w piłce widzieli. Jak wam wczoraj ten Real imponował to naprawdę macie niskie standardy

0

@SelloutCrowd skąd takie wnioski?

0

@soleslover
Nie rozumiem

0

@FCB24
I co xd. Po czym wy wnioskuję ie że oni cokolwiek wygrają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?