0

@FcPortoFan1999
Mam nadzieje, że tu nie przyjdzie ani te wakacje, ani za rok. Niech go bierze PSG czy inny gownoklub z anglii

2

@shinthps
Mam nadzieje, ze wyjdzie ze szkółki drugi Yamal albo pojawi sie drugi nico do kupienia za rok. Wtedy chciałbym widzieć tą żałość na jego twarzy.
I co z tego szacunku do klubu. Chłop im poszedł na reke, bo gdyby nie przedłużył kontraktu moglby odejsc w te wakacje za darmo. Niech zostaje sobie jak Ikerek Muniain i braciszek. Wtedy wiele wygra i wiele zyska

0

@FcPortoFan1999
Chłop wygrywa mistrzostwo europy strzela gola w finale i jest jednym z 3-4 kluczowych graczy. Nie wierze w to. Tu sie jakieś sentymenty odpaliły. Mnie tylko irytuje, że znów w jakąś gierke Barcelona dała się wciągać a gruby nagadał głupot...

7

Nico to taki głąb jest jednak xD. Po co on tam zostaje w tym Athleticu. Mógł dawno zdementować to co się o nim pisało. Pewnie się zastanawiał. Co przeważyło, że zostaje?
Możliwośc walki z braciszkiem o top 6 la ligi? Za to pucharów nie dają. Mam nadzieję że w tym lub następnym okienku pozyskamy równie dobrego skrzydłowego, albo wyrośnie nam nowy z La Masii

1

@KrwawiaceoczyVEB
juz sie polamal i wrocil

2

@MesQueUnClub96
@Kgorecki2500
No to co chłopaki zapraszam na piwko albo 7 w takim razie

3

Swojego Lamina Kasztana chyba

0

@KrwawiaceoczyVEB Na te pierwsze mecze obrona Kounde Christensen Inigo(o ile nie odejdzie) Balde
Przed nimi myślę że Casado/Bernal z Gundo

4

@okiemtypera_lucaxx95 9/10meczy Viniciusa na araujo konczy sie zle - dla brazylijczyka rzecz jasna

0

@pluszek dobra ktoś się nią przejmuje wogole.

1

ale Ewcia pajor w tym sezonie będzie ładować tym białym ogórom z Madrytu brameczki. Ciekawe czy serduszko jej nie bedzie bolało jak będzie wrzucać brameczke na manite swojej ukochanej drużynie ;(

0

@Azi
wiem, ze chodzi Ci o to ze to profil dychy z ciagiem na bramke, ale my takiego kogos nie potrzebujemy na cito. Mamy wiele opcji do sprawdzenia pod flickiem nie uważasz? Ktoś na 6 to temat bardziej palący. Totalnie niezrozumiały transfery by to był

0

@Azi
Ale chłopie jak masz w domu 1 garnek, a nie masz patelni to kupujesz 2 garnek czy dokupujesz Patelnie. Tu chodzi o priorytety, on jest nam niepotrzebny bo na skrzydle i w srodku dalej luka

0

Kto jest zwolennikiem transferu Olmo?
Mamy z 5 typa na tą pozycję, a ewidentnie brakuje zawodnika na 6 i skrzydłowego. Kto oprócz tych mądrych głów z zarządu jest tu na la bambie zwolennikiem przyjscia Olmo?

0

@Kinginiesta
To między innymi też miałem na myśli

0

@Gronek
XD nie wiem co ci napisać tak szczerze XD

3

Ja się szczerze dziwię że spoglądamy w kierunku Nico. Chłop miał przyjść latem za free i podpisał umowę z Bilbao co pokrzyżowało nam plany. Teraz jak możemy go kupić to się zastanawia a bo tu Braciszek chce jeszcze rok pograć a bo tu się wychował. Niech sobie zostanie pokopać do końca życia i wygrać może jeden puchar króla w karierze. Mi to nie robi, ale to jak on sobie Barcelonę za nos wodzi jest mega komiczne

1

@PaPo
Moim zdaniem jest calkiem ciekawa i do tego fajna do olądania na zywo.

0

Był ktoś z was kiedyś na festiwalu w Glastonbury?

0

@Iniesta997
Nie jest bo często popełnia techniczne błędy. To jest eksplozywna bestia. Sam fakt że jego strzał jest do dzisiaj dosyć słaby wiele o tym świadczy

0

@tbas
muszynianka top ale nie mozna jej za duzo pic

0

@Szklaner
Niegazowana jak mozna pić mocno gazowaną...

0

@tbas
Vinicius nie jest jakims super zaawansowanym technicznie pilkarzem, nie oszukujmy sie. Generalnie typ bazuje na szybkości

0

@norbi77
Okej tak spróbuję, na ps5 właśnie tego problemu nie ma

1

@Rust_Cohle
Dzięki totalnie pomoglo

0

Wiecie jak ustawić na xboxie grając w fife różne ustawienia? Mianowicie ja chcę grać na alternatywnych kolega na klasycznych ale ciągle ustawia klasyczne lub alternatywne dla dwóch stron

0

@ikar34
Następnym razem daj mu w kopercie -500 xD

0

@SawneyBean
W takiej Barcelonie ja się zakochałem i po to ogląda się piłkę. Mnie obchodzą wyniki ale przede wszystkim siadam przed monitor, żeby podziwiać. Jak byłem Nastolatkiem wynik bardziej się liczył mimo że wtedy graliśmy pięknie. To rozrywka to powinno bawić ludzi. Ja tak na to patrze

1

@SawneyBean
Nie do końca. Ile było tu narzekań po wygranych 1:0 tutaj? Wiele bo sam jestem jedną z tych osób

3

@bartas97
Po prostu sie tak zdarza. ja tam nie wierze w teorie spiskowe, ani tam ustawianie meczy. Mysle po prostu, że piłkarze moze mocna presje nakladali na sędziego. Sędzia wam sprzyjał w tym sezonie który sie zakonczyl i nie możecie narzekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?