9

"Grają dla Francji, ale pochodzą z Angoli. Jego matka jest Nigeryjką, a ojciec Kameruńczyk, a w paszporcie Francuz"
Rzeczywiście mocno rasistowskie.
Lamine Yamal - ojciec Marokańczyk, matka Gwinejka, a syn paszport ma Hiszpański. Mam nadzieje, że nikt mnie nie pozwie przepraszam

0

@ObiektywnyKibic121
Powiem tak. Fakt przegiął pałę, ale to jakie konsekwencje go dopadną i jak się to rozwinie będzie nie współmierne do czynu. Już rodowici Francuzi z Chelsea dali unfollow czekamy jeszcze aż głos zabierze ambasador Vini

0

@Rust_Cohle
Przecież on nam władował hat tricka

5

@BulaKG
I walenia Hery po kablach

0

@Natwill
Piszesz jakby wogóle bezpodstawnie to było.

0

@mrboom
Upośledzony system

1

@usztafik
Nie dodałem Cubarsiego.
@Eto'o9 R10
rzeczywiscie przeoczylem

0

@GeneralXavi
Mi to sie nawet uśmiech pojawił

0

Niesamowite jest, to że Hiszpanie tak naprawde zremisowali jeden mecz i wszystkie inne miedzy innym z Anglia i Francja wygrali w regulaminowym. A jeszcze większy strach pomysleć, że ta kadra za 2 lata bedzie miała tych samych zawodników, ale bardziej doświadczonych. A jeszcze większy strach pomysleć, że nie było Gaviego i Balde czy nawet Brahima.

2

@Zoker
Jeden wypłakał wygraną drugi nie taka różnica xD

0

@Transu96 fakt
Moim zdaniem mu tam brakuje pivota. Nawet z zubimendim dobrze wyglądał w parze

5

Anglia w XXI wieku na wielkich turniejach wygrała tylko z 4 reprezentacjami notowanymi w top 10 FIFA.
Hiszpania wygrała z 4 zespołami top 10 FIFA na tym turnieju. Kosmos

0

@Transu96
Ruiz już tak fantastycznie w PSG to nie gra akurat

3

@adamek20151
Stary jest nowy sezon. Puchary były gra się o następne

1

Ja pierdole ja dalej w szoku, ze 17 latek tak w piłkę gra. Razem z Olmo królowie w kanadyjce 5 g/a

0

@Transu96
Cucurella z przodu kocur a po jego stronie podczas mistrzostw też nikomu pograć nie dal


Dobrze że Guiu się tam według niektórych poszedł ogrywać w lepszym projekcie xD

0

@FcPortoFan1999
Po trzecie. Trzeciej nie było oszczędzili. Dobranoc

0

@DonCarletto
Dobranoc

1

Idę do nocnego po flachę

0

@JordiAlbion
Jaka bramka?

0

@DonCarletto
Dlaczego

0

@michaleu
@FcPortoFan1999
Ale dlaczego?

0

@gorgota ze 7 ze 8

0

@Kubsoleon
Nie no ale ci najlepsi kręcą 40/60 g 10/25 asys. Źle trochę się wyraziłem. Yamal ma taki potencjał moim zdaniem

0

@LukaszFan
Jeszcze nie robią liczb. Nico myślę że będzie robił staty max takie jak Vini czyli 20 g 20 asyst, ale Lamine może kręcić wysoko

1

@Sulimo
Kefir i jazda

21

@Sapos93
Już wiem, że większego debilizmu dzisiaj nie przeczytam

0

@Lucyfffer
Kimmich sprawdza sie lepiej na środku pomocy mimo wszystko

0

@Lucyfffer
Chlopie ale on w tym Realu grał. Plackiem możesz Nachosa nazywac bo jest serio cienki. Ale jak ty piszesz nazwiska typu Cuardrado, Kimmich, James czy Azpilicueta to ja mam serio traktować taka wypowiedz. Sorry xD

0

@ziomal88
Paru było, ale Carvajal to ścisła czołówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?