0

@TheCule
W tym sezonie tak ogólnie to żadna gwiazda xD

1

@Encore
Moze dlatego ze jest cienki

0

@Kamiloza91
Wpisz AEZAKMI

2

@macio_944
Wydaje się na przypadkowe, ale patrząc jak od razu ruszył, to jednak wygląda, że to było zamierzone

0

@Rewolucja123
Roque? Który też nie gra i jest jest łączony z innymi klubami? Ferran? Też dobre sobie. Xaviego już nie ma jest Flick. W Chelsea jest trener po którym nie wiadomo co oczekiwać i nie wiadomo czy właściciel randomowo go nie zwolni w losowy wtorek po remisie z jakimś Brendford. Wraz z trenerem mają zostać wprowadzone nowe metody treningowe. Skąd założenie, że w Chelsea rozwinie sie lepiej? Kto tam bryluje oprócz Palmera? Dobrze, że tam piłkarze sie rozwijają na treningach. Idealny kierunek dla niego to by było Porto, Braga, Sporting, ale nie Chelsea xD. Ani sie enzo nie rozwina ta za bardzo, ani Madueke, ani Mudryk, ani, Jackson, ani cucurella, ani żaden zawodnik właśnie oprócz Palmera.
Wiem o czym piszesz i nie moja wiedza nie jest ograniczona. Nie wiem wogóle co to za teksty i za kogo ty sie masz xD. Przecież to ty bez podstawy jechałeś o ile dobrze pamiętam po De Jongu i byłes mega stronniczy.

0

@Rewolucja123 słowo klucz to jego zdaniem XD. Kogo on przed soba ma w Barcelonie? Lewusa? Co na to Flick? w Chelsea masz jakichś MADEKuków dżeksonów ENKUKUÓW I innych takich którzy też są na poczatku piłki raczej.
Moim zdaniem wybór przynajmniej totalnie katastrofalny
@Zoker Tylko zobacz na skale klubu skale wpływów. Chelsea nie generuje takiej kasy jak Barcelona. Jaki oni maja plan? Od 2 lat ile zrobili transferów ze 40? 50. Kupują byle co co pokazuje ten i zeszły sezon. Jak guiu sie chce rozwijać to Chelsea nie jest dobrym wyborem. -600 baniek są. Nie że wydali 600 mln. Tyle to oni są na minusie uwzględniając sprzedaże. W tym roku juz tez coś pokupywali i pewnie tez będą z 200. Jak to nie yebnie to ja nie wiem jakim cudem.

0

@Bobo25
Może sie myle, ale Michniewicz miał dużo łatwiejsza grupe na MŚ niż my na ME.
Gdyby zamiast nas byli nie wiem Włosi czy Chorwacje to tez by mogli nie wyjsc z grupy ani z 2 ani z 3 miejsca

0

@Rewolucja123
Wy powaznie to wierzycie ze idzie do klubu gdzie jest taki przemiał sie rozwijać xD. No weźcie. Jakby chciał sie rozwijać to by poszedł do średniaka ligi top 5, a nie do Chelsea.

0

@Zoker
Tak? a jakież to ciekawe talenty udało nam sie kupić oprócz Roque przez ostatnie 2 lata? Ile chelsea w 2 lata jest na minusie? z 500-600 mln? :D

0

@Antimadridista_WR
Też myśle, że nie bo w sumie na jego pozycji jest w sumie 3-4 młodych zawodników o podobnym potencjale i większym doświadczeniu

0

@Zoker
Nie no wiadomo dobrze przechodzić do zespołu ze stabilnym projektem, który kupuje randomowe talentu bez ładu i składu i zmienia trenera tak średnio 2 razy do roku. To gwarantuje rozwój

0

Jak ktoś pisze, że Marc Guiu idzie do Chelsea sie rozwijać to może już niech sobie daruje przebywanie na słońcu, bo to może świadczyć o tym, że ma porzadny udar.

0

@Rust_Cohle
Chelsea ma 33 zawodników w kadrze na ten moment a ja czytam o klejnych transferach i nie wiem czy sa tam uwzgladniane powroty z wypożyczeń :D

0

@VegetaPolska
Ale zbawne to co napisales xD

2

@takisobiektos
Ani topowa, ani dobra :D/ Ja też sie zgadzam, że ciężko to wytlumaczyć bo ten średniak odbił sie nawet od średnich klubów

0

2

@Popitek12
Stary co do Neymara to fakt ciągną ten wózek w Barcelonie nie raz z tym Messim ale nazywanie go goatem to spore nadużycie

0

@Zoker
Nie do końca to miałem na myśli, ale biore to na klate. Rzeczywiscie pozbyli sie piłkarzy. W sezonie 2022/23 Bilans -562 mln w tamtym tyle sprzedaży i bilans -200 mln. Teraz kolejne kupna sie szykują. Co chwile Chelsea sie kims interesuje? Skąd kasa? Ile mozna byc tak okienek na minusie? 5 takich okresów i robi sie wlozone 1,5 mld a my sobie nie na pilkarza za 5 baniek XD. Przypomnijmy ze takie Chelsea ma sporo nizsze wplywy niz my. Ktoś sie tym zajmie? XD Jak to sie odbywa.
@Rust_Cohle
Jak wyżej. Chodziło mi o to, że nie zarabiają na to
@JordiAlbion
To tylko chodzi o to, że duży klub? Fajne mecze przeciwko dużym klubom to możesz miec tak samo w Totkach czy nie wiem w Villi. To nie lepiej mieszkac w Valencii? ładniejsze miasto ładniejsza pogoda lepsze życie i takie same szanse na granie o powazne trofea jak Chelsea

0

Po chuk zawodnicy idą do Chelsea? Ile oni tak mogą kumplować w nieskończoność? Ja nie widzę żeby sprzedawali. Oprócz tego tam żadnego projektu nie ma xd

1

@Jarema2000
Powodzonka

0

@montiel
No nie wiem aż tak to chyba nie

1

@Comentateiro
xD no słuchaj łapią sie czego mogą

0

@Senyer
Tak jest. To był mecz bodajże z Rayo

1

@Kamiloza91
Ten baton

0

@Faro
No co ty ziom

1

@Senyer
Dużo ludzi mówiło że na miejscu można kupić

1

@JimMorrisonFCB
Nie ma problemu z alkoholem. Problem by miał jakby nie było alkoholu

0

@Safrani
Zalezy jakim systemem będziemy grac. Moim zdaniem Diaz tez nie zmieni diametralnie obrazu gry u nas i nie traktuje go jakolepszego pilkarza niz raphinha. guimaraes to spoko opcja jezeli mialby grac razem z De jongiem. Z kolei to tez nie jest DP wiec przy tylu pomocnikach nie wiem jakby to mialo zostac ulozone.

5

@ObiektywnyKibic121
Żeby nie koleżka xD to by sobie tam nic nie poprowadził. Po co to oglądać serio xD. Każdy mądry wie, że typ jest tak śliski

0

@Cvzx
Poważnie ? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?