1

@FcPortoFan1999
Mental, dopuszczanie rywala do 600 sytuacji a przciez maja super obrońców. Do tego dominowany środek prawie z każdym mocniejszym rywala oczywiście przez rywala xD. Ja nie kumam jak to im wychodzi. Jak Carlo powiedział że nie ogranicza graczy czy coś takiego to w mojej głowie to wygląda tak że idźcie se kopać może wygracie xd

1

@macio_944
Dobrze napisane, super transfer Realu na lewe skrzydło czyli dokładnie tam gdzie mają największe braki

0

@FcPortoFan1999
Oby tylko gra wyglądała lepiej niż tych z Madrytu

0

@Encore
No i co, nie powiedziane że to super pyknie. Super narazie jeden sezon im się uda. Sracie przed tym Realem aż śmiech.

5

@Xxxbarca4ever
Ta totalnie beka xd. Ludzie zapominają chyba że tyle gwiazd w składzie nic nie wyznacza na przykładzie wcześniejszej ery Galaxticos czy naszego MSN czy nawet Mbappe Neymara i Messiego w PSG. Ale się będę śmiał to z lamusów jak ich poklepiemy ładnie

0

@mekston
Fabregas na 9 to był taki rzadziak ale musiał czasem se kopnąć

0

@Michau98
A Kylian co to ku@a za napastnik XD. To jest ja wystawianie Griezmanna na Lewy skrzydle czy innego Coutinho

0

@tomcias10
Oczywiście że nie potrafi rozgrywać Bellingham. Valverde to też zawodnik który jest raczej technicznie surowy. Daje dużo siły w pomocy , dużo biega
Jak dla Ciebie to jest tylko Kroos to ciekawe kto będzie piłki z głębi grał i itrzymywal piłkę

0

@VegetaPolska
Carlo siła przyjaźni xd chłopaki grajcie kopcie dajcie się zdominować i jakoś to będzie. Ich gra tak wygląda. Ja mam nadzieję, że się wszyscy zdziwicie

1

@budel17
Mnie to śmieszy jak wszystko się zmienia w jeden sezon i to jest to o czym mówił Carlo Ancelotti. Co rok temu wygrał Real? Grał conajmniej żałośnie w skład miał lepszy niż w tym roku. Dużo zależy od dyspozycji. My bez typowej 9 graliśmy za czasów pepa ostatni raz, przed 3-4 lata ale to była golden era
Ps. Chodzi o to że Perez i Ancelotti mówili że nie rozumieją paniki Barcelony względne Xaviego po jednym nieudanym sezonie. Za poprzedni sezon nikt Ancelota nie wyrzucił

0

@bartas97
2 LS, Rodrygo nie jest prawym skrzydłowym i brak klasowego napastnika. Warto dopisać że jeszcze jest Guler i Endric, dużo tych postaci ofensywnych ale brak 9. Do tego myślę że pójdzie taki Endrick na wypożyczenie może sprzedadzą Brahima czy Rodrygo, może wypożycza Gulera. Ja uważam że my tam na luzie możemy ligę wygrać. Mieliśmy MSN w składzie gdzie Real nawet teraz takich grajków nie ma i nie wygrywaliśmy Lm i bywało że przegrywaliśmy ligę. Dla mnie się tam nic nie zmienia tak szczerze

0

@seblabs
Nie koniecznie. Zobacz co się stało z Bayernem po odejściu Lewego albo z City po przyjściu Haalanda.

0

@RosjaninBut
Ja tam uważam że możemy sobie zacząć grać od początku i wygrać ligę bo czemu nie?

0

@tomcias10
Jak oni taką Linie pomocy wystawia to tam wjeżdżać będą w nich jak w masło. Brak rozgrywającego brak SPD brak typowego napastnika i prawego skrzydłowego

1

Się przejmujecie tym Membape w Realu. Mają braki na Napadzie, PS i brak kreatywnego rozgrywającego po Kroosie, a oni biorą Lewego Skrzydłowego tam gdzie gra ich największa gwiazda. Lepszym ruchem byłby Kane rok temu jak był do wzięcia

0

oprócz tego, że jest szybki silny i mądrze grający to ma taki młotek w nodze straszliwy, ze siatka peka

0

@Trencaxarxes
No tak nie, ale fakt w tym sezonie bardzo duzo błędów na niekorzyśc nasza było i na korzyść Realu.

@seblabs
Ciekawe jest to co mówisz, ja tu dalej nie widze typowej 9. Ogólnie na przykładzie najwiekszych klubów widać w ostatnich latach pokazuje, że ciezko grac na powaznie bez 9.

@mekston
to prawda KMŚ może ich wykończyć

@RosjaninBut
Niby tak, ale niby nie. Real rok temu posysał totalnie pałeczke i niespodziewanie totalnie odbił sie w tym roku a skład mieli sporo gorszy niż rok temu.


0

Obawiacie sie Realu Madryt w przyszlym sezonie?
nie wiem jak oni to poukładają z przodu,
LS- Mbappe Vinicius , N- Joselu, endrick , PS- Brahim, guler i Rodrygo.
Obstawiam, że będa próbowali grać Mekambusem na N albo Rodrygo pójdzie w odstawke. Ciekawe kto poleci po sezonie czy Endrick pojdzie na wypozyczenie, czy zostanie sprzedany Brahim, a może Guler albo Rodrygo.
Do tego brak kreatywnego pomocnika, ciekawe jak zastąpią Kroosa bo ja żadnej opcji na rynku nie widzę.

0

@Comentateiro
Nie dyskredytuje. Kroos to fantastyczny pomocnik tak jak np Schooles czy Pirlo, ale półke nizej niz Hiszpanie. Iniesta i xavi to najlepsze duo w historii pilki ktore ekstrelamnie zdominowalo środek pola na dobre 8 lat i to ciagiem

Co do Viniciusa oczywiscie staty to nie wszystko. Miał kontuzje 2 miesiace. Oprócz tego grał dobrze nie róbmy z niego jakiegos gamechangera :D. W finale średnio grał w połfinle cos tam szumu porobił

0

@Hartge
No ale jest euro. Bellingham wykrecil podobne staty a grał sporo niżej. Kane strzelił z 45 goli w tym sezonie i dorzucił pare asyst.
vinicius takie statystyki juz mial rok temu czy nawet dwa.
@don'T.R.I.P.e
tez uwazam ze nie maja komu po prostu dać

0

@Comentateiro
te jego staty to są co najwyżej dobre. Ja mam nadzieje ze Kroos nie dostanie zlotej piłki. To piłkarz półke nizej niz Iniesta czy Xavi i dziwne jakby on miał Zp a dwaj Hiszpanie nie.

1

Czemu sie zaczeła jakas dziwna nagonka na złotą piłke dla Viniciusa? Nie odbyło sie nawet euro i copa america

0

@HypeR
Niee xd nie słucham osiedlówy. Oczywiście że ma podgatunki. Napisałem, że muzyka wyewuluowala. Co do planu b to był na typa hype i nie ma hypu. Nie wykorzystał swoich 5 minut.

0

@Jay1981
Ja nie wiem co napisałem nie tak tak szczerze XD kto ogląda ten osrany klub to wie że grają nie lepiej niż Zawisza Bydgoszcz

0

@Gall
A co z przeciwnikami? Dopuszczają ich do tylu sytuacji że szok

1

@Luciano99
A będzie taniej niż wczoraj?

0

@HypeR
Słuchaj ciężko teraz ocenić co jest rapem co nie. Muzyka trochę wyewulowala. Taki Kizo też niby dalej robi rap, ale to brzmi jak disco Polo.
Myślę że mógłbym ci znaleść coś na necie i wkleić ale po co. Ja uważam że wogole w Polsce jest mało dobrych raperów XD i bym się musiał poważnie zastanowić nad tym

1

@FcPortoFan1999
To tak jakby bokser wagi ciężkiej w walce o pas mistrzowski nie trzymał gardy i mówił a chuk może mnie nie znokautuje

1

Ja nie kumam jak można grać taką srake i wygrać w 10 lat 6 x lm XD . W sensie gdzie tu logika no nie? I nie pier@@@e mi tu o jakimś mentalu czy tam grze do końca.
To już się dzieje 4 lub 5 finał z rzędu. Adeymi laduje bramy a w finale chłop taką sytuację marnuje to samo Brandt czy Fuhlkrug. Przed sezonem typowałem Real do max 3 pozycji w lidze w lm góra 1/4. Bez napastnika bez zmienników obciążony kontuzjami. To są cuda jakieś XD. Gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie jak taki butny zespół z taką brudną historią i aferami sędziowskimi wygrywa wszystko jak leci w europie grając conajwyżej słabo

0

Te finały Realu super . Zapamiętam ich jako takiego dominatora jak Barca Guardioli. Jak zawsze zdominowali rywala i byli lepsi szacun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?