mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@QQL5
Złotego banana
1
@Kidd
Oni pomagają szczęściu jak nikt inny. My tego szczęścia nie mamy. Nie mamy też odpowiedniego nastawienia ale nie mamy tego szczęścia. Znając Real to jakby mieli taką sytuację jak my z faulem Araujo, to na Varze wyszłoby że w środku pola ktoś był faulowany czy coś.
Jak rozgrywają mecze to ich gra nie wygląda lepiej niż takiego Getafe czy innej Almeriii
2
@TheNekro94
Prawda o stylu kontrowersjach backgroundzie nikt nie będzie pamiętał. Najśmieszniejsze jest to że to nie jest tak mocna ekipa. Więcej się mówi o jakimś ich mentalu niż o tym co za skład mają/ mieli. Ja uważam że to poza może 2/3 wyjątkami to będzie najsłabszy zwycięzca LM
0
@Kidd
To prawda ale to jest klapek.
1
@Kidd
@Zoker
Jednak zgodzę się że niezależnie od wyniku grają jakby było 0:0 Bayern po golu na 1:1 się obsral. Ja tak patrzę na naszych piłkarzy i niczego naszej kadrze nie brakuje żeby grać w finale LM. Potrafiliśmy wygrać z nimi ligę słabszym składem i 2 mecze po równych bojach przegrać w doliczonym gdzie były kontrowersje sedziowskie
1
@Kidd @Zoker
Ładny mental wczoraj miał mistrz świata, 2 krotny zdobywca LM 11 krotny mistrz Niemiec. Neuer. Takiego babola to mógł tylko w 90 z Realem odje***c ale kumam że taki był mental i taktyka Ancelottiego xd
0
Jak to jest że u nich Jakiś Dżoselu strzela 16 goli w sezonie a u nas Depay tylu nie strzelił a grał w 1 skladzie
0
Szkoda że pamięta się zyciezcow a nie okoliczności
0
@TheNekro94
No ktoś pisał wczoraj. My mieliśmy potencjał na więcej niż 3 LM. Mieliśmy potencjał na 6 przynajmniej (Inter, Chelsea, Liverpool)
0
@Rewolucja123
To spójrz raz jeszcze hehe
0
@Rewolucja123
Serio?
2
Jakbym był Jeffem Bezosem kupił bym Real Madryt i go rozwiązał
0
@bartas97
Oczywiście że nie było do wychwycenia.
Ja po prostu mam wrażenie że sędziowie się was boją
0
@TheNekro94
Wczoraj grali sporo lepiej
0
@milaosoba
To nie wiem zebranie na ławce tych wszystkich leszczy na picie harnasia na ławce na ławkach czy jak?
1
@bartas97
W wygranej 21/22 też w każdym meczu był dominowany bez wyjątku , w 2016 gol ze spalonego w 2017 czerwo dla Cuadrado. Dużo tego kurde i to jest irytujące
0
@clyde
Spokojnie jak widać karta się może odwrócić w rok. Gdzie oni byli rok temu? No właśnie
0
@milaosoba
Real madrid castilla?
1
@bartas97
Nie wiem mnie to dziwi że zawsze wy Grecję na styk. Wtedy te kontrowersje nie mają znaczenia. Real jest tak wątpliwy w żadnym meczu się nienwyroznia ale przechodzi. Ja tego skumać nie mogę. Przypomnij sobie jak grała Barcelona wygrywając LM albo nawet City rok temu czy Bayern.
Ja nie wierzę tam że kupujecie sędziów ale jeżeli karma wraca to chyba czeka was kolejn 6lat x 1/8 finałów LM
2
@bartas97
No i super że się odniosłeś d sytuacji z Casemiro. Typowe
0
@QQL5
Odlajkakowalem żeby polubić ten komentarz drugi raz xDX
0
@Encore
Będą grali srake i wkładasz gole w końcówce ręką Almerii czy innemu Getafe na 3:2 czy 1:0 jak to oni. Z kim nie grają to zawsze na styku
2
@MeMyselfAndI
A co powiesz o Casemiro?
2
Da się jakimś klubem bardziej gardzić niż Realem? To taka Hiszpańska Legia
18
@bartas97
Tak mówi o tym samym meczu w którym Vidal dostał czerwoną kartkę za to że Asensio kopną go w nogę, a Casemiro nie dostał drugiej żółtej za faul taktyczny. Śmieszne jest to że nie potrafisz przyznać że często sytuacje sporne są rozstrzygane na waszą korzyść
2
Komentarz usunięty
0
Siła przyjaźni wygrywa
0
Jak taki Real może wygrać lm to jak taka Luna nie może wygrać Eurowizji
0
Co roku te same wymówki. A to sędzia słaby a to bramkarz zje@@l. Ja nie kumam jak można tak grać i tyle wygrać to nie mieści się w glowie
17
Bardzo uniwersalny zawodnik. Ja bym sie go nie pozbywał. tak naprawde to, że Duńczyk jest pomaga w tym, że nie potrzebujemy 2 transferów do środka pola