mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Arden
Ten Mlody identycznie jak stary sie porusza
1
@barcelona22
Xd
0
@LukaszFan
Tak no moim zdaniem dobry trener by zmienił tutaj najwięcej
1
@Ramos9248
Ja noszę mam pierścionek i dwa sygnety do tego bransoletkę też mam. Miałem też wisiorek
10
@Katalończyk 99
Nie no Barcelona Guardioli 2011 to była kwintesencja footballu. Tam było wszystko, takie mecze powinni puszczać w kinie
Jednak jak mam wybierać to oczywiście córka Guardioli
1
Jakby gwizdną karnego to jakiś zart
4
Dobrze Lechia jazdaaaaaa
3
Gil Manzano jest sędzią conajmniej tragicznym
1
@norbi77
CAMa camoooooo
0
Jakie wnioski? Pedri z ławy bo to joker
0
@Amidamaru
Powiedziałem że jest klasy europejskiej czyli to solidny gracz. Gra w kadrze gra w Barcelonie wystarczy. Porównania masz z dupy strasznie. Taką narrację można dostosować do wszystkiego. Żaden środkowy obrońca Bayernu u nas by nie grał w 1 składzie . Poza ty
Uważam że Yamal w Realu by dzielił minuty z Rodrygo
1
Ciekawe czy Sorloth wciśnie penta killa
0
@Barcaa12
No tak nie wykluczone że za rok też pogubi
0
@tbas
A tak się rozwijają że z 87 pkt przeszli na 78 a teraz na 99. Po prostu taki sezon i tyle. Wychodziło im wszystko sprzyjała im forma, szczęście i czasami sędziowie też
0
@tbas
Fakt trafili z formą prawie wszyscy patrz jak odżył Kroos Carvajal Vasquez czy Mendy. Za rok może być zupełnie inaczej i jak będzie taka sytuacja że zaliczą zły sezon to chciałbym żeby wszyscy Ci co tak pierd@@@@
Bili się tu na forum w piers. My też mieliśmy MSN i dobrych trenerów i nie wygrywaliśmy zawsze ligi nie mówiąc o Lidze mistrzów. Będą faworytem ze względu że są mistrzem ale możemy ligę wziąć bez problemów
0
@Dawidfcb1998
Tak właśnie chciałem dodać że nasza obrona z Orlika xd ale fakt to co grają w defie to chłopie zobacz goLa Lucasa i Gulera jaja w chuk
1
Jak wy Gulera do Yamala chcecie porównywać to was odkleiło totalnie. Zobaczcie ile sytuacji wykreował Yamal ile ma asyst i co drużyna bez niego prezentuje z przodu. Yamal to w wieku 16 już klasy europejskiej gracz a Guler to zmiennik. Super się odnajduje w polu karnym ale tak naprawdę oprócz tego niewidoczny. Nie ma co zarzucić że wszystkie bramki były z dosyć łatwych pozycji ale tak jest. Gość się dobrze odnajduje po ostatnią piłkę
0
@A4ron
Źle widzisz bo Yamal strzelił 7 goli
1
Widzieliście te bramki Realu? Ja się nie dziwię że my temu Villarealowi wbiliśmy 3 jak oni grają w obronie jak w B klasie xd
0
@Kamiloos
I pewnie pójdzie na wypożyczenie bo jak będzie Mbappe to znów nie pogra
2
@JanneAhonen
Oczywiście lecą na 99 pkt takiego wyniku nie było od 12 lat. Myślę że w normalnych okolicznościach 85 pkt może nie dałoby nam mistrza ale plus jedna wygrana i już tak
0
@Muevertigo
Turkish sedes
3
Wszyscy tak cisną tą Barce, Real taki mocny. Rok temu Ancelot miał 78 pkt my 88 gdzie końcówka odpuszczona. Wy nie kumacie że w po lecie to się wszystko może zmienic tym bardziej że nie jesteśmy jakąś Sevilla czy Bilbao tylko czy wam się podoba czy nie mamy jeden z najlepszych zespołów na świecie
0
ogólnie to mistrzowie Hiszpani w ostatnich 5 latach mieli max po 80 parę punktów. Taki wynik jak wygramy te 2 mecze dałby nam prawdopodobnie mistrzostwo
0
@Kamiloos
Dlatego piszę jak na tak potężnego ogóreczka to sezon dobry. Wielu zawodników w tym roku dobrze występuje odrodził się Carvajal i Kroos i nawet ten ogórek Mendy
0
Ogóras Vasquez w tym sezonie jest mocny
0
@LukaszFan
Uwielbiam takie pierd0****
0
@Emhyr @Faro
Nie no on ma tak indywidualnego skilla że typ może być największym game changerem na świecie jeżeli mówimy tu o skillu indywidualnym
0
@Salchent
Nie rozumiem no mają dobry sezon rok temu mieli zły a w następnym też mogą mieć zły
1
@Radioactive9705
to akurat mit ;(
@dv7wisnia
No to wiem wlasnie i tyle?