mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77
Zgodze sie bo tez go tak widze. Widze go jako wykreowanego przez madrycka strone pilkarza.
0
Czym sie różni żel do prania od płynu do prania?
0
@norbi77
xD
No właśnie nic go nie wyróżnia. Ja nie kumam co on takiego daje temu Realowi. To ze tam wszestronny jaki on tam wszestronny jak go 16 latek jechal jak chciał co dopiero jakis topowy skrzydlowy
1
@MeMyselfAndI
daj spokoj Camavinga u nas by nawet nie gral. Ani on lepszy od Pedriego ani De Jonga ani od Gaviego ani od gundogana. totalny naleśnik
@Objectivo
Wg statystyk to Fermin ma 10 goli
@Reviven
Nie o tym mowie, ale jak gra Camavinga to mam takie, aj ależ błąd Carlo mocno sie osłabiaja
Linia pomocy Kroos Valverde Tchouameni i ew Bellingham wyglada duzo lepiej niz z Camavinga
Pedri jest ciagle kontuzjowany, Gavi w sumie to samo ciezko mi okreslic czy ich zjada. Apropo tego ze my odpadlismu tu i tam a oni zesrali sie tu i tam. To dobrze wiesz ze ani Gavi ani Pedri nie byli winowajcami tamtej porażki, ale za to Camavinga był totalnie nieznaczaca postaci w jakikolwiek sukcesie realu. Totalnie nijaki piłkarz.
1
@Reviven
Chłopak jest tak wszestronnym grajkiem ze moze grac wszedzie i nic nigdzie nie dawać. Argumenty ze wszestronny czy ze ancelotti go lubi to zadne argumenty. Do Valverdy kucyk to ma jakies miliony lat swietlnych. Twoja ignorancja jest porównanie go do Valverde. Jakos rok temu tacy mądrzy nie byliście jak Real byl z 10 pkt za plecami w lidze i wygral jakis superpuchar sołtysa. Nagle po roku tonajlepszy zespol na swiecei a my to gówna, bo wiadomo ze trzeba zawsze cos wygrywac. Sorry ale w teorii nasza kadra nie odstaje, ba mamy ta kadre kompletniejsza czesto na wiekszosci pozycjach majac lepszych pilkarzy
0
@Bartas7VeB
Nacho ma ich 5 a to go czyni lepszym pilkarzem niz Pique?
@arasz1819
Nie no Tchouameni jest całkiem ok ale camavinga to pilkarz tak jałowy. Taki Roberto tylko czarny i z Madrytu
@maciekofcb
Tak szczególnie ich mocna 9 prawy skrzydłowy i totalne koty na LO w postaci frana garcii i Mendiego hahaha
@Reviven
wydaje mi sie, że porównanie gaviego do Camavingi to obraza dla Hiszpana.
@Objectivo
możliwe, że tak było. Cama taki ogór, ze aż musiałem drugi raz zapytać
Jak mi któryś was powie dalczego oni są dobrzy. Bo ja dalej nie kumam oglądam te mecze Realu i ja nie widze ich wielkości na boisku. Ten Camavinga na LO pare meczy w miare bronił z Barcelona tragedia. W środku ani bronic nie potrafi ani do przodu nie zagra ani w utrzymaniu nie jest wybitny
0
@Reviven
same talenty i zero doswiadczenia. Nie da sie tak co roku kumulowac zawodnikow to w koncu peknie. Przypominam ile oni placa za pilkarzy
0
Tchouameni czy Camavinga. Który to większy ogórek?
Tchouameni moim zdaniem grac umiem, ale gra w krate. Camavinga za to to ogórek może nie gruntowy ale zielony luz na wage z biedry
0
@Reviven
tam widać, że kadra jest budowana bez głowy. Jak to w ciagu roku dwóch nie je***e to bede in shock zwazyszy na to ze Chelsea ma polowe przychodów Barcelony
0
@Herato
To jest sukces, ale troche w tej łamigłówce można to błędnie odebrac :D
0
Szkoda, że po prostu ktoś nie może kupić Barcelony i spłacic jej długi jak to bywa w klubach które nie mają Socios
0
A ten wspaniały Real nie męczył Buły z Almeria i wygrał w doliczonym czasie po kontrowersjach i golu strzelonym ręką?
2
@Herato
jakie sukcesy odniosła Holandia?
O stolice chodzi o to ze grał w Fulham i Ajaxie?
1
@MOLESTA
Pepula juz odsadził Fergusona o kilka długości. Strach pomyśleć w jakim miejscu będzie za 10-15 lat. Niektórzy próbują jeszcze w ta dyskusje wepchnąć Ancelota xD, ale to przynajmniej śmieszne. To troche jak wpychać Neymara w debate Messi vs Ronaldo
1
@Safrani
Bajm- o tobie
0
To na co pozwalają sędziowie, nie dziwię się że ta liga uchodzi za defensywna
0
@DonCarletto
Na 5 lat to tak nie za dobrze co?
2
Komentarz usunięty
0
@kigani
Już byli jedni Galacticos i ani nie wygrali Ligi Mistrzów ani Ligi.
Za wiele kogotów w jednym kurniku
0
@Arden
Kolega mówi że coś się źle wkleiło
0
@DonCarletto
Masz napisane na profilu, ze lubisz Anime Bellinghama i Joselu. Ja mam 9 lat
0
@DonCarletto
Ty masz na pewno. Siedzisz na stronie Barcelony jako kibic Realu . Zawsze tam gdzie jest krytyka tego smiesznego klubu z Madrytu to jesteś tam ty i piszesz ty. Wielki obrońca. Każdy zawodnik top i zawsze gracie lepiej sie wie szefie.
Joselu solidny zawodnik masz racje dlatego był rezerwowym w średnich klubach całe życie a wczoraj mu sie piłka od piszczela odbiła na 2:1.
Ogólnie to po meczu z City wiedziałem, ze dziewczyny z Madrytu wygraja te trofeum. Tam wszystkie gwiazdy na niebie to pokazywało. Wczoraj brakowało tylko wbiegającego peszko i walącego z przewroty na 3;1
W finale nie zdziwie sie jak w 95 minucie spadnie meteoryt a jego odlamek odbije sie, a piłka wpadnie do bramki borussi i tymczasem real wygra. Chciałem Ci jeszcze pocisnac ze masz z 12 lat ale masz Gothica wpisanego w zainteresowania, więc mógłbym sie przeliczyc xd
0
@Marcelinho99 @JordiAlbion
to prawda to jest niewytłumaczalne. Zawsze pojawi sie coś. Ciezko to wytlumaczyc. Jak wytlumaczyć, że po takiej grze nie odpadli z Lipskiem czy City. Jak wytłumaczyc wogole to co sie dzieje, to ze sytuacje 50/50 ida na ich korzysc. Jak to sie dzieje ze z tyloma kontuzjami potrafili tego dokonać. Mało tego przed sezonem skład mieli wybrakowany( brak 9, brak LO jak sie okazalo Mendy zagral super sezon, i brak wogole jakichkolwiek jakosciowych zmiennikow z przodu)
Człowiek potrafil wyjasnic wiele zjawisk, ale tego chyba nie wyjasni chyba nikt. Jezeli karma wraca to Real będzie odpadał chyba przez kolejne 20 lat na poziomie fazy grupowej.
@DonCarletto
tak wiemy u was wsyscy najlepsi hur dur siła przyjaźnik Joselu danza kuduro crack.
to nawet nie placek to zwykły jabłecznik.
Tak samo jak taki Mendy czy Brahim. Łunin to nawet mial problemy grac w Leganes co tu sie dzieje xD
0
@NeroTFP1
Ja to jestem w szoku że dalej trenuje drużynę z topu.
Nie bez powodu przed Realem trenował drużyny z Europy tier 2-3 bez powodzeniema i Bayern z którego szybko go wyrzucili
0
@97ketrab
Chodziło o mecz z Lipskiem a nawet dwa czy z City czy nawet 1 mecz z Bayernem
0
@VegetaPolska
Może i jest.
Porównaj go do Realu 2014-2018
Barcelony 2011,09,15
Bayernu 2020
Czy innych dominantów pokroju United 08
Oni nie grają nic szczególnego
1
@Zoker
To prawda. Tutaj ewidentnie siła przyjaźni daje im boosterze bo grając taką srake z Lipskiem i City a potem grac w finale to trzeba umieć
0
@mkord
To fajnie że są tacy genialni i wygrywają w lidze ze słabą Barceloną po golu w doliczonym czasie i kontrowersjach sędziowskich. Rzeczywiście różnica
0
@mkord
Dali się zdominować w obu meczach z lipskiem, z City i 1 meczu z Bayernem a w pozycyjnym się męczył z Bayernem
0
Ancelotti: Ja też nie spodziewałem się, że ta kadra jest zdolna do czegoś takiego
No kto by się spodziewał. Skład gorszy niż rok temu a dostali w ciry od City w zeszłym sezonie . W lidze pocisnęła ich Barca która się wzmocniła i była faworytem rozgrywek.
Do tego masa kontuzji.
Ja się spodziewałem że skończą max na top 2 w lidze a w LM ćwierćfinał i nie wierzę nikomu kto zakładał że wygrają ligę mistrzów i ligę