mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak my tak słabego zespołu jak Real nie ograliśmy w każdym meczu sezonu?
0
@HypeR
xD
Plan be robi jakieś rnb. Nie napisałem, że jest słaby tylko ze nie jest raperem
0
@Encore
Polska scena nie była gotowa na to by tą karierę zaczął nawet
0
@HypeR
Planbe to nie raper
0
@Ghostface
Czemu de jong mialby umiec niemiecki?
0
@VegetaPolska
Myśle, ze jak ktoś jest toksyczny to tibo. Od razu zle mu z oczu patrzy.
Co do tego co napisałeś to prawda bramkarz ma przede wszystkim bronić, ale jak chcesz coś grać ( Arsenal, City, Bayern) to taki bramakrz nie przejdzie. Przy wysokim pressingu kazda piła na aut
1
@fart
życzeniowo chciałbym, zeby przegrali w finale i mysle ze będize ciekawie w 7 meczach
0
@kanver_
Francuzi jak co turniej wyglądaja dobrze. Mają lepszą bramke, lepsza obrone, podobną pomoc i lepszy napad
1
@tristan87
Wiadomo, że tibo umie bronić, ale to taki paraliż jeżeli chodzi o gre nogami xD
U Guardioli Artety czy u ans by nie przeszło to. Nie wiem co chce grac trener, ja za bardzo go nie lubie wiec mam to w dupie
@Stinger_
oby nie wyszlo im to bokiem, albo lepiej. Oby im wyszlo to bokiem :D
0
@tristan87
Nie grał rok
0
@AlexDark00
Sorloth strzelił 23 gole z gry tak wogole. Dovbyk 17 z gry, a Lewy 15.
Zobacz jak karne moga wiele zmienic. Inter w lidze miał ich 10 i wszystkie strzelał Calhanoglu
2
@Kalipso
Moje spostrzeżenie tez jest takie. Tak samo sytuacja wygląda kiedy piłkarz odchodzi z Bayernu. Jak Kimmich by odszedł z Bayernu to z najlepszego pomocnika w Niemczech stałby sie zbędnym balastem. Tacy sa niemcy, wystarczy zobaczyć co zaczęli gadać o Lewym kiedy odszedł.
1
@TR3YWAY
Ale totalnie gruba odkleja xD
14 asyst 5 goli totalnie średni sezon na typa grającego na wysokości połowy boiska. Magik sane 10 goli 13 asyst. CRACK OFENSYWNY
0
@DonAndrzejos
Nie i oby nie
0
Czy powołają Fermina na euro?
1
@Pawlak1992
Chciałem napisać Włochy ale sam nie wiem. Oba nie potrafię zdecydować
1
@Mjksk
Muller gra prostą piłkę a Felix bajeruje bez skladu
2
@BorzyKrzys
Mam nadzieję że nie pójdzie mu za dobrze ale to z powodu całej mojej antypatii do Juventusu
0
@Antimadridista_WR
Pewnie się skończy na ćwierćfinale i tak xd
0
@mekston
To że przegraliśmy przez błąd indywidualny to chyba wie każdy. pSG zupełnie nam nie zagrazalo
4
@Faro
Bo wiedzą że to burak
2
@Emhyr
Czyli cameltoe jedzie
0
@Faro
Bellingham to żaden rozgrywający niestety
0
@mekston
Mimo wszystko byliśmy drużyną lepszą
0
@mekston
Wogole m nas do czerwca nie cisnęli. Ja widziałem taką różnicę w jakości do kartki Araujo że byłem spokojny jak nigdy
0
@pt9
Czyli normalnie na paszporcie
0
@arasz1819 Zabawne,
calkiem powaznie pytalem xD. Bo ja nie wiem jak to teraz wygląda. On tu może przyjechać czy nie? Albo czy ja tam moge wjechać czy nie
0
Jak wygląda sytuacja z wyjazdem na rosje? Jakbym chciał sobie ziomala odwiedzić w Kaliningradzie ?
14
@Arden
Ten Mlody identycznie jak stary sie porusza
1
@barcelona22
Xd