0

Jak my tak słabego zespołu jak Real nie ograliśmy w każdym meczu sezonu?

0

@HypeR
xD
Plan be robi jakieś rnb. Nie napisałem, że jest słaby tylko ze nie jest raperem

0

@Encore
Polska scena nie była gotowa na to by tą karierę zaczął nawet

0

@HypeR
Planbe to nie raper

0

@Ghostface
Czemu de jong mialby umiec niemiecki?

0

@VegetaPolska
Myśle, ze jak ktoś jest toksyczny to tibo. Od razu zle mu z oczu patrzy.
Co do tego co napisałeś to prawda bramkarz ma przede wszystkim bronić, ale jak chcesz coś grać ( Arsenal, City, Bayern) to taki bramakrz nie przejdzie. Przy wysokim pressingu kazda piła na aut

1

@fart
życzeniowo chciałbym, zeby przegrali w finale i mysle ze będize ciekawie w 7 meczach

0

@kanver_
Francuzi jak co turniej wyglądaja dobrze. Mają lepszą bramke, lepsza obrone, podobną pomoc i lepszy napad

1

@tristan87
Wiadomo, że tibo umie bronić, ale to taki paraliż jeżeli chodzi o gre nogami xD
U Guardioli Artety czy u ans by nie przeszło to. Nie wiem co chce grac trener, ja za bardzo go nie lubie wiec mam to w dupie
@Stinger_
oby nie wyszlo im to bokiem, albo lepiej. Oby im wyszlo to bokiem :D

0

@tristan87
Nie grał rok

0

@AlexDark00
Sorloth strzelił 23 gole z gry tak wogole. Dovbyk 17 z gry, a Lewy 15.
Zobacz jak karne moga wiele zmienic. Inter w lidze miał ich 10 i wszystkie strzelał Calhanoglu

2

@Kalipso
Moje spostrzeżenie tez jest takie. Tak samo sytuacja wygląda kiedy piłkarz odchodzi z Bayernu. Jak Kimmich by odszedł z Bayernu to z najlepszego pomocnika w Niemczech stałby sie zbędnym balastem. Tacy sa niemcy, wystarczy zobaczyć co zaczęli gadać o Lewym kiedy odszedł.

1

@TR3YWAY
Ale totalnie gruba odkleja xD
14 asyst 5 goli totalnie średni sezon na typa grającego na wysokości połowy boiska. Magik sane 10 goli 13 asyst. CRACK OFENSYWNY

0

@DonAndrzejos
Nie i oby nie

0

Czy powołają Fermina na euro?

1

@Pawlak1992
Chciałem napisać Włochy ale sam nie wiem. Oba nie potrafię zdecydować

1

@Mjksk
Muller gra prostą piłkę a Felix bajeruje bez skladu

2

@BorzyKrzys
Mam nadzieję że nie pójdzie mu za dobrze ale to z powodu całej mojej antypatii do Juventusu

0

@Antimadridista_WR
Pewnie się skończy na ćwierćfinale i tak xd

0

@mekston
To że przegraliśmy przez błąd indywidualny to chyba wie każdy. pSG zupełnie nam nie zagrazalo

4

@Faro
Bo wiedzą że to burak

2

@Emhyr
Czyli cameltoe jedzie

0

@Faro

Bellingham to żaden rozgrywający niestety

0

@mekston
Mimo wszystko byliśmy drużyną lepszą

0

@mekston
Wogole m nas do czerwca nie cisnęli. Ja widziałem taką różnicę w jakości do kartki Araujo że byłem spokojny jak nigdy

0

@pt9
Czyli normalnie na paszporcie

0

@arasz1819 Zabawne,
calkiem powaznie pytalem xD. Bo ja nie wiem jak to teraz wygląda. On tu może przyjechać czy nie? Albo czy ja tam moge wjechać czy nie

0

Jak wygląda sytuacja z wyjazdem na rosje? Jakbym chciał sobie ziomala odwiedzić w Kaliningradzie ?

14

@Arden
Ten Mlody identycznie jak stary sie porusza

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?