5

@Zoker
Ja mam do niego obojetny stosunek. Chłop tak naprawde wiele przegapił bo był szklany. Ilu takich było, no wielu. Mi sie podoba bardziej ta mieszanka dosw z mlodymi kotami.

0

@HypeR
Nie kumam hypu na Travisa. Zawsze brzmi tak samo zawsze te same efekty dzwiekowe i te same podbitki. Typ brzmi zawsze tak samo. Jeszcze jakby jakieś ciekawe flow mam. to jest taki sam wytwór marketingowy jak EKIPA czy Genzie w Polsce xD
EDIT. Jednak największym leszczem jest Żyd z Toronto

0

@HypeR
Chyba najslabszy raper z mainstreamu. Do tego najbardziej wkurwia***y

4

Name a better upgrade:
Romeu za Roberto

2

@macio_944
Skład mamy podobny. Finanse mamy gorsze. Nie uważam że mamy gorszy skład Ba uważam że mamy lepszy

1

Genialny Real po pięknym footballu wygrywa 1:0

1

Czemu Bayern sobie swojaka nie strzeli

1

Takiemu ogórkowi jak Ukrainiec nie strzelić

0

@krissu8
Ferran

0

Dzisiaj 3 gole na 3 z glowy

0

Lewy reinkarnacja ślimaka

0

Lewy to jest taki ślimak jak trzeba podać

0

Dobrze że ten potężny Real zawsze tak pięknie gra

0

@Gino xd????????

1

Ile najwięcej wydmuchaliście nastepnego dnia?
Ja 1,5 promila po 12 godzinach

2

@Cholek18
Wiesz z czego wynikał wynik. Tu nie było złej taktyki trenera tylko błąd indywidualny zawodnika. Xavi nie kazal mu lapac czerwonej kartki.

Jak grasz 60 minut na takim poziomie z takim zespolem to ja juz wiedzialem ze przegralismy.

Ciekawostka, myslisz ilu zawodników z kadry grało w ćwiercfinale Ligi mistrzów?
Mats, Roberto, Gundogan, Cancelo, De Jong, Lewandowski

2

Mnie dziwi to, że sami piłkarze w tym taki Gundogan chce zeby Xavi został. Moim zdaniem jeżeli uzupełnimy kadre o ŚPD i skrzydlowego tak jak CHCE Xavi i nie będzie poprawy to nie dość, że nie będzie żadnego argumenty aby go zostawić to nikt nie zostawi na nim suchej nitki. Troche niszczy posąg który budował za czasów gdy był piłkarzem. Nie zostało nic innego jak przyjąć sytaucje jaka jest. Prawda jest, że graliśmy lepiej w ostatnich tygodniach. W meczu i PSG i Realem sami wiecie jak wyglądał mecz. Ludzie to przezywaja jakby co najmniej zgnietli nas po 5;0

0

@kynio302 a mnie to bawi xDDDDD

0

@kigani
Jest tu Pare kibiców Realu, takich co są mało stronniczy, albo jakkolwiek to zabrzmi otwarci jak Amigos Blancos czy ktos tam jeszcze nie pamietam teraz. Co prawda z trudem przez gardlo przejdzie to, że np mecz był wyrównany i sedzia troche wypaczył wynik spotkania(w przypadku realu czesto to sie zdarza) ale sa. Ale jest tez duzo takich typów co jak np napisze kom, że Camavinga to ogórek czy inny Nacho powinnien grać w B kalsie to widze komentarze. A co niby Gavi lepszy czy tam Pedri. Albo czym sie rozni niby Nacho od Inigo. na rm.pl tak nie ma. Tam jak napiszesz, ale te gówno z Barcelony ....(tu piłkarz Barcelony) jest słaby to masz poklask.

0

@Zoker
Nie o to mi chodziło, ale pewnie tak jest

0

@TheNekro94
Oczywiście, zrobić zrzutke na wykup tej stronki tylko poto zeby ja zamknac

0

@FrankliN7
To akurat dobrze, ale mam wrazenie ze po naszych mozna smialo cisnac, a Real ma najlepszych zawodników, najlepszych trenerów najlepsza historie i wogole z klasą wszystko jest G

8

Śmieszy mnie to, że na FC Barca.com każde złe słowo o Realu i pojawia sie 15 obrońców rzekomo kibice Barcelony. Do tego moderacja banuje. Tymczasem na Rm.pl artykule z tak stronniczą narracją i do tego ludzie którzy w ostrych słowach nawet nie krytykują tylko wyzywają nasz zespół, trenera, kibiców, prezesa. Mega zabawne to jest. Tam wprost piszą, że ten jest cienki ten ogórek, tu jak sie napisze, że Camavinga to totalny ogór czy inny Tuczameni to od razu. No a my mamy Oriola czy tam połamanego Gaviego. Zawsze mnie to bawiło, że tak tu jest

0

@Popitek12
Najwyzej zapasci dostaniesz

0

Chciałbym żeby wróciły te czasy jak waliliśmy ten obślizgły klub z Madrytu bez gumy. Byłby mega ukontentowany jak byśmy ich brutalnie podymali w następnym sezonie. To taka Hiszpańska Legia

0

@Ramos9248
Oprócz realu Madryt.

0

@MichalZZZ
Fakt jest taki, że we wszystkich wymienionych sytuacjach 50 na 50 zostalismy pokrzywdzeni. Nie bylismy gorsi od tych leszczy z Madrytu. Jakby oni tak mieli to by byl nagłówek ESCANDALO

0

@kuz
@MichalZZZ

Chlopaki ja rozumiem ze ma podstawy. Podstawy to miał we wszystkich 3 sytuacjach. Mnie irytuje takie gadanie mial podstawy albo obroni sie. Co to za kontakt na karny? i nie wie tu nawet o tej sytuacji ale ogólnie o tym co sie dzieje w dzisiejszej pilce to patola

0

@kuz
wyciety XD weź . jak mozna wyciac kogos stawiajac noge. Co ty za głupoty piszesz . Skoro to jest karny i idziemy tym tokiem to na Ferminie i szczegolnie na Yamalu jest karny tak jasne jak słońce w bezchmurny dzień o godzinie 12 , 20 czerwca

@BulaKG
Nie ma różnicy typ szuka faulu i inicjuje kontakt sam. On szukał jego nóg aby sie o nie zaczepic to nie jest faul nawet a co dopiero mowiac o karnym

0

@MichalZZZ
@kuz
@BulaKG
@pt9
Z was beka jak wy uważacie, że to 1 to karny xD. Typ szuka nóg cubarsiego wbiega w niego i karny. Przeciez podobna sytuacja była z Neuerem i Saką w LM. O czym wy wogole mowicie. Widzial ze nie ma szans nic zrobic z tej pozycji bo mial asekuracje to sie położył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?